A Szolnoki MÁV FC bajnoki eredményei:

1.Szolnoki MÁV FC – Dorogi FC                  2 – 2                Jasarevic, Olasz

2.Soroksár SC – Szolnoki MÁV FC              0 – 1                Dvorschák öngól

3.Szolnoki MÁV FC – Kazincbarcika           0 – 0

4.Szeged 2011 GA – Szolnoki MÁV FC       2 – 0

5.Szolnoki MÁV FC – MTK Budapest          1 – 2                Pintér

6.Soproni VSE – Szolnoki MÁV FC             0 – 4                Kenderes, Pintér, Jasarevic,Tóth L

7.Szolnoki MÁV FC – Mosonmagyaróvár   1 – 0                Jasarevic

8.ETO FC Gyõr – Szolnoki MÁV FC             0 – 0

9.Szolnoki MÁV FC – Zalaegerszeg            2 – 0                Katona, Olasz

10.Kisvárda – Szolnoki MÁV FC                  2 – 3                Katona, Tóth L., Olasz

11. Szolnoki MÁV FC – BFC Siófok             1 – 0                FarkasA.

12.FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC              2 – 0

13.Szolnoki MÁV FC – Ceglédi VSE            1 – 1                TóthL.

14.Békéscsaba – Szolnoki MÁV FC            1 – 2                Tóth L. 2

15.Szolnoki MÁV FC – Vác FC                     1 – 5                Olasz

5. Szolnoki MÁV FC     15mérkõzés            7          4          4          19 – 17            25 pont

8. Gyirmót FC Gyõr       15mérkõzés           6          4          5          26 – 19            22 pont

Merkantil,Bank Liga 15. forduló

Szolnok, 2017 október 29. vasárnap13.30 óra

Szolnoki MÁV FC – Vác FC    1 – 5 (0 – 4)

Gólszerzõk: Olasz Dénes 68. perc /Zsolnai Richárd 22. perc, Kákonyi Dániel 38. perc, Balajti Ádám 41. perc, NagyRichárd 45. perc, Gulyás Máté 75. perc

Szolnoki MÁV FC:

Hrabina – Molnár R., Ágoston,Balogh M., Papp, Lakatos (Horgosi 46. perc) – Katona (Pantovic 46. perc),Farkas A., Jasarevic – Tóth L. (Kánya 68. perc) Olasz

Vezetõedzõ: Balogh Pál

A 43 éves vezetõedzõ, a Vác FCelleni bajnoki mérkõzés után úgy fogalmazott, hogy a csapata beleszaladt akésbe és ezt nagyon sajnálja. Viszont gyorsan hozzátette, hogy a szolnokicsapat, a gyõzelmek idején is reális maradt és így ezt a vereséget is fel tudjamajd dolgozni. Érdemes is odafigyelni a Szolnokon, helyi legendaként tiszteltBalogh Pál szavaira, hiszen lassan két éve irányítja és így jól ismeri acsapatát. Tavaly a bajnokság tízedik helyén zártak és ez elõrelépést jelentettaz elõzõ év 13. pozíciójához képest.

A Szolnoki MÁV FC játékos kerete:

Kapusok:

1.Gazsi Tamás Zsolt, 12. HrabinaAlex, 28. Csáki Kálmán

Védõk:

2.Monár Róbert, 3. Balogh Miklós,4. Magyar Bence, 5. Horgosi Donát, 15. Ágoston Kristóf, 24. Papp Szilárd, 26.Lakatos Csaba, 27. Földi Marcell

Középpályások:

6. Kenderes Zoltán, 7. Tóth László,8. Farkas Aurél, 10. Pintér Norbert, 16. Berdó Péter, 17. Katona György, 19.Tóth Balázs, 22. Nikola Pantovic

TámadóK.

9. Olasz Dénes, 11. Laczkó Milán,14. Nyerges Arnó, 18. Angyal Norbert, 20. Kánya Norbert, 23. Mahir Jasarevic

A nyáron, kilenc új játékosérkezett Szolnokra és egyelõre úgy látszik, hogy õk erõsítést is jelentenek azúj csapatuknak. Angyal Norbert és Katona György – Cigánd, Gazsi Tamás és PintérNorbert – Balmaz Kamilla Gyógyfürdõ, Berdó Péter – Debreceni VSC, Farkas Aurél– Szeged 2011 Grosics Akadémia, Hrabina Alex – Békéscsaba 1912 Elõre, MahirJasarevic – Credobus Mosonmagyaróvár és Molnár Róbert – Kisvárda Master Good azérkezõk. Különösen figyelni a szolnoki csapat három leg gólerõsebblabdarúgójára, aki közül a 189 cm magas támadó, Olasz Dénes már öt gólt rúgotta bajnokságban. A Videotonban nevelkedett, volt utánpótlás válogatott, 22 évesTóth László négy találatnál jár. A bosnyák – magyar kettõs állampolgárságú,nagyon gyors szélsõ Mahir Jasarevic pedig három gólos.

Fontos még tudni, hogy a SzolnokiMÁV FC csapata, egy remekül felújított és igazán minden igényt kielégítõstadionban játssza a mérkõzéseit. A Szolnoki Tiszaligeti Stadiont, 1974 – benadták át és 1988 –ban a Magyar Kupa döntõjének színhelye is volt. A stadionátépítési munkálatai, 2012 – ben kezdõdetek el és a két milliárd forintosberuházás, négy évig tartott. Átépítettek a lelátókat és stadion fõ épületét,elkészült egy külsõ kerítés és a belsõ parkoló. Egy termál kút és újtranszformátor állomás biztosítja az energiát, többek között a 24négyzetméteres eredményjelzõ táblának is. A stadionban jelenleg 3.437 nézõttudnak fogadni és a csapatok, egy fûthetõ center pályán, este pedig vadonatújvilágítás mellett tudnak futballozni.

A Gyirmót FC Gyõr, a 2015 / 2016 –os idényben találkozott utoljára a Szolnoki MÁV FC gárdájával is. A Gyirmót FCGyõr akkor bajnoki címet és így feljutást ünnepelhetett, a szolnokiak pedig atízedik helyen értek célba. Ennek ellenére, a szinte napra pontosan két évvelezelõtti, Szolnokon lejátszott bajnoki találkozót, a hazai csapat nyerte meg.

Merkantil Bank Liga – 13. forduló

Szolnok, 2015 november 07.

Szolnoki MÁV FC – Gyirmót FCGyõr    1 – 0  (1 – 0)

Gólszerzõk: Tóth Bence 30. perc

Merkantil Bank Liga – 28. forduló

Gyirmót, 2016 május 22.

Gyirmót FC Gyõr – Szolnoki MÁVFC    3 – 1  (3 – 0)

Simon András 20. perc, Balogh Béla39. perc, Simon Attila 41. perc / Urbin Péter 64. perc