I. félidõ:

Boros Tamás – Almási László, Böjte Attila, Farkas Viktor, Rajnai Attila – Lajtos Dávid, Kovács István, Deme Imre, Szekér Dávid – Sitku Illés, Béres Ferenc

II. félidõ:

Dombai András – Kiprich Dániel, Simkó Krisztián, Tóth Gergely, Megyesi László – Tóth Zoltán, Bozsik József, Handl Szabolcs, Kiss Róbert – Ndjodo, Folmer Krisztián

Már a hatodik percben megszereztük a vezetést, Almási jobb oldali beadását Sitku lõtte közelrõl a jobb alsó sarokba. (1-0).

Az elsõ félidõben végig irányítottuk a játékot, de a helyzetek kimaradtak. Boros is bemutatott egy bravúrt, Kõbányai Richárd tizenkét méteres lövését védte remek mozdulattal.

A szünetben teljes csapatot cserélt a szakmai stáb, mindenkit szerettek volna meccshelyzetben tesztelni.

A második játékrészben kilenc pec kellett a második találathoz, Ndjodo lõtt a kapuba tizenkét méterrõl (2-0).

Két perc múlva Megyesi villant: huszonkét méterrõl, szabadrúgásból bombázott a bicskei kapuba (3-0).

A huszonötödik percben mintaszerû támadás végén szereztük a negyedik gólunkat: Megyesi remekül ment el a bal oldalon, mértani pontosságú beadását Ndjodo fejelte a bal felsõ sarokba (4-0).

Vincze István szakmai igazgató: – Sokkal jobban játszottunk, mint szerdán. A centerpálya is nekünk kedvezett, kijött a pálya méretébõl eredõ nagyobb futómennyiség.

Kiprich József: – Már láttunk szép dolgokat, de még nagyon szezon elõtti a forma.

Kedden 18 órakor hazai pályán lép pályára csapatunk az Újpest II. ellen.