A tornáról készült képeket megtekinthetik IDE KATTINTVA!

Haladás II: Mursith R., Szvoboda Sz., Jagodics M., Nagy B., Farkas M., Szakály A., Kalász M., Skriba M., Ugrai R., Gyurján B., Czafit R.

Cserék: Németh P., Varga Z., Nagy Z., Hanzel M., Tóth A., Horváth D., Molnár M., Ivanovics D., Grósz Sz.

Edzõ: Jagodics Zoltán

Gyirmót FC I. félidõ: Deli Z., Bognár Zs., Kozmér L., Makrai L., Varga L., Tóth B., Lannert B., Homonyik G., Polyák G., Nagy L., Laki B.

Gyirmót FC II. félidõ: Tarczy P., Szabó Cs., Márton D., Domanyik Sz., Lázár P., Czanik K., Csopaki I., Cseri T., Lajtos D., Tóth N., Pék A.

Vezetõedzõ: Soós Imre

20.p. 0-1 A Haladás kapusa röviden passzolt védõjéhez, ezt Laki kihasználta és megszerezte a labdát, majd Polyákhