A mai találkozót a Dombai – Almási, Farkas V., Simkó, Köntös, Vass, Kovács I., Lázár Zsolt (próbajátékos), Módi, Kocsis és Farkas J. összeállításban kezdték a kék – fehérek.

Ellenfelünk a Groppioni – Vukadinovics, Szekeres, Sütõ (Kelemen), Vadnai – Pátkai (Szabó Á.), Gál (Vukmir), Kanta – Pál A., Molnár M., Franko tizeneggyel  lépett pályára.

A mérkõzés elõtt Nagy Zoltán jelezte, hogy begyulladt a körme, így sem õ, sem pedig a papírjait Szerbiában intézõ Branko Duric nem tudott Herédi Attila rendelkezésére állni. A többi sérült állapotának ismeretében, szûkös létszámmal léptek pályára a kék – fehérek. A vezetõedzõ dolgát nehezítette, hogy a csapat egyik erõssége, Deme Imre sem tudta vállalni a játékot.

A találkozó elsõ 20 percében kiegyenlített játékot láthatott a körülbelül ötven nézõ. A félidõ végéig teljesen egyenrangú ellenfele volt egymásnak a két kék – fehér gárda. A 47. percben aztán szabadrúgáshoz jutott az MTK. A térfelünk jobb oldaláról elvégzett Kanta szabadrúgásba Farkas Viktor tette bele a fejét, pechünkre a labda Dombai kapujának bal oldalába hullott. 1 – 0. A játékvezetõ a gól után le is fújta az elsõ félidõt.

A szünetben cserélt Herédi Attila. Dombai helyett Németh, Simkó helyett Bencze, Lázár helyett Kovács Dávid (próbajátékos)lépett pályára. A második játékrészben a kevés cserelehetõség ellenére is jól helytálltak a tatabányai fiúk. A második félidõ közepén egy kapushibából, majd nem sokkal a vége elõtt két védõnk hibájából szerzett gólt az MTK. A mutatott játék alapján dicséret illeti a fiúkat, hiszen az NB1 egyik erõssége nem tudott kidolgozott helyzetbõl gólt szerezni.

Végeredmény: MTK – FC Tatabánya 3-0 (1-0)

G.: Farkas (öngól), Molnár, PálG.

Hétfõn és kedden délelõtt edzenek a fiúk, szerdán délután pedig Budapesten az Újpest ellen játsszák a következõ edzõmérkõzést.