Gyirmót FC Gyõr: Somogyi Cs., Bohner R., Graszl K., Balog Z. (Varga R. 52.p.), Présinger Á., Papp K., Paku R., Cseri T. (Gyurján B. 59.p.), Magasföldi J. (Kiss M. 54.p.), Beliczky G. (Nagy S. 74.p.), Tóth N. (Bobál G. 64.p.)

Cserék: Deli Z., Varga R., Kiss M., Nagy S., Oross M., Gyurján B., Bobál G., Molnár M., Lázár P., Fejes J., Csemer I., Rusák E.

Vezetõedzõ: Sisa Tibor

Gl.: 0-1 33.p. Beliczky G.; 0-2 68.p. Kiss M.; 1-2 75.p. (11-esbõl)

Kiállítva: 55.p. Présinger Á.; 73.p. Graszl K.

33.p. 0-1 Magasföldi szöktette Cserit, aki a bal oldalról Beliczkyhez passzolt, csatárunk pedig 7 méterrõl, középrõl a hálóba lõtt.

Félidõ 0-1

53.p. Présinger lökdösõdött a hazaiak védõjével Sandro Ugrinával amiért a játékvezetõ mindkét játékost kiállította.

68.p. 0-2 Bobál bal oldali beadását Kiss Máté 13 méterrõl rúgta a kapuba.

73.p. Graszl Károlyt is kiállította a játékvezetõ.

75.p. 1-2 A hazaiak 11-esbõl szépítettek.

MA LEGYÕZTÜK AZ ELEMEKET, A HAZAI PÁLYÁT ÉS A HAZAI CSAPATOT IS

Irreális idõjárási körülmények között kezdõdött a mérkõzés, hiszen 100 km/h szélben vonultak ki a csapatok.

Az elsõ félidõben – széllel szemben – jól játszottunk, több helyzetet alakítottunk ki, de sajnos ezekbõl csak egy alkalommal tudtunk a kapuba találni.

A második félidõben végig mezõnyfölényben játszottunk, és ekkor is sorban alakítottuk ki a helyzeteket, amelyekbõl újabb gólt tudtunk elérni.

Második gólunk után jött a második piros lap is, amikor a “hazai” játékvezetõ Graszl Károlyt küldte le idõ elõtt a pályáról.

Ezt követõen ismét a “hazai” játékvezetõ került fõszerepbe, amikor a semmibõl ítélt büntetõt a hazai csapatnak.

A hazaiak gólja ma csak a szépítésre volt elég, és az erõs “szembeszél” és a két kiállítás ellenére is sikerült a “hazai” város, “hazai” csapatát legyõznünk.