A Csepel FC eddigi eredményei a bajnokságban:

1. Csepel FC – THSE Szabadkikötõ                 1– 2    Somodi

2. BKV Elõre – Csepel FC                                 0– 3    Korozmán 2, Németh Z.

3. Csepel FC – Dunaharaszti MTK                   2 – 0    Korozmán, Somodi

4. Csornai SE – Csepel FC                               1– 0

5. Csepel FC – Pápai Perutz FC                       0 – 1

6. Érdi VSE – Csepel FC                                   1– 1    Korozmán

7. Csepel FC – Puskás Akadémia FC II.          2 – 1    Hesz, Németh Z.

8. Videoton FC II. – Csepel FC                         2– 3    Korozmán, Simon K. , Szabó Á.

7. helyezés      8mérkõzés      4          1          3          12 – 8  +4        13 pont

NB III. Nyugati Csoport 8. forduló

Székesfehérvár, 2017 október 01. vasárnap 11.00 óra

Videoton FC II. – Csepel FC 2 – 3  (0 – 2)

Gólszerzõk: Réti 57. perc, Lõrincz 63. perc / Korozmán 37.perc, Simon K. 41. perc, Szabó Ádám 84. perc

Csepel FC:

Juhász – Teplán, Dévai, Haraszkó Simon K. (Váczi D. L. 84.perc) – Hesz, Fisli – Szabó Á., Korozmán (Németh Z. 82. perc), Tóth M. – Somodi(Papp 88. perc)

Vezetõedzõ: Szabó Zoltán

– Nagyon kevés változás volt a nyáron a Csepel FC játékos keretébenés úgy látszik, hogy ebbõl az idén erényt tud kovácsolni a csepeli gárda –mondja Nagy László a Gyirmót FC Gyõr II. vezetõedzõje. A Puskás AFC II. és aVideoton FC II. elleni bravúros gyõzelmek után, abban pedig biztos vagyok, hogyönbizalommal telve várják a vasárnapi találkozónkat. Csepelen mindig, nagyonkemény mérkõzést játszunk, mert a hazai csapat felvállalja a férfias játékot. Nemlesz ez egy könnyû mérkõzés tehát a számunka, de ilyenre mi már nem isszámíthatunk a bajnokság hátralévõ szakaszában. A heti utolsó edzésünk után,lesz is egy nagyon komoly beszélgetésünk az öltözõben, mert mi viszont kétnagyon rosszul sikerült mérkõzésen vagyunk túl. Az egyértelmû, hogy ilyen mélygödörbõl, nem tudunk kimászni azonnal, de az önbecsülésünk helyreállításávalegy percet sem várhatunk.

Felfelé ível az egykor sokkal szebb idõszakokat látottCsepel FC pályája, és így talán stabilizálódni is fog az 1912 – ben alapítottklub helyzete. A négyszeres magyar bajnok csapat (1942, 1943, 1948, 1959), 1996– ban szerepelt legutoljára az élvonalban, de 2001 –ben tulajdonképpen meg isszûnt és csak 2005 – ben alakult meg újra. Az NB III – ban, stabil középcsapatnak számítanak, de egy nagyon tudatos építkezéssel, szeretnének lassanvisszakerülni a magyar labdarúgó bajnokságok magasabban jegyzett vonalaiba. Atavalyi bajnokságban, a kilencedik helyen végzett csapatukat, együtt tudtáktartani és azt az idén, néhány tehetséges és a klubhoz kötõdõ, fiatallalerõsítettek meg.