PMFC – Honvéd II. 4:0 (3:0)

Látványos, és eredményes játékkal fölényesen gyõzött a PMFC a Budapest Honvéd tartalékegyüttese ellen. Gyánó büntetõbõl, a második félidõben húzódást szenvedett Lovrencsics pedig kétszer akcióból szerzett gólt az elsõ félidõben. A fordulást követõen Törtei állította be a végeredményt.

Pécsi MFC – Budapest Honvéd II 4:0 (3:0)

PMFC: Dibusz – Nagy J., Lantos, Todorovics, Törtei – Regedei, Scsepanovics, Pintér, Godslove – Lovrencsics, Gyánó. Vezetõedzõ: Mészáros Ferenc.

Honvéd II.: Kunsági – Varga P., Remes, Madar, Sadjo – Lengyel, Nagy A., Tisza, Czár – Berki, Kovács Á. . Vezetõedzõ: Lõricz Emil.

Gólszerzõ: Gyánó 1-0 (11-esbõl, 23. p.), Lovrencsics 2-0 (31. p.), Lovrencsicsa (42. p.).

23. perc: Regedei Csaba ellen szabálytalankodtak, a pécsiek büntetõt, Haman Sadjo pedig sárga lapot kapott. A 11-est Gyánó Szabolcs értékesítette: a támadó a megítélt büntetõt a jobb alsó sarokba vágta (1:0).

31. perc: Regedet Csaba mesterien ugratta ki Lovrecsics Gergelyt, aki ki is lépett a védõk közül. Aztán mintegy 12 méterrõl a kapus mellett a jobb alsó sarokba lõtt (2:0).

42. perc: Nagy József olyan labdát adott Lovrencsics Gergelynek, amit már kihagyni sem lehetett. Nem is történt meg, a támadó a visszakapott labdát 12 méterrõl a háló bal oldalába lõtte. (3:0)

57. perc: Újabb mintaszerû pécsi támadást követõen Szcsepanovics ugratta ki a jobb oldalon Lovrencsicset, aki élesen középre adott. A labda Horváth Zsolt elõtt még elsuhant, a hosszú oldalon érkezõ Törtei közelrõl a hálóba lõtt. (4:0)

Forrás: pecsiriport.hu