2021.11.21. 13.00, Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, NB III. Nyugati csoport, 18. forduló

Tatabányai SC: Kunsági – Árvai, Kovács I., Krupánszki, Gyürki, Soltész, Szegleti, Katona, Hajas, Klausz, Székely I Vezetőedző: Bekő Balázs

Gyirmót FC Győr II.: Ivancsics – Major, Wágenhoffer, Csörgő, Széles A. – Vogyicska, Nagy K., Ominger – Mayer M., Mayer Á., Somogyi-Bakos I Vezetőedző: Polyák Gábor

Mérkőzés kezdetét vette.

12.percben csapatunk megszerezte a vezetést. Ominger beadására Mayer M. érkezett, aki10m-ről a kapuba rúgta a labdát. 0-1

22.percben Tatabánya Klausz Á. góljával egyenlített. Kapu előtti keveredésnél a hazai támadó reagált a leggyorsabban. 1-1

24.percben Hazai csapat átvette a vezetést, ismét Klausz Á. a gólszerző ezuttal 16m-ről rúgta kapu közepébe a labdát. 2-1

Félidő 2-1

46.perc Kezdetét vette a második játékrész.

46. perc Csapatunk félidőben cserélt, Somogyi B. helyére Béli R. érkezett.

62 perc Mayer M. helyett Bagó B. folytatja a játékot

72.perc Ismét cserélünk, ezuttal Nagy K. hagyta el a játékteret, helyére Dán K. érkezett.

79. perc Hazai csapat cserél Gyürki G. helyett Hoszpodár B. folytatja a játékot.

81. perc Kettős cserét hajtunk végre Széles A. és Wágenhoffer M. hagyta el a játékteret, helyükre  Babayigit M és Kiss B. érkezett.

86. perc Hazaiak második cseréje Árvai D. helyett Kozák K.

90.perc Ismét cserél a hazai csapat, ezuttal Szegleti G.-t Módi V. váltotta.

90.perc Játékvezető véget vetett a mérkőzésnek. 2-1

Bekő Balázs (Tatabányai SC): Az NB-III bajnokság szintjéhez képest egy remek, jó ritmusú mérkőzést játszottunk. Úgy gondolom, hogy a helyezetek alapján megérdemeltük a győzelmet.Meg kell említenem, hogy a gyirmóti fiatalokat, akik  nagyon ügyesek és jó úton járnak.

Polyák Gábor (Gyirmót FC Győr II): Az első félidőt átaludtuk. A szünetben rendeztük sorainkat. Az utolsó 25’-ben nagy nyomást helyeztünk a hazai csapatra, s ez kapcsán sok helyzetet tudtunk kialakítani. Sajnos a befejezéssekkel adósak maradtunk.