PUSKÁS AKADÉMIA–KOZÁRMISLENY 2–1 (0–0)
Felcsút, 300 nézõ. Vezette: Kiss N. (Aradi, Nagy T.)
PUSKÁS AKADÉMIA: Czirjék – Margitics, Papucsek, Aposztolopulosz, Farkas N. – Tóth B., Polonkai – Balog G. (Gajdos, a szünetben), Szakály D. (Soós, 81), Baracskai (Fabio, 60.) – Zsolnai. Vezetõedzõ: Benczés Miklós
KOZÁRMISLENY: Sólyom – Vég B., Balaskó Cs., Tányéros Á., Kiss M. – Szabó B., Kovács T. (Schmidt, 89.) – Karacs, Koller K., Zsdrál (Boda, 58.) – Puskás Z. (Városi, 58.). Vezetõedzõ: Márton Gábor
Gólszerzõ: Papucsek (öngól, 0–1) a 69., Aposztolopulosz (1–1) a 72., Szakály D. (2–1) a 74. percben
MESTERMÉRLEG
Benczés Miklós: – Úgy érzem, jó úton járunk, eredményes támadójátékot játszottunk, rá kényszerítettük akaratunkat ellenfelünkre.
Márton Gábor: – Egyik csapat sem játszott jól, talán a rutin és az a pár száz NB I-es meccs döntött ellenfelünk javára.

BKV ELÕRE SC–HALADÁS II 0–3 (0–0)
Sport utca, 200 nézõ. Vezette: Lovas L. (Búzás B.,Szvetnyik B.)
BKV: Horváth G. – Fürjes, Nyárasi Zs., Menyhért G., Sebõk I. – Kiss K. (Michel, 70.), Mayer, Wilson (Máj Z., 15.), Havlik, Berki P. – Eszlátyi I. Vezetõedzõ: Menczeles Iván
HALADÁS II: Gõcze – Horváth D., Zsirai, Devecseri, Farkas M. – Gyurján, Jagodics M. (Czafit, 57.), Szakály A., Szeles, Dallos (Kaiser, 61.) – Hanzl. Edzõ: Tóth László
Gólszerzõ: Kaiser (0–1) a 66., Kaiser (0–2) a 78.,Gyurján B. (0–3) a 89. percben
Menczeles Iván: – A hetvenedik percig jól bírtuk, majd egy kontra után hátrányba kerültünk. Ezt követõen már nem tudtuk kihasználni a hazai pálya elõnyét.
Tóth László: – Az idegenbeli gyõzelem mindig értékes, fõleg, ha két ilyen fiatal játékos is gólt szerez.

VESZPRÉM FC–GYÕRI ETO II 3–3 (2–1)
Veszprém, 400 nézõ. Vezette: Oláh G. (Kóbor P., Király K.)
VESZPRÉM: Kádár – Nagy Á., Császár, Makrai, Bosnjak – Nikolin (Burcsik B., 61.), Molnár Z., Vágó L. (Nyitrai, 81.), Hevesi-Tóth – Molnár T. (Szöllõskei, 85.), Szabó Zs. Vezetõedzõ: Vágó Attila
GYÕR II: Nagy G. – Kozma, Paget, Lang, Köles – Tokody, Miklós V. (Fekete D., 33.), Kálmán, Dudás – Németh L., Nicorec (Serfõzõ, 54.). Edzõ: Sándor István
Gólszerzõ: Molnár T. (1–0) a 14., Németh L. (1–1) a 15., Császár (2–1) a 35., Szabó Zs. (11-esbõl, 3–1) az 53., Serfõzõ (3–2) az 55., Németh L. (3–3) az 58. percben
Vágó Attila: – Három-egyes vezetésünk után csak magunkat okolhatjuk a pontok elvesztéséért. Néhány játékosomnak el kell gondolkodnia teljesítményén.
Sándor István: – Nem sok csapat visz el pontokat Veszprémbõl. Nekünk sikerült, pedig nem játszottunk jól, de az egy pontra rászolgáltunk.

