Vasárnap kettő tétmérkőzést is térítésmentesen tekinthetnek meg a gyirmóti ALCUFER Stadionba kilátogató szurkolók.

2023. május 21-én 14:00 órai kezdettel kerül megrendezésre a Keglovich László Megyei Kupa döntő, ahol az Ásványráró KSE – Mezőörs KSE csapatai mérkőznek meg egymással. Eredményhirdetésre és a díjátadóra a Gyirmót FC Győr – MTK Budapest bajnoki mérkőzés félidőjében kerül majd sor.

Klubunk döntése alapján csapatunk a 2022-2023-as Merkantil Bank Liga NB II. bajnokság utolsó mérkőzésére a belépés ingyenes. Erről bővebben ide kattintva olvashatnak. Legyen ott minden gyirmóti szurkoló a lelátón, biztassuk a játékosainkat együtt az első perctől az utolsóig, hogy győzelemmel zárhassuk ezt a bajnoki szezont.

A Gyirmót FC Győr tulajdonosai, cégvezetése, játékosai és munkatársai köszönik az egész éves támogatást és szurkolást.