Az újonc csákváriak utóbbi öt meccsükbõl négyet megnyertek, aminek köszönhetõen osztályozós pozícióban telelnek, a 0–0-s állásnál büntetõt hibázó Veszprém viszont a várakozástól jócskán elmaradva csak a tizedik helyrõl várhatja a tavaszi folytatást.

A Nyugati csoport délelõtti mérkõzésén a Kozármisleny magabiztos gyõzelmet aratott a Kaposvár II otthonában, amivel feltette a koronát az õszi teljesítményére. Érdekesség, hogy a szezon felénél a góllövõlistát egy kozármislenyi középpályás, a kaposvári hálóba is betaláló Koller Krisztián vezeti 11 góllal.

LABDARÚGÓ NB II

15. FORDULÓ

NYUGATI CSOPORT

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI II–KOZÁRMISLENY 0–3 (0–1)

Kaposvár, 100 nézõ. Vezette: Berényi (Kepe, Pápai)

KAPOSVÁR II: Horváth L. – Földes, Fenyvesi, Vadas, Zmukics – Kirchner, Böröczky (Horváth Á., 72.), Husseini (Katona Gy., 59.), Laczkó (Rusák, 24.) – Házi, Bõle Edzõ: Barna László

KOZÁRMISLENY: Helesfai – Kovács T., Balaskó Cs., Romics, Nagy J. – Berdó (Karacs, 62.), Szabó B., Koller K., Bjelanovics (Puskás D., 80.) – Városi, Fröhlich (Boda, 73.) Vezetõedzõ: Márton Gábor

Gólszerzõ: Koller K. (11–esbõl, 0–1) a 26., Szabó B. (0–2) az 53., Boda (0–3) a 90. percben

Kiállítva: Horváth L. (Bjelanovics buktatásáért) a 23. percben

MESTERMÉRLEG

Barna László: – A korai kiállítás befolyásolta a mérkõzés alakulását, mert játékosaim ezután nem tudtak felnõni a feladathoz. Különösen akarat terén láttam hiányosságokat.

Márton Gábor: – A mérkõzés méltó befejezése volt a jó õszi szereplésünknek. A kilencven perc során
szinte végig uraltuk a mezõnyt.

BKV ELÕRE–CSÁKVÁRI TK 0–1 (0–0)

Sport utca, 200 nézõ. Vezette: Gyarmati II T. (Kóbor, Hima)

BKV ELÕRE: Horváth G. – Máj (Wilson, 76.), Nyárasdi, Menyhért, Sebõk I. – Dóczi, Berde, Mayer (Kiss K., 62.) – Eszlátyi, Michel, Berki P. Vezetõedzõ: Menczeles Iván

CSÁKVÁR: Gelei V. – Ambrus, Racskó, Burucz, Ódé – Csordás Sz., Hajdú S. – Vinicius (Sötét, 86.), Rigó (Molnár Cs., 76.), Domján – Junior (Folmer, 63.) Vezetõedzõ: Bognár György

Gólszerzõ: Racskó (0–1) az 52. percben

Menczeles Iván: – Egy figyelmetlenség döntötte el a mérkõzést. Nem játszottunk ugyan jól, de a részrehajló játékvezetéssel nem is nyerhettünk volna.

Bognár György: – Mezõnyben és a kapu elõtt is határozottabbak voltunk ellenfelünknél, és ez az eredményben is megmutatkozott.

VESZPRÉM FC–HALADÁS II 1–2 (0–0)

Veszprém, 200 nézõ. Vezette: Radványi (Horváth Z., Szeles K.)

VESZPRÉM: Tarczy – Molnár T., Molnár Z., Császár, Bosnjak – Osváth, Nyitrai (Hevesi-Tóth, a szünetben), Thiago (Nikolin, a szünetben), Vágó (Szöllõskei, 76.) – Honma, Szabó Zs. Vezetõedzõ: Vágó Attila

HALADÁS II: Gõcze – Szeles T., Jagodics M., Nagy Z., Hanzl – Halász (Fider, 85.), Németh M., Szakály A., Farkas M. – Kenesei K. (Dallos, 19., Grabant, a szünetben), Czafit Edzõ: Tóth László

Gólszerzõ: Farkas M. (0–1) a 63., Hanzl (0–2) a 75., Bosnjak (1–2) a 88. percben

Vágó Attila: – Az a csapat, amelyik a legnagyobb helyzeteit, sõt még a tizenegyesét is kihagyja, nem szerezhet pontot. Nagyon csalódott vagyok a vereség miatt.

Tóth László: – Kapusunk nulla-nullánál kivédett tizenegyese mellett további ziccereket is hárított. Egységes játékunkkal nyertünk.