PMFC: 32.p. Wittrédi D. – Kvekveskiri I.; 51.p. Regedei Cs. – Pavicevic S.; 73.p. Godslowe – Turi T.

GYIRMÓT FC: 1-0 27.p. Laki B.; 2-0 45.p. Baumgartner A.;

GYIRMÓT FC: 73.p. Weitner Á.; 91.p. Böjte A.

PMFC: 39.p. Regedei Cs.; 65.p. Nagy J. 73.p. Godslove; 83.p. Todorovic N.

GYIRMÓT FC: nem volt

PMFC: 25.p. Lantos L.

TUDÓSÍTÁS

3.p. Baumgartner passzolt Weitner elé, aki jobb oldalról, 10 méterrõl fölé lõtt.

7.p. Laki ugrott ki a jobb oldalon, kicselezte a kapust, de kisodródott, és beadását egy védõ mentette szögletre.

9.p. Godslove ugrott ki középpen egy labdával, de a kifutó Deli lábbal mentett.

14.p. Weitnert buktatták a büntetõterületen belül, 11-es! A büntetõt Kozmér a bal kapufa mellé rúgta, de a vendég kapus hárított.

20.p. Kozmér ugratta ki Lakit a bal oldalon, a csatár kisodródva, bal oldalról éles szögbõl lõtt, de a vendég kapus védett.

25.p. Baumgartner ugratta ki Weitnert, aki egyedül lépett ki, és a 16-os vonala elõtt Lantos buktatta, amiért a játékvezetõ kiállította. A szabadrúgást Kozmér a sorfalba lõtte.

28.p. 1-0 Tóth Balázs beadását kifejelték, Baumgartner egybõl lõtt, de lõvése Laki elé pattant, aki mellel átvette, felpörgette saját magának, és ollózva fantasztikus gólt lõtt!

38.p. Weitner elöl mentett a vendég kapus, de a labdáját Bognár szerezte meg a saját réfelünkön, majd 50 méterrõl az üres kapura emelte, de a labda az üres kapu mellé ment.

45.p. Nagy szerzett labdát a vendégek térfelén, majd kiugratta Weitnert, aki az alapvonalon visszapasszolt középre, a hosszú oldalon érkezõ Baumgartner alé, aki 1 méterrõl a hálóba lõtt.

SZÜNET 2-0

46.p. Megkezdõdött a 2. félidõ.

55.p. 2-1 Nagy Olivér végzett el egy badobást a jobb oldalon, és hatalmas bedobása az ötösünkig szállt, ahol Kvekveskiri a hálóba fejelt.

69.p. Kozmér 35 méteres szabadrúgását védte a léc aól a vendégek kpusa.

80.p. Nagy lövése szállt centikkel a vendég kapu fölé.

83.p. Homonyik lõtt kapásból, 18 méterrõl a kapu mellé.

90.P. Laki ugratta ki Homonyikot, aki óriási helyzetben fölé lõtt.

VÉGEREDMÉNY 2-1

EDZÕI NYILATKOZATOK

KIPRICH JÓZSEF GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕ:

Az elsõ félidõben eldönthettük volna a mérkõzést, több góllal vezethettünk volna, de sajnos a második féllidõben saját magunknak tettük nehézzé a találkozót.

MÉSZÁROS FERENC A PMFC VEZETÕEDZÕJE:

Nem kívánok foglalkozni a mai napon a játékvezetõvel! Gratulálok a Gyirmótnak, és a csapatomnak a második félidei játékához.

Összegzés:

Nagy érdeklõdés mellett kezdõdött a találkozó, igazi nyári napsütésben. A jókedv megmaradthatott volna, ha a 14. percben jogosan megítélt büntetõt Kozmér belövi. Sajnos azonban ma megint büntetõt hibáztunk, így maradt a 0-0. A pécsi játékos kiállítása után azonban hamar vezetést szereztünk, amit a félidõ vége elõtt kettõre tudtunk növelni.
A második félidõben aztán visszaesett a játékunk, de a gyõzelmet így is sikerült kiharcolnunk.

JÓK GYIRMÓT: Laki B.; Weitner Á.; Tóth B.; Nagy L.