JÁTÉKVEZETÕK: Radványi Ádám – Punyi Gyula, Kovács II. Gábor – Kátai Gábor

Bartos A. – Tóbiás Zs. N., Pandur P., Valencsik D., Fülöp N. – Kapacina V., Huszák T., Kákonyi D., – Szenes B., Korozmán K. – Koós G.

Sebõk Zs. – Nagy S., Balogh B., Lázár P., Völgyi D. – Kiss M., Madarász M. – Paku R., Simon András, Vass P. – Simon Attila

SOROKSÁR SC: 46.p. Kákonyi D. – Pál A., 60.p. Korozmán K. – Gárdos A., 68.p. Kapacina V. – Peszmeg V.

GYIRMÓT FC GYÕR: 74.p. Simon Attila – Tóth N., 80.p. Simon András – Gyurján B., 87.p. Paku R. – Présinger Á.

GÓLSZERZÕK:

SOROKSÁR SC: nem volt

GYIRMÓT FC GYÕR: 5.p. Simon András (0-1), 43.p. Vass P. (0-2), 65.p. Paku R. (0-3)

SÁRGA LAPOK:

SOROKSÁR SC: 33.p. Fülöp N., 47.p. Pandur P.

GYIRMÓT FC GYÕR: 72.p. Völgyi D.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

5.p. Egy beívelés után rosszul szabadítottak fel a hazaiak, a labdára szemfülesen Simon Attila csapott le, majd Simon András elé készített, aki jobbal, 11 méterrõl, higgadtan a bal alsóba lõtt! 0-1!

15.p. Simon Attila lekészítése után Völgyi bal oldali beadását fejelte kicsivel a jobb kapufa mellé Simon András.

20.p. Koós ugratta ki Korozmánt a bal szélen, aki éles szögbõl lõtt, de a labda a hosszú kapufa mellett elhagyta a játékteret.

31.p. A Madarász buktatásáért megítélt szabadrúgást Völgyi eltekerte a sorfal mellet, de Bartos kapus odaért a jobb alsó sarokba, így fogni tudta a labdát.

33.p. Fülöp kapott Paku lerántásáért sárga lapot.

36.p. Kiss bal oldali kis szöglete után Vass éles szögbõl eleresztett lövését tolta ki Bartos.

41.p. Jobb oldali beadás után Korozmán lõtt kapásból, nagy erõvel a jobb kapufa mellé.

42.p. Kiss 25 méteres lövése kerülte el a kaput.

43.p. Kiss ugratta ki remekül a Vasst, aki kitört védõi közül, majd elhúzta a labdát Bartos mellett, végül pedig éles szögbõl, laposan a kapuba gurított! 0-2!

45.p. 2 perc a hosszabbítás.

45+3.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-2

46.p. Megkezdõdött a második játékrész, a szünetben cseréltek a hazaiak, Kákonyi helyén Pál.

47.p. Pandur csúszott rá Simon Attilára, utólag sárga lapot kapott érte.

53.p. Koós lõtt 18 méterrõl jócskán kapu fölé.

56.p. Egy rossz hazaadásra csapott le Simon Attila, de Pandur az utolsó pillanatban szögletre tudott menteni.

60.p. Kényszerû csere a hazaiaknál, Korozmánt Gárdos váltotta.

63.p. Gárdos jobb oldali beadást kapásbók Pál tette a hosszú oldalon kapura, de Lázár blokkolni tudta a lövést.

65.p. Vass szerzett harcosan labdát a soroksári kaputól 22 méterre, majd Simon Attila elé készített, akinek nagy erejû lövését bravúrral védte Bartos, a kipattanóra Paku csapott le, s védõje szorításában jobbal, laposan a kapu közepébe lõtt! 0-3!

68.p. Harmadik cserelehetõségét is kihasználta Albert Flórián, Kapacina helyén Peszmeg.

72.p. Völgyi kapott sárga lapot.

74.p. Cserélt Bene Ferenc, Simon Attila helyén Tóth.

79.p. Bal oldali beadás után Gárdos fejesét tolta bravúrral kapu fölé Sebõk.

80.p. Újabb csere, Simon András helyén Gyurján.

84.p. Tóth csúsztatása után Paku emelése kerülte el a kaput.

87.p. Paku emelése után Tóth becsúszva centikkel a bal kapufa mellé lõtt.

87.p. A mérkõzés utolsó cseréje is megtörtént, Pakut Présinger váltotta.

90.p. Gárdos 18 méteres lövését ütötte ki Sebõk.

90.p. 4 perc a hosszabbítás.

90+4.p. Radványi Ádám játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 0-3 (0-2)

A nagy hõség rányomta bélyegét a mérkõzésre, nem volt túl nagy iram, de mi irányítottunk, mi vezettünk több támadást. A hazaiak, ahogy azt a mérkõzés elõtt vezetõedzõjük, Albert Flórián is elmondta, ellentámadásokra rendezkedtek be. Ezekbõl nagy lehetõségekig nem jutottak. Nekünk volt több helyzetünk is, megérdemelt volt félidei vezetésünk.

A második játékrészben továbbra is az ellentámadásokra készült a Soroksár, de ezeket remekül levédekeztük. Mi inkább játszottunk, passzoltunk, ennek eredményeképp teljesen megérdemelt, magabiztos gyõzelmet arattunk a fõvárosban.

Folytatás jövõ héten szombaton 19 órakor Ajkán.