Szombaton játszotta elsõ idei felkészülési mérkõzését a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál Sportegyesület másodosztályú labdarúgócsapata.

A DPASE együttese a diósdi mûfüves pályán a Fejér megyei elsõ osztályt vezetõ, szervezetten futballozó Iváncsa ellen lépett pályára.
DPASE – Iváncsa 2-1 (2-1)

DPASE (I. félidõ): Abu – Huber, Salamon, Belovac, Hagymási – Nagy A., Micskó – Berényi, Vörös, Perovic – Bezerédi.
DPASE (II. félidõ): Abu – Szolomájer, Kõkuti, Rottmann, Hagymási – Bastovanov, Vései, Kocsis, Szurma – Nagy D., Erõs.

A harmadik percben a Perovic buktatásáért megítélt büntetõt Vörös értékesítette (1-0). Negyedórával késõbb egy védelmi megingást követõen Németh öt méterrõl lõtt a kapuba (1-1). Az elsõ félidõ vége elõtt nyolc perccel Nagy A. huszonegy méteres szabadrúgásból talált a hálóba (2-1). A dunaújvárosi gárdában ezen a felkészülési találkozón eredményesen mutatkoztak be az újjonan igazolt labdarúgók.

A DPASE második csapata a szombati baracsi teremtorna után vasárnap a Mezõfalván játszott edzõmérkõzést. Kiegyenlített elsõ félidõt követõen a hazaiak 5-0-ra nyertek.