Felkészülési mérkõzés:

PMFC – Bogád 10:0 (2:0)

PMFC: Dibusz (Sólyom) – Nagy J., Fodor (Törtei), Todorovics, Pintér – Stark, Lantos (Szcsepanovics), Diaby (Godslove) – Ato (Wittrédi), Gyánó, Nagy O.

17. perc: Lantos a baloldalról ballal vállalkozott lövésre, a labda a bogádi kapu bal alsó sarkában kötött ki. 1:0

32. perc: Nagy Olivér szintén távoli lövésbõl volt eredményes, 25 méterrõl bombázott a vendégkapu jobb alsó sarkába. 2:0

55. perc: A lesre játszó védõk között lépett ki Nagy Olivér, majd elgurította a labdát a kapus mellett. 3:0

59. perc: Szépségdíjas góllal növelte elõnyét a PMFC, Wittrédi egyedül tört kapura, elfektette a bogádi hálóõrt és a labdát a kapus felett átemelve szerezte meg a pécsi együttes negyedik gólját. 4:0

63. perc: Törtei baloldali beadását Gyánó fejelte vissza középre, ahol Szcsepanovics érkezett, és közelrõl bevette a bogádi kaput. 5:0

68. perc: Megint csõdöt mondott a bogádi lestaktika, ezúttal Wittrédi ugratta ki kitûnõ ütemben Godslove-ot, aki elpasszolta a labdát a kapus mellett. 6:0

71. perc: Pintér pontos passzával Gyánó lépett ki, és 8 méterrõl a felsõ léc alá vágta a labdát. 7:0

73. perc: Törtei került a bogádi kapu elé, és ha már ott járt, akkor bevágta a pécsiek nyolcadik gólját. 8:0

76. perc: Ismét Törtei volt eredményes, ezúttal egy lecsorgó labdát vágott jobbal, laposan a bogádi kapu jobb alsó sarkába. 9:0

78. perc: Gyánó lövését próbálta blokkolni az egyik védõ, a labda azonban a hátvéden megpattanva vágódott a kapuba. 10:0