Gyirmót FC Gyõr I. Félidõ: Deli Z.;&nbsp;Balog Z.; Graszl K.; Lázár P.; Fejes J.;&nbsp; Magasföldi J.; Sós M.; Cseri T.; Papp K.; Beliczky G.; OrossM.<br><br>Gyirmót FC Gyõr II. Félidõ: Somogyi Cs.; Hajba T.; Dr.Kardos N.; Lázár P.; Farkas M.; Madarász M.; Erõs G.; Cseri T.; Andorka P.; Kovács D.; Tóth N.<br><br>Vezetõedzõ: Sisa Tibor<br><br>0-1 3.p. Sós M.<br><br>0-2 30.p. Beliczky G.<br><br>0-3 42.p. Beliczky G.<br><br>0-4 80.p. Tóth N.<br><br><br><br>3.p. 0-1 Magasföldi bal oldali szabadrúgását Sós fejelte 6 méterrõl az ellenfél kapujába.<br><br><br>6.p. Beliczky beadását Papp a felsõ kapufára fejelte.<br><br><br>30.p. 0-2 Fejes indította Beliczkyt, aki középen két védõ között kilépett, a kifutó kapus mellett elhúzta a labdát és a hálóba passzolt.<br><br><br>42.p. 0-3 Cseri indította Orosst a jobb oldalon, akinek középre adására Beliczky érkezett középen, és 8 méterrõl a kapuba lõtt.<br><br><br>50.p. Cseri cselezett a jobb oldalon, majd Andorkának passzolt középre, akinek a lövése a felsõ kapufáról pattant fölé.<br><br><br>80.p. 0-4 Cseri ment el a jobb oldalon, beadására Tóth jókor érkezett, és középrõl, 10 méterrõl lõtt a kapuba.