JÁTÉKVEZETÕK: Oláh Gábor – Kelemen Attila, Varga Gábor – Farkas Tibor

Holczer Á., Vass Zs., Pandur P., Gyurácz A., Pintér D., Péter A., Lannert B., Balaskó Cs., Kovács D., Nyilas E., Lovrencsics B. (cserék: Kurucz P., Kincses P., Farkas A., Urbán P., Hodogyai L., Erdei G.,  Tóbiás Zs.)

Somogyi Cs., Nagy S., Beliczky G., Andorka P., Illés Gy., Lengyel D., Cseri T., Graszl K., Magasföldi J., Kiss M., Paku R. (cserék: Deli Z., Madarász M., Présinger Á., Oross M., Kákonyi D., Molnár M., Balog Z.)

SOROKSÁR SC: 57.p. Balaskó Cs. – Kincses P., 68.p. Péter A. – Hodgyai L. 79.p. Kovács D. – Tóbiás Zs.

GYIRMÓT FC GYÕR: 72.p. Andorka P. – Oross M., 79.p. Nagy S. – Kákonyi D., 86.p. Cseri T. – Présinger Á.

GÓLSZERZÕK:

SOROKSÁR SC: nem volt

GYIRMÓT FC GYÕR: 5.p. Andorka P. (0-1), 42.p. Magasföldi J. (0-2), 47.p. Andorka P. (0-3), 84.p. Magasföldi J. (0-4)

SÁRGA LAPOK:

SOROKSÁR SC: 38.p. Cseri T.

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

PIROS LAPOK:

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

5.p. Kiss a Paku buktatásáért megítélt szabadrúgást ívelte a hosszú oldalra, ahol érkezett Andorka, és a felsõ léc alá vágta a labdát! 0-1!

7.p. Illés ugratta ki Pakut a bal szélen, de a középre tett labdát ki tudták fejelni a hazaiak.

10.p. Pintér lõtt laposan balról a bal alsó mellett a kapu mellé.

15.p. Magasföldi ugratta ki Gyurácz és Vass között Andorkát, aki félfordulatból kapásból lõtt, de Holczer fogni tudta a lövést.

18.p. Paku jobb oldali szögletét Kiss csúsztatta meg a hosszú oldalon érkezõ Lengyelnek, de õ kapu fölé fejelt.

23.p. Nagy jobb oldali szabadrúgását Andorka csúsztatta kapura, de Holczer hárítani tudott.

24.p. Beliczky húzott el a bal szélen, majd a remek helyzetben érkezõ Andorka elé akart tálalni, de Nyilas lefülelte a passzt.

25.p. Kiss jobb oldali beadását Holczer ütötte el Magasföldi elõl.

29.p. Paku szerzett labdát a bal szélen, amit remekül tett Paku elé, aki lekészített az érkezõ Magasföldinek. Középpályásunk lövését bravúrral védte Holczer a felsõ léc alól.

38.p. Cseri kapott sárga lapot.

42.p.  Paku jobb oldali szabadrúgását követõen a védõk közül kitörõ Magasföldi sarokkal remekül tette a labdát a bal alsó sarokba! 0-2!

45.p. 1 perc a hosszabbítás.

45+1.p. Oláh Gábor játékvezetõ lefújta az elsõ félidõt.

FÉLIDÕ: 0-2

46.p. Megkezdõdött a második játékrész.

47.p. Illés ugratta ki a bal szélen Magasföldit, aki mesterien tálalt a középen érkezõ Andorka elé, csatárunk pedig egy csel után higgadtan a jobb alsóba lõtt! 0-3!

52.p. Magasföldi tett remekül középre az érkezõ Beliczky elé, aki kapásból lõtt, de Holczer hatalmas bravúrral menteni tudott.

54.p. Magasföldi bal oldali, 25 méteres szabadrúgása centikkel ment a jobb alsó sarok mellé.

57.p. Cseréltek a hazaiak, Balaskót Kincses váltotta.

59.p. Beliczky lõtt balról, éles szögbõl, de Holczer hárítani tudott.

66.p. Cseri ugratta ki Beliczkyt, aki Holczert kicselezve a kapuba lõtt, de a játékvezetõ les miatt érvénytelenítette a találatot.

68.p. Ismét cserélt Varga Attila Hodgyai állt Péter helyére.

69.p. Lovrencsics kapott indítást, s tört kapunkra, de Graszl az utolsó pillanatban szenzációsan menteni tudott.

72.p. Sisa Tibor is cserélt, a két gólt szerzõ Andorkát Oross váltotta.

74.p. Oross csúsztatott remekül Magasföldi elé, aki kapásból lõtt, a labda azonban pár centivel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

79.p. Hodgyai közeli lövését védte hatalmas bravúrral Somogyi.

79.p. Csere minkét oldalon, nálunk a sérült Nagyot Kákonyi, a hazaiaknál a tavaly még nálunk játszó Kovácsot Tóbiás váltotta.

83.p. Magasföldi ugratta ki remekül a jobb összekötõ helyén felfutó Beliczkyt, aki védõjét kicselezve lõtt, de Holczer ismételten bravúrral mentett.

84.p. Cseri bal oldali beadását csúsztatta a középen érkezõ Magasföldi remekül a felsõ léc alá! 0-4!

86.p. Ismét cseréltünk Cseri helyén Présinger.

88.p. Paku bal oldali beadását Oross lõtte egy levétel után a jobb kapufa mellé.

90.p. Nincs hosszabbítás, vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 0-4 (0-2)

Remek elsõ félidõt produkáltak a csapatok. Ezalatt a 45 perc alatt leginkább nekünk voltak helyzeteink, a Soroksárnak igazán veszélyes lövés nem is volt az elsõ félidõben.

Egyértelmûen jobban játszunk a hazaiaknál, s teljes mértékben megérdemelten vezetünk 2-0-ra a szünetben.

A második félidõben is mi irányítottunk, csak a félidõ derekán adódott egy-két kisebb gólszerzési lehetõség a hazaiak elõtt, de ezekre rendre válaszoltunk is, szép támadásokat vezettünk.

Az egész mérkõzésen jól, akaratosan játszva megérdemelt 4-0-s gyõzelmet arattunk a Soroksár otthonában, így pedig továbbra is a vezetjük a bajnokságot!