A Tarr Andráshida SC csapatának eddigi eredményei:

1 .Andráshida SC – VLS Veszprém               2 – 0    Bíró,Varga M.

2. THSE Szabadkikötõ – Andráshida SC      2 – 1    Bíró

3. Andráshida SC – BKV Elõre                       4– 0    Vittman 2, Varga M, Bíró

4. Dunaharaszti MTK – Andráshida SC         3 – 0

5. Andráshida SC – Csornai SE                     2– 1    Varga M., Vittman

6. Pápai Perutz FC – Andráshida SC             1 – 2    Kovács L.,Szegleti

7. Andráshida SC – Érdi VSE                         1– 1    Kalamár

8. Puskás AFC II. – Andráshida SC               2 – 0

9. Andráshida SC – Videoton FC II.               1 – 2    Tóth L.

8. helyezés  9mérkõzés          4          1          4          13 – 12            +1        13 pont

NB III. Nyugati Csoport 9. forduló

Andráshida, 2017 október 08. vasárnap 15.00 óra

Tarr Andráshida SC – Videoton FC II.    1 – 2 (1 – 1)

Gólszerzõk: Tóth László 34. perc / Elvir Hadzic 45. perc,Lencsés Balázs 64. perc

Tarr Andráshida SC:

Horváth M. – Kalamár, Balla, Marsai, Balla – Kovács  L. (Szabó M. 70. perc), Szegleti, Horváth T.,Varga M. (Takács S. 82. perc) – Vittman, Tóth L. (Ferencz 74. perc)

Vezetõedzõ: Dobos Sándor

Egy igaz középcsapatnak számít, a Tarr Andráshida SC csapata,amely inkább hazai pályán szállítja az eredményeket. A Puskás AFC és a VideotonFC elleni találkozókon, pontot nem tudtak szerezni, de a játékkal nem voltelégedetlen Dobos Sándor vezetõedzõ. A vendégeknek a Magyar Kupában is sikerülta továbbjutás a Fejér megyei elsõ osztályú, Lajoskomárom SE ellen. A következõkörben pedig a BFC Siófokot fogadják, és egyáltalán nem tartják magukatesélytelennek, az NB – es bajnokság sereghajtója ellen. Velünk a tavalyi évbentalálkoztak utoljára, hiszen az elsõ és a tizennyolcadik forduló mérkõzésit is2016 – ban rendezték meg. A tavalyi bajnokságban tízedik helyen végzett TarrAndráshida SC, hazai környezetben legyõzte a Gyirmót FC Gyõr második csapatát,Gyirmóton pedig gól nélküli döntetlenre végzõdött a bajnoki találkozó.

NB III. Nyugati Csoport 1. forduló

Andráshida 2016 augusztus 07.

Tarr Andráshida SC – Gyirmót FC Gyõr II.    3 – 1 (1 – 0)

Gólszerzõk: Bíró András 17 . perc, Vittman Ádám 50. perc,Vittman Ádám 87. perc / Dávid Levente 57. perc

Védõk:

Becze Gergõ, Fülöp Soma, Kalamár Milán, Major Máté, MarsaiMáté, Nagy Zoltán, Simonfalvi Gábor, Takács Soma

Középpályások:

Balla Ádám, Baráth Martin, Horváth Tamás, Kovács László,Szabó Martin, Szegleti Gergely, Varga Márk

Támadók:

Bíró András, Ferencz László, Horváth Dániel, Kónya Szilárd, TóthLászló, Vittman Ádám