SZTK-ERIMA – GYIRMÓT FC GYÕR 1-1 (1-1)<br><br>NESS HUNGARY NB II. 19. FORDULÓ<br><br>Szigetszentmiklós, 2014.03.16. 15.00-óra, 250 nézõ<br><br>Játékvezetõk: Karakó Ferenc – Galán Roland, Demeter János – Nagy Róbert<br><br><br><br>ÖSSZEÁLLÍTÁSOK:<br><br>SZTK-ERIMA: Horváth L., G. Khous, Fekete Á., Vágó L. M., Puskás G., Kollega K., Kvekveskiri I., Barna Zs., Kornis A., Pollák Z., Deutsch B. (Sánta A., Majoros Á., Zsivóczky N., Takács T., Balogh M., Sipos B. P., Csikortás D.)<br><br>EDZÕ: Prisztai Viktor<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs., Farkas Márk, Beliczky G., Madarász M., Andorka P., Papp K., Lengyel D., Cseri T., Graszl K., Sós M., Lázár P. (Deli Z., Fejes J., Tóth N., Oross M., Hajba T., Magasföldi J., Farkas Máté)<br><br>VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor<br><br><br><br>GÓLSZERZÕK:<br><br>SZTK-ERIMA: 25.p. Fekete Á.<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 6.p. Cseri T.<br><br><br><br>CSERÉK:<br><br>SZTK-ERIMA: 67.p. G. Khous – Majoros Á., 68.p. Kornis A. – Balogh M., 73.p. Barna Zs. – Zsivóczky N.<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR:. 63.p. Cseri T. – Fejes J., 67.p. Madarász M. – Magasföldi J., 73.p. Graszl K. – Hajba T.<br><br><br><br>SÁRGA LAPOK:<br><br>SZTK-ERIMA: 59.p. Kornis A., 68.p. Deutsch B., 70.p. Balogh M.<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 33.p. Lázár P., 67.p. Sós M.<br><br><br><br>PIROS LAPOK:<br><br>SZTK-ERIMA: nem volt<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt<br><br><br><br>TUDÓSÍTÁS:<br><br>0.p. A hát közben elhunyt csapatorvosunk, dr. Szücs Jenõ emlékére csapatunk játékosai fekete karszalagot viselnek. Nem ideális az idõ futballhoz. Nagyon fúj a szél.<br><br>1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.<br><br>6.p. A 16-os sarkától nem messze kapott szabadrúgást a hazai csapat. A szabad azonban gyengén sikerült, s az ellentámadásból Cseri lõtt 20 méterrõl, a kapuval szembõl. A megpattanó labda a jobb alsó sarokban kötött ki! 0-1!<br><br>12.p. Puskás beadása után Kollega küldte kapura a labdát, Somogyi azonban hárítani tudott.<br><br>15.p. Papp labdája hosszú Beliczkynek.<br><br>17.p. Cserit buktatják a bal szélen. A szabadrúgást Madarász végzi el, a labdát megfújta az erõs szél, így az Horváthé lett.<br><br>20.p. Horváth kirúgását fújja vissza a szél, ami így Andorkához kerül, de õ háttal áll ekkor még a kapunak, meg kellett fordulnia így nem tudott elég erõsen lõni.<br><br>23.p. Barna tesz középre Kvekveskirinek, akitõl elpattan a labda, és Graszl felszabadít.<br><br>24.p. Keresztlabdát kap a jobb oldalon érkezõ Fekete, aki 6 méterrõl a bal alsóba rúgja a labdát. 1-1.<br><br>25.p. Cseri lõ 16 méterrõl, de Horváth hárít.<br><br>26.p. Középrõl, 25 méterrõl Sós lövi kapu fölé a szabadrúgást.<br><br>28.p. Sós szabadrúgásába nem sikerül belecsúsztatnia a jobb oldalon helyezkedõ Lengyelnek.<br><br>32.p. Farkas Márk ad be jobbról, a középen érkezõ Madarász fejel kapura, de Horváth véd.<br><br>32.p. Beliczky viszi nagy lendülettel a hazai kapura a labdát, majd visszaveszi, és mielõtt lõne Kornis becsúszva menteni tud.<br><br>33.p. Lázár kap sárga lapot.<br><br>33.p. Deutsch szabadrúgását üti ki óriási bravúrral Somogyi a jobb felsõ sarokból.<br><br>45.p. 1 perc a hosszabbítás.<br><br>45+1.p. Egy távoli szabadrúgást csúsztat meg Beliczky, a labda azonban hosszú Lengyelnek.<br><br>45+1.p. Vége az elsõ félidõnek.<br><br>FÉLIDÕ: 1-1<br><br>46.p. Megkezdõdött a második félidõ.<br><br>47.p. Egy hazai szabadrúgás után Fekete vetõdik be, de a labdát Somogyi fogja.<br><br>59.p. Kornis kap sárga lapot.<br><br>59.p. Az erõs szél elfújta az egyik szögletzászlót.<br><br>63.p. Cserélünk. Cseri helyett Fejes a pályán.<br><br>65.p. Az SZTK-Erima végez el egymás után több szögletet.<br><br>67.p. Csere mindkét oldalon. Nálunk Madarász helyett Magasföldi, a hazaiaknál Khous helyett Majoros.<br><br>68.p. Sós kap sárga lapot.<br><br>68.p. Újabb hazai csere, Kornis helyén Balogh.<br><br>69.p. Deutsch is besárgul.<br><br>69.p. Veszélyes helyrõl végezhetünk el szabadrúgást, a hazai védõk azonban felszabadítanak.<br><br>70.p. Beliczkyt szerelik az utolsó pillanatban a hazai védõk.<br><br>72.p. Graszl sérült le, nem tud ráállni a lábára.<br><br>73.p. Hajba áll Graszl helyére.<br><br>77.p. Távoli hazai lövés száll magasan kapunk fölé.<br><br>77.p. Újabb szigetszentmiklósi csere, Barna helyett Zsivóczky.<br><br>87.p. Beliczky játszik össze Andorkával, azonban utóbbinak nem sikerül jól kapura tenni a labdát.<br><br>89.p. Beliczky kap jó labdát, de egy hazai védõ végül tisztázni tud.<br><br>90.p. 2 perc a hosszabbítás.<br><br>90+2.p. Nagyon sokáig tart elvégezni egy hazai szabadrúgást, mert a szél mindig elfújja a labdát.<br><br>90+2.p. Vége a mérkõzésnek.<br><br>VÉGEREDMÉNY: 1-1 (1-1)<br><br><br><br>ÖSSZEGZÉS:<br><br>Nagy lendülettel kezdtek a csapatok, a nagy szél miatt azonban sok a pontatlanság. Többször próbálkoztunk felíveléssel, ez annak is köszönhetõ, hogy a szél az elsõ 45 percben minket támogatott. Jó párszor lõttünk távolról is, de a hazai kapus eddig jól helyt állt.<br><br>Mi több helyzetet alakítottunk ki, az SZTK-nak két igazán nagy helyzete volt, az egyikbõl gólt is szerzett.<br><br>A második félidõben a nagy szél miatt igazán szórakoztató játék nem tudott kialakulni, mindkét csapatnak adódtak nagy helyzetei, de ezek kihasználatlanok maradtak. Dicséretes, a csapat küzdött és próbált mindent megtenni a gyõzelemért, azonban a rendkívül erõs szél sok pontatlanságot eredményezett.<br><br>Ez volt csapatunk története során az elsõ pontszerzés Szigetszentmiklóson.<br><br>Folytatás jövõ héten szombaton, amikor 18.00-órakor hazai pályán fogadjuk a Kozármislenyt.<br><br><br><br>PRISZTAI VIKTOR, AZ SZTK-ERIMA VEZETÕEDZÕJE: Nagyon akartunk gyõzni, de ez sajnos ma nem sikerült, ezért csalódott vagyok. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de valahogy hiányzott az a pici plusz, ami a gyõztes gólt eredményezhette volna. <br><br>SISA TIBOR, VEZETÕEDZÕNK: Orkán erejû szélben nehéz volt mindkét csapatnak szép játékot produkálni. Gyirmótnak itt, a mûfüvön évek óta nem sikerült pontot szereznie, most szereztünk egyet. A hozzáállása és a küzdõ szelleme a a csapatnak dicséretes volt.