SVSE-GYSEV: 30.p. Pintér A., 36.p. Szabó L., 58.p. Horváth P., 61.p. Pados P.

GYIRMÓT FC GYÕR: 24.p. Kiss M., 56.p. Cseri T., 64.p. Papp K., 74.p. Madarász M., 88.p. Somogyi Cs.

5.p. Cseri ugratta ki középen Madarászt, de a labda felgyorsult a vizes talajon, így azt Halai fogni tudta.

8.p. Kovács lõtt középrõl, 18 méterrõl laposan a jobb kapufa mellé.

15.p. Deme lõtt jobbról, 18 méterrõl a bal kapufa mellé.

24.p. Kiss kapott sárga lapot.

30.p. Pintér Papp buktatásáért kapott sárga lapot.

32.p. Madarász jobb oldali beadása után Oross készített le Beliczkynek, de a lövést blokkolták a hazai védõk.

36.p. Balog félpályáról felívelt labdáját Lázár tette kapura, de a játékszer Padosról szögletre pattant. A sarokrúgás után Szabó Lázárt tüntette el, 11-es! Oross büntetõjét védte Halasi.

45.p. 1 perc a hosszabbítás.

45+1.p. Vége az elsõ játékrésznek

FÉLIDÕ: 0-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

47.p. Beliczky – Oross majd Madarász volt a labda útja, utóbbi középre tett labdáját Pados tudta tisztázni.

51.p. Cserélt Sisa Tibor, Kisst Magasföldi váltotta.

56.p. Cseri kapott lökésért sárga lapot.

58.p. Horváth tört ki a védõk közül, majd Somogyi mellett elesett, Berger játékvezetõ pedig mûesésért sárga lapot adott neki.

59.p. Horvát jobb oldali lövését fogta biztosan Somogyi a bal alsónál.

61.p. Buktatásért Pados is sárga lapot kapott.

64.p. Oross lekészítése után Madarász távoli lövését védte Halasi.

64.p. Papp kapott sárga lapot.

68.p. Beliczky ugratta ki remek ütemben a jobb szélrõl betörõ Madarászt, aki a kimozduló Halasi mellett laposan a jobb alsóba lõtt! 0-1!

71.p. Horváth jobb oldali, 17 méteres szabadrúgása a felsõ lécrõl kivágódott Deme elé, aki egybõl kapura tette a labdát, de egy védõnk a gólvonalon hárítani tudott.

74.p. Madarász kapott buktatásért sárgát.

74.p. 16-oson belüli keveredést követõen a kapunkba került a labda, de Erdélyi már lesen kapta a labdát.

77.p. Cseréltek a hazaiak, Kovácsot Petõ váltotta.

80.p. Ismét cseréltünk, Cserit váltotta Présinger.

86.p. Beliczky adott a jobb szélen érkezõ Magasföldinek, aki a bal felsõ sarkot vette célba, de Halasi kisebb nehézségek árán menteni tudott.

88.p. Somogyi kapott sárga lapot.

90.p. Jobb oldali beadás után Horváth fejelt a felsõ léc alá. 1-1.

90.p. Orosst Tóth váltotta.

90.p. 4 perc a ráadás.

90+3.p. Erdélyit Horváth váltotta a hazaiaknál.

90+5.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 1-1 (0-0)

A játék összképét tekintve nagyjából kiegyenlített elsõ félidõt produkáltak a csapatok, ugyan a Sopron talán valamivel többet kísérletezett a gólszerzéssel, de a mezõnyben inkább a mi akaratunk érvényesült.

A félidõ vége felé elkezdett esni az esõ, ami megnehezítheti a második játékrészre a játékosok dolgát.

A második félidõben sikerült egy remek támadás után egyenlítenünk, de a végén a soproniak is eredményesek tudtak lenni, így sikerült nekik a pontszerzés.

Folytatás jövõ héten kedden, 18.00-kor az ETO Parkban lépünk pályára Liga kupa mérkõzésen.