FC AJKA–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 2–1 (1–1)
Ajka, 250 nézõ. Vezette: Kovács J. Z. (Hofbauer, Péter)
AJKA: Jánosa – Sallér, Subicz, Pákai, Gunther – Czanik, Horváth A. (Kovács Zs., 74.), Kanta Sz., Szabó L. – Mihalecz P. (Szabó P., 85.), Major N. (Pavliczky, 58.). Vezetõedzõ: Németh Zoltán
SZTK: Kozma T. – Kornis, Szamosszegi, Csiszár, Szamosi (Deutsch, a szünetben) – Kaio (Basztovanov, a szünetben), Barna Zs., Besztercei, Lannert – Kiss K., Márkus (Urbán G., 70.). Vezetõedzõ: Horváth Ferenc
Gólszerzõ: Czanik (1–0) a 6., Besztercei (1–1) a 37., Subicz (2–1) a 76. percben
Kiállítva: Barna Zs. (második sárga lap után) a 81. percben
Németh Zoltán: – Az elsõ gyõzelmünkért nagyon meg kellett dolgoznunk, egy rendkívül jó és szervezett csapat ellen.
Horváth Ferenc: – Olyanok vagyunk, mint a hóember, sokkot kaptunk a melegtõl…

FC TATABÁNYA–BAJAI LSE 2–1 (0–0)
Tatabánya, Grosics-stadion, 500 nézõ. Vezette: Farkas T. (Kiss Z., Iványi I.)
TATABÁNYA: Dombai – Almási, Izing, Böjte, Szekér – Kovács I. (Domokos, 64.), Bakos, Huszák, Skriba (Frank, a szünetben) – Weitner (Csovics, a szünetben), Móri. Vezetõedzõ: Csertõi Aurél
BAJA: Tulipán – Szabó Gy., Faller (Dudu, 43.), Lógó, Nagy E. (Szöllõsi, a szünetben) – Szentgyörgyi (Szabó V., 73.), Deszpotovics, Hajnal G., Kazi – Illés D., Szénási. Edzõ: Goretich Krisztián
Gólszerzõ: Csovics (1–0) a 63., Móri (2–0) a 67., Szöllõsi (11-esbõl, 2–1) a 92. percben
Csertõi Aurél: – Az elsõ félidõben sok volt a feszültség a játékosaimban. A második félidõben több lehetõségünk is akadt, kettõt be is lõttünk belõle.
Goretich Krisztián: – A múlt hetihez képest már volt tartása a csapatnak. Ez a fiatal gárda még sokat fog fejlõdni, ha ma egy kicsit jobban hiszünk magunkban, meglepetést is okozhattunk volna.
SOPRONI VSE–CSÁKVÁRI TK 1–1 (0–0)
Sopron, 1500 nézõ. Vezette: Barna (7) (Kiss I. B., Kulman)
SVSE: Sásdi – Bognár Zs., Baranyai N., Seper, Varga K. (Csikós, 87.) – Pintér A., Varga G., Deme – Gaál, Gyánó, Fazakas (Balázs R., a szünetben). Vezetõedzõ: Soós Imre
CSÁKVÁR: Hegedûs F. – Ambrus, Racskó, Burucz, Ódé – Csordás Sz. (Lopez, 80.), Rigó (Tornyai, 89.), Domonyi – Burányi (Domján, 58.), Folmer, Molnár V. Vezetõedzõ: Bognár György
Gólszerzõ: Gaál (1–0) az 57., Ódé (1–1) a 62. percben

Soós Imre: – Nem felmentve játékosaimat, de jó lenne, ha a játékvezetõ küldõk figyelnének arra, hogy Barna sporttárs Ajkán megveretett bennünket, s most végül majdnem ismét sikerült neki.
Bognár György: – Teljesen megérdemelten szereztünk egy pontot, s ez Sopronban nagy sikernek számít.