Kiss László ezúttal azoknak a játékosoknak adott lehetõséget, akik a szerdai, Szentlõrinc elleni meccsen kevesebbet játszottak.

Felkészülési mérkõzés:

PMFC – Windischgarsten 6:1 (5:0)

PMFC: Sólyom – Csovics, Turi, Zsdrál, Kvekveskiri – Ato, Schultz, Szcsepanovics, Wittrédi – Sztojanovszki, Pavicsevics.

6. perc: Ato beadása a középen üresen érkezõ Sztojanovszkit találta meg, a macedón csatár senkitõl sem zavartatva lõtt a vendégkapuba. 1:0

8. perc: Szcsepanovics 14 méterrõl vállalkozott lövésre, a labda a kapu bal oldalában kötött ki. 2:0

16. perc: Wittrédi is távolról próbálkozott, lövését védte a kapus, a kipattanóra azonban Ato ért a leggyorsabban, és 10 méterrõl az üres kapuba passzolta a labdát. 3:0

35. perc: Egy kapu elõtti kavarodásban Pavicsevics eszmélt a leggyorsabban, és 2 méterrõl a kapuba kotorta a labdát. 4:0

41. perc: Wittrédi gurított visszaaz alapvonal közelébõl, Csovics 14 méterrõl nagy erõvel vágta a labdát a vendégek kapujába. 5:0

46. perc: Csere: Schultz helyén Sas, Sólyom helyén Szabó L., Szcsepanovics helyén pedig Nagy János a pályán.

50. perc: Csere: Ato helyére Timotity állt be.

55. perc: Szögletet követõen szépítettek a vendégek: Würtz fejelt a pécsi kapuba. 5:1

60. perc: Csere: Sztojanovszkit Lingli váltotta.

79. perc: Pavicsevics szerezte a hatodik pécsi gólt. 6:1