A Gyirmót SE Gyõr U 18-as leány csapata is lejátszotta az utolsó nagy pályás bajnoki mérkõzését vasárnap délben. Csapó Sándor tanítványai, tíz gólt szereztek Zalaegerszegen, a helyi leány csapat ellen. Mohácsi Dóra négy, Markotics Virág és Nagy Kitti három – három gólt szerzett. Ezzel a fölényes gyõzelemmel, az U 18 – as leány csapatunk elõzni is tudott a tabellán és az ötödik helyen zárta a bajnokságot.

U 18. leány NB II. osztály, Nyugaticsoport – 22. forduló

Zalaegerszegi TE U 18 leány – GyirmótSE Gyõr leány U 18    0 – 10  (0 – 4)

2017 június 11. vasárnap 12.00 óra- Zalaegerszeg

Gólszerzõk: Mohácsi Dóra 4 (24.perc, 25. perc, 39. perc, 68. perc), Nagy Kitti 3 (22. perc, 51. perc, 80.perc), Markotics Virág 3 (48. perc, 49. perc, 76. perc)

Gyirmót SE Gyõr leány U 18:

Bakó Rebeka – Havas Patricia, SövegesOrsolya (Jóna Orsolya 75. perc), Markotics Virág (Kasza Daniella 75. perc), KokicsMelinda (Szekeres Alexandra 75. perc) – Istenes Eliza (Schwarcz Dorina 43.perc), Szücs Luca – Vangel Celina Hanna, Nagy Kitti, Bódis Zsanett – MohácsiDóra

Vezetõedzõ: Csapó Sándor

Csapó Sándor edzõ értékelése:

A mezõnyben ügyesen játszó és jóadogató zalaegerszegi csapat ellen, nagyon nehezen tudtuk megszerezni a vezetõgólt. Az elsõ találatunk után azonban, sok labdát szereztünk és ezekbõl nagyonszép támadásokat vezettünk. Pontos volt a végjátékunk és a helyzeteinket isnagyon jó arányban használtuk ki. A lányok a játékban és akaratban isfelülmúlták a hazai csapatot és önmagukat is, amelynek egy nagyon fölényesgyõzelem lett a jutalma.

11 csapatos bajnokság: 5. helyezés

20 mérkõzés               11        1          8          108– 32          +76      34 pont