2023.04.02. 11:00 | Puskás Akadémia Pancho Aréna | Puskás Akadémia FC II. – Gyirmót FC Győr II. 3-0 (3-0) | NB III. Nyugati csoport | 29. forduló

Játékvezető: Nyekita Benjamin – Volentics Erik János, Topálszki Szabin

Puskás Akadémia FC II: Gazdag Merse Vazul, Markgráf Ákos, Magasföldi József, Vékony Bence Yablonskyi Oleh, Juricic Luka Gojko, Czár Richárd, Babós Levente, Makara Bohdan, Vajda Roland, Noel Nathaniel, Cserék:  Perczel András, Koch Levente, Fodor Marcell, Bakos Szabolcs, Vizler László, Szabari Roland, Barkóczi Bendegúz, Kapus Barnabás, Pyshchur Oleksandr| Vezetőedző: Nagy Ádám

Gyirmót FC Győr II: Kecskés Barnabás, Somogyi Ábel, Wágenhoffer Márton, Lázár Patrik, Babayigit Milán – Tarsoly Kristóf – Bagó Bálint, Dán Krisztián – Rátonyi Soma, Nagy Kristóf, Ominger Bence, Cserék: Kocsis Hunor, Süveges Attila, Domján Donát, Lányi Dominik, Vajda Márk, Németh Noel, Szűcs Patrik| Vezetőedző: Ördög József

Tudósítás

1.p. Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, sárga színű szerelésben a vendég csapat.

10.p. Két ígéretes hazai támadás követte egymást, de gól egyikéből sem született.

23.p. Egy bal oldali beadás Magasföldit találta szabadon a tizenhatoson belül, aki a kapu jobb felső sarkába fejelt. 1-0

26.p. Lázár buktatta Yablonskyit a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, Vékony B. értékesítette a megítélt büntetőt. 2-0

26.p. Noel és Juricic játszottak össze, utóbbi nem hibázott. 3-0

41.p. Tarsoly kapott sárga lapos figyelmeztetést.

45.p. + 1 perc a hosszabbítást

Félidő 3-0

46.p. Elkezdődött a második félidő.

46.p. Kettős csere csapatunknál a szünetben: Rátonyi-Vajda, Somogyi-Németh. Csere a hazai csapatnál is: Czár -Bakos

58.p. Magasföldi 20 méteres szabadrúgását, Kecskés bravúrral hárította.

62.p. Kettős csere a hazai csapatnál: Markgráf – Fodor, Magasföldi – Pyshchur