JÁTÉKVEZETÕK: Marin Vidulin – Sasa Kapular, Sebastian Katic

NK NOVIGRAD: V. Beblek – I. Aleksic, M. Grujevic, D. Valenta (R. Brdar – 60.p.), L. Cakarun (A. Ismaili – 73.p.), S. Stojak, K. Batelic (N. Gavric – 60.p.), S. Muminovic (D. Zabec – 38.p.), K. Glavas (M. Bjelanovic – 60.p.), M. Cakarun, I. Caput

Cserék: K. Boglic, D. Mileusnic, N. Gavric, D. Zabec, A. Ismaili, R. Brdar, M. Bjelanovic, R. Bicanic
GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Bori G., Balogh B., Szekeres A., Völgyi D. – Kiss M. (Vass P. – 65.p.), Horváth A. – Madarász M. (Présinger Á. – 85.p.), Gyurján B. (Nagy S. – 46.p.), Simon András (Lázár P. – 77.p.) – Simon Attila
Cserék: Rusák E., Présinger Á., Nagy S., Füleki N., Lázár P., Vass P., Lengyel D.
VEZETÕEDZÕ: Bene Ferenc
10.p. Caput fordult le õrzõirõl, de lapos lövést biztosan fogta Sebõk.
24.p. Völgyi bal oldali szabadrúgása kerülte el a kaput.
25.p. Remek kiugratás után a védõk közül jól kitörõ Simon Attila centikkel lõtt a jobb kapufa mellé.
28.p. Madarász passza után után Simon Attila labdájával a menteni igyekvõ Cakarun Beblek kapust találta háatba, akirõl a hazai kapu jobb oldalába pattant a labda. 0-1
41.p. Bori ugratta ki jól Simon Attilát, aki a védõkön áttörve 16 méterrõl kicsivel a jobb kapufa mellé lõtt.
55.p. Völgyi bal oldali beadását Simon Attila fejelte a bal alsó sarokba. 0-2
63.p. Grujevic jobb oldali beadását a hosszún érkezõ Bejlanovic fejelte a kapu jobb oldalába. 1-2
86.p. Völgyi adott remek keresztlabdát Vassnak, aki átvétel után kicselezte védõit, és higgadtan, közelrõl a kapuba lõtt.1-3
VÉGEREDMÉNY: 1-3 (0-1)
Tavaly február 6-án, amikor a novigradi együttessel játszottunk hatalmas szél fújt, csakúgy, mint ma, a különbség annyi, hogy ezen a napon még az esõ is esik a pályát csúszóssá téve, ami nem kedvez a csapatoknak. A találkozó elején egy ideig “ismerkedtek” csak a felek, óvatos, kiegyenlített játék folyt.
Majd egy lövéssel hadat üzentek a hazaiak, csapatunk pedig támadásba lendült, két veszélyes lövés után harmadjára – az ellenfél kis segítségével – már gólt ünnepelhettünk. Csapatunk továbbra is támadásban maradt, de a szünetig újabb találatot már nem sikerült szereznünk.
A második játékrészben inkább a mi akartunk érvényesült. A félidõ közepén, a szépítõtalálat után Novigrad mindent megtett az egyenlítésért, de mi sem álltunk be védekezni, így kifejezetten közönségszórakoztatóra sikerült ez a periódus. Azonban a mérkõzés végén Vass Patrik is eredményes tudott lenni, így 3-1-es sikerrel zártuk az edzõtábort.
Az Istria Winter Cup elnevezésû tornán csapatunk 3-ból 3 mérkõzést megnyert, és az 5 lõtt gól mellett csak egyet kaptunk, így egyértelmûen megérdemelten nyertük meg – történetünk során elõször – a kupát!
Ezen felül a torna legjobb játékosának Bori Gábort választották! Gratulálunk!