SZTK-ERIMA: 46.p. Domokos B. – Szepessy R., 58.p. Kollega K. – Vólent R., 58.p. Illés Gy. – Szabó B.

GYIRMÓT FC GYÕR: 46.p. Simon András – Bori G., 67.p. Sebõk Zs. – Somogyi Cs., 83.p. Nagy S. – Bohner R.

SZTK-ERIMA: 80.p. Balázs R. (1-1), 90+7.p. Balázs R. (2-2)

GYIRMÓT FC GYÕR: 8.p. Simon Attila (0-1), 85.p. Simon Attila (1-2)

SZTK-ERIMA: 19.p. Domokos B., 80.p. Balázs R., 82.p. Szabó B., 87.p. Barna Zs., 89.p. Hevesi-Tóth T.

PIROS LAPOK:

SZTK-ERIMA: 90+4.p. Gulyás M.

GYIRMÓT FC GYÕR: 90+2.p. Lengyel D.

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés

6.p. Völgyi jobb oldali, 22 méteres nagy erejû szabadrúgása a felsõ lécrõl vágódott a kapu fölé.

8.p. Völgyi bal oldali szöglete után Lengyel csúsztatott a hosszú oldalon érkezõ Simon Attila elé, aki a bal felsõ sarokba rúgta a labdát! 0-1!

11.p. Gulyás tüntette el karhasználattal Nagyot, sárga lap.

15.p. Vass lekészítése után Madarász lövését fogta Sánta.

19.p. Domokos kapott egy korábbi szabálytalanságért sárga lapot.

26.p. Lengyel kapott sárga lapot.

32.p. Balázs kapott remek labdát a bal szélen, majd nagy erejû, 15 méteres lövését bravúrral védte Sebõk.

39.p. Balázs ugratta ki a bal szélen Kollegát, aki éles szögbõl tüzelt, de Sebõk lábbal védeni tudott.

45.p. 4 perc a hosszabbítás.

45+5.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-1

46.p. Megkezdõdött a második játékrész, a szünetben cserélt mindkét csapat, nálunk Simon András helyén Bori, a hazaiaknál Domokost Szepessy váltotta.

58.p. Kettõs csere a hazaiaknál, Illés és Kollega hagyta el a játékteret, õket Vólent illetve Szabó váltotta.

62.p. Egy szöglet utáni védésnél megsérült Sebõk, õt Somogyi fogja váltani.

67.p. Megtörtént a csere, Somogyi a kapuban.

70.p. Völgyi, Bori, Kiss, majd Paku volt a labda útja, utóbbi jobb oldali beadását Simon Attila kicsivel lõtte a 11-es pont magasságából jobbal a kapu fölé.

74.p. Paku adott Simon Attilának, majd ismét elõbbihez került a labda, 14 méteres lövését védte Sánta.

80.p. Egy jobb oldali szöglet után lecsorgó labdát Balázs talált el jól, s nagy erõvel a bal felsõ sarokba vágta a labdát, Somogyinak esélye sem volt hárítani. 1-1.

80.p. Balázs túlzott gólörömért sárga lapot kapott.

82.p. Szabó Madarászra csúszott rá, sárga lap.

83.p. Csere nálunk, Nagy helyén Bohner.

85.p. Paku jobb oldali beadása után a középen remekül érkezõ Simon Attila lõtt az elmozduló kapus helyére, a bal alsó sarokba! 1-2!

85.p. Horváth Ferencet elküldte a játékvezetõ a kispadtól.

87.p. Barna kapott sárga lapot.

89.p. Hevesi-Tóth buktatta az ígéretes helyzetben kitörõ Borit, sárga lap.

90.p. 9 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Lengyel megkapta második sárga lapját is, így kiállította õt a játékvezetõ.

90+5.p. Gulyás is megkapta második sárga lapját, õ is kiállt.

90+7.p. Balázs kapott remek labdát a jobb szélen, s közelrõl a bal alsó sarokba lõtt. 2-2.

90+11.p. Karakó Ferenc játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 2-2 (0-1)

Nagy hõségben remek elsõ félidõt produkáltak a csapatok. A mi irányításunkkal folyt a játék az elsõ játékrészben, az iramra sem lehet panasz. Elõttünk adódott több lehetõség, a hazaiak a félidõ végén, javarészt ellentámadásokból alakítottak ki lehetõségeket, de ezekbõl a ma is jó teljesítõ védelmünknek köszönhetõen nem tudtak eredményesek lenni.

A második félidõ elején az SZTK-Erima valamelyest följebb jött, de ez csak mezõnyben látszott, komoly helyzetük nem volt. A mérkõzés utolsó negyedére fordulva már ismételten mi irányítottunk, mi alakítottuk ki a helyzeteket. Ennek ellenére talán kicsit váratlanul is, de egyenlített a Szigetszentmiklós, de csapatunkat ez nem fogta meg, újra megszereztük a vezetést. Sajnos a maratoni hosszúságú mérkõzés 97. percében újra egyenlíteni tudott a hazai csapat, így elmaradt a gyõzelem Szigetszentmiklóson.

Jövõ héten bajnoki szünet, majd azt követõen a Budaörssel kell megmérkõznünk.