<div>Az els&#337; félid&#337;ben nagyrészt a mez&#337;nyben gy&#369;rték egymást a csapatok, a kapuk nem forogtak veszélyben. A szünet után viszont hamar vezetést szerzett a Balmazújváros: Virágh Aladár bal oldalról tette középre a labdát, amelyet a kapus épp az érkez&#337; Tóth Dániel elé ütött, így a hazaiak játékosának már nem volt nehéz dolga a kapu juttatni azt. A folytatásban a vendégek is többször veszélyeztettek, ám a 81. percben a góllöv&#337;listát – immáron 14 találattal – vezet&#337; Urbin Péter egyéni akciójából megszerezte csapat második gólját is. Az eredmény ezután már nem változott, így a gödörben lév&#337; csapatok párharcát a Balmaz nyerte meg.</div><div><br></div><div>LABDARÚGÓ NB II</div><div><br></div><div>15. FORDULÓ, VASÁRNAP</div><div><br></div><div>BALMAZÚJVÁROS–SZOLNOKI MÁV 2–0 (0–0)</div><div><br></div><div>Balmazújváros, 500 néz&#337;. V: Oláh G.</div><div><br></div><div>BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Bokros, Kónya,Kiss L., Németh Á. – Oláh G. – Nagy R. (Demjén 84.), Sz&#337;ll&#337;si F., Virágh A. (Pintér R. 88.) – Tóth D. (Karacs 78.), Urbin. Vezet&#337;edz&#337;: Hírös Gábor.</div><div><br></div><div>SZOLNOK: Tóth Z. – Vári, Balaskó Cs., Antal, Fritz – Lengyel D., Zvara (Katona 78.), Sipeki, Rokszin (Grúz 66.), Nagy I. – Szepessy R. (Máté J. 66.). Vezet&#337;edz&#337;: Kis Károly.</div><div><br></div><div>Gólszerz&#337;: Virágh A. (1–0) az 50., Urbin (2–0) a 81. percben&nbsp;</div><div><br></div><div>MESTERMÉRLEG</div><div><br></div><div>HÍRES GÁBOR, a Balmazújváros vezet&#337;edz&#337;je: – A lelkesen és jól védekez&#337; szolnoki védelmet sikerült a második félid&#337;re feltörni, s aztán látványosan és magabiztosan játszottunk, s&#337;t, a végén több gólt is szerezhettünk volna.&nbsp;</div><div><br></div><div>KIS KÁROLY, a Szolnok vezet&#337;edz&#337;je: – Ez a találkozó is úgy alakult, mint ahogy a korábbi mérk&#337;zések forgatókönyvei, most is óriási ziccereket hibáztunk el, de a kapu el&#337;tti gyenge helyzetkihasználásunk miatt ezúttal is vesztesen kellett elhagynunk a pályát.</div><div><br></div><div>(nemzetisport.hu)</div>