SZTK-ERIMA: 41.p. Kornis A. – Deutsch B., 85.p. Kollega K. – Urbán G. 90+3 K. Guillaume – Fekete Á.

GYIRMÓT FC GYÕR: 59.p. Tölgyesi V. – Fitos L. 67.p. Erõs G. – Varga L.,

SZTK-ERIMA: 1-0 54.p. Kollega K., 2-0 56.p. Takács T.

GYIRMÓT FC GYÕR: 2-1 74.p. Csizmadia Cs.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdõdött a mérkõzés.

4.p. Cseri 20 méteres lövése szállt fölé.

5.p. Cseri ment el a jobb oldalon, beadásába a hazai kapus beleütött, a labda így Magasföldi elé pattant, aki egybõl kapura emelt, de sajnos fölé.

14.p. Kveskveskiri indította Kollegát, aki 11 méterrõl, középrõl egybõl lõtt, Deli szépen védett.

20.p. Nagy küzdelem folyik a pályán, helyzetek nincsenek, mindkét csapat jól játszik, nagy az iram.

23.p. Cseri sárgult be.

27.p. Kollega lõtt éles szögbõl balról, Deli védett.

28.p. Erõs szabadrúgását Csizmadia fejelte fölé.

31.p. Cseri passzolt a bal oldalról Tölgyesinek, aki megtolta a labdát és lõtt, de a hazai kapus szögletre ütötte a bal alsó sarokra tartó labdát. A szögletet Erõs ívelte be, a labda átszállt a hosszú oldalra, ahol Gévay kapásból lõtt, de a bal alsó sarokba tartó lövést Jakovljevic kivágta a mezõnybe.

41.p. Kornis megsérült, helyette Deutsch a pályán.

45.P. Magasföldi passzolt középre Orossnak, aki egybõl lõtt, de lövésébe egy védõ beleért, és a hazai kapus védeni tudott.

45+1.p. Cseri beívelését Oross fejelte kapura, de a hazaiak kapusa ismét védeni tudott.

SZÜNET 0-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ, csere nem volt.

52.p. Guillaume jobbról középre adott Takácsnak, Deli jól futott ki kapujából így megzavarta a csatárt, aki nagy helyzetben fölé lõtt.

54.p. 1-0 Egy kapu elõtti kavarodás után Kollega elé pattant a labda, aki az üres kapuba lõtt.

56.p. 2-0 Cziráki passzolt középre Takácsnak, aki középrõl, fordulásból 17 méterrõl a bal alsó sarokba lõtt.

59.p. Tölgyesi Viktort Fitos László váltja.

67.p. Erõs Gábort Varga László váltja.

73.p. Cseri bal oldali szögletét ütötte ki a léc alól a hazai kapus.

73.p. Cseri jobb oldali szögletét Gévay fejelte kapura, a hazai kapus a léc alól mentett.

74.p. 2-1 Cseri ezúttal balról ívelt be szögletet, a hosszú oldalról Gévay fejelte vissza, és az érkezõ Csizmadia középrõl a hálóba fejelt.

75.p. A hazaiak hálójában a labda, de les miatt érvénytelen a találat.

79.p. Magasföldi lövését védte bravúrral a hazai kapus.

79.p. Cseri jobb oldali szöglete után Csizmadia a 11-es pontról lõtt fölé.

85.p. 85.p. Kollega helyett Urbán a pályán a hazaiaknál.

ÖSSZEGZÉS

A mérkõzés elején bekezdtek a csapatok, és NB II-es szinten jó iramú, küzdelmes összecsapást láthattak a nézõk. A hazaiak alaposan megerõsödve, teljesen kicserélõdve vágtak neki a szezonnak, a furcsa csak az volt, hogy kevés magyar szót lehetett hallani térfelükrõl. Javukra írható, hogy edzõjük agresszív stílusban játszatta csapatát, és nem álltak be védekezni, így nehezítve meg már a labda kihozatalát is.

Mi is jó iramban kezdtünk, de a mérkõzés elején nem birtokoltuk többet a labdát mint a hazai csapat, ami egy kicsit meglepetés volt. A félidõ második felére azonban átvettük a játék irányítását, ekkor már többet volt nálunk a labda, és jobban is játszottunk. A félidõ végére megjöttek a helyzeteink is, ekkor már szinte csak a hazaiak térfelén folyt a játék, de egyelõre gólt nem sikerült rúgnunk.

A második félidõt ott folytattuk, ahol abba hagytuk, jobban játszottunk, és többet volt nálunk a labda. Az 54.p.-ben aztán jött a rövid zárlat, és két perc alatt két gólt kaptunk.

Ezt követõen megzavarodtunk, és a hazaiak percei következtek, akkor többet voltunk saját kapunk elõtt, és többnyire védekeztünk.

A mérkõzés végére felpörögtek az események, ekkor beszorítottuk a hazaiakat, és gólt is lõttünk, de a másodikat les miatt nem adta meg a játékvezetõ…

Rosszul kezdtük tehát a szezont, sajnos ismét vereséget szenvedtünk Szigetszentmiklóson, így helyzetünk reménytelennek tûnik, mivel a Puskás hozta a hazai meccsét.

Ma a döntetlen reálisabb lett volna, de tanulság, hogy amikor jól megy a csapatnak akkor kell gólt, gólokat rúgni, és a védekezésre pedig jobban kell összpontosítani.