<strong><div>Elsõ edzõmérkõzésünkön 5-1-es gyõzelmet arattunk a másod osztályú SVSE Sopron GYSEV otthonában, az új soproni, mûfüves pályán.<br></div><br></strong><br>Sisa Tibor egy-egy félidõt adott a játékosoknak, így a szünetben teljes sort cseréltünk. A második félidõ végén még Széles Imre kapott pár perc lehetõséget csapatunkban.<br><br>A hazaiaknál – mivel tegnap is játszottak egy mérkõzést – az egyik sor 60, míg a másik sor 30 percet kapott Supka Attila vezetõedzõtõl.<br><br>A mérkõzés büntetõpárbajjal kezdõdött, amit a hazaiak nyitottak, majd mi kettõvel válaszoltunk. <br><br>A szünet után jobban pörögtünk, és tovább növeltük elõnyünket. <strong><br></strong> <br><br>2014.01.29. 14:15, SOPRON, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKÕZÉS<br><br>Gyirmót FC Gyõr:<br><br>I. félidõ: Somogyi Cs.; Hajba T.; Lengyel D.; Dr.Kardos N.; Farkas M.; Lázár P.; Madarász M.; Illés Gy.; Kovács D.; Kelemen P.; Andorka P.<br><br>II. félidõ: Holczer Á.; Sós M.; Balog Z.; Graszl K.; Fejes J.; Papp K.; Cseri T.; Erõs G.; Magasföldi J.; Oross M.; Beliczky G.; (80..p.Széles I.)<br><br>Vezetõedzõ: Sisa Tibor<br><br><br><br>SVSE Sopron GYSEV: Dénes Zs.; Pados P.; Tóth M.; Baranyai N.; Czár R.; Varga G.; Nyilasi B.; Németh L.; Balázs R.; Szabó Zs.; Heffler N.; <br><br>59.p.-ben csere: Heinrich M.; Petõ B.; Soós Á.; Sifter T.; Maráczi J.; Deme I.; Horváth A.; Faggyas M.; Szabó L.; Gaál B.<br><br>Vezetõedzõ: Supka Attila<br><br><br>1-0 19.p. Somogyi buktatta a kiugró Szabót, 11-es! A büntetõt Heffler vágta a kapu jobb oldalába úgy, hogy kapusunk még beleért, de védeni már nem tudott.<br><br>1-1 24.p. Lengyel ugratta ki Kelement, de a kifutó hazai kapus buktatta játékosunkat, 11-es! A büntetõt Andorka a jobbra mozduló kapus mellett a bal alsó sarokba lõtte.<br><br>1-2 37.p. Heffler buktatta Hajbát, 11-es! A büntetõt ismét Andorka rúgta, de ezúttal a jobb alsó sarokba.<br><br>1-3 50.p. Magasföldi ugratta ki Cserit, aki a kifutó kapus felett balról, 10 méterrõl a bal alsó sarokba emelt.<br><br>1-4 59.p. Erõs bal oldali szögletét Oross fejelte a kapuba középrõl, 8 méterrõl.<br><br>1-5 88.p. Cseri ugrott ki a jobb oldalon, majd a kifutó kapus mellett a rövid, bal alsó sarokba lõtt.<br><br><br>Supka Attila: Sajnos ma fáradtan mozogtunk, hiszen tegnap is pályára léptünk. Véget ért a rotációs idõszak most már a kezdõcsapatot kezdjük építeni.<br><br>Sisa Tibor: Voltak a mérkõzésen tetszetõs megoldások, de természetesen még sok mindenen csiszolni kell.