A Paksi FC II NB II-es alakulata fölényes mórágyi gyõzelme után megtapasztalhatta, hogy milyen intenzitású mérkõzések várnak a csapatra a második vonalban.

A Baja ellen változatos, jó iramú meccset játszottak Montvaiék – igazságos döntetlen született. Harmadik edzõmérkõzését is megnyerte a Bonyhád VLC, annak ellenére, hogy a Pécsvárad elleni összecsapás elsõ félidejében fiatal játékosainak szavazott bizalmat Kniesz Mátyás edzõ.

Eredmények. Bajai LSE–Paksi FC II 3–3 (1–2). Vaskút, 50 nézõ. BLSE, 1. félidõ: Csoknyai– Szauter, Burucz, Forgács, Kardos– Lógó, Domokos, Balázs, Micskó– Szabó, Kormos. 2. félidõ: Herbert– Szauter, Burucz, Forgács (Nagy T.), Villám– Domokos, Domonyi– Balázs, Micskó (Majoros)– Szabó, Nagy. Edzõ: Bognár György. Paks: Kiss M.– Szolomájer (Berkó), Racskó, Aradi, Czinger– Cziráki, Mészáros I. (Ganczer), Tamási G., Juhász M. (Kupás)– Vári, Montvai (Pap R.). Edzõ: Lengyel Ferenc. Gól: Kormos, Balázs, Domokos, illetve Montvai, Cziráki, Vári.