A Vasas FC a másodosztályban a második helyen áll a téli szünetben

A 2020-2021-es másodosztályú bajnokságot 78 ponttal, a harmadik helyen zárta.

Aktuális ellenfelünk az NB II Merkantil Bank Ligában jelenleg élcsapatnak számít, húsz forduló után a második pozíciót foglalják el a 20 csapatos bajnokságban, mérlegük tizenkét győzelmet, öt döntetlent és három vereséget számlál, harminchét rúgott gól mellett tizenhatot kaptak.

A téli felkészülési szezonban egy mérkőzésen vannak túl, múlt szombaton a harmadosztályú Monor SE ellen győztek 8-1 (5-0) arányban.

A Vasas FC vezetőedzője az 51 esztendős Kuttor Attila, aki 2021 júniusában vette át a csapat irányítását. Kuttor aktív játékos korszakában védő poszton volt bevethető, tizenkilencszeres válogatott labdarúgó.

A Gyirmót FC Győr – Vasas FC mérkőzés( 2X60 perc)szombaton 13 órakor kerül megrendezésre Gyirmóton az ALCUFER Stadionban.

A mérkőzésről természetesen élő szöveges tudósítást olvashatnak honlapunkon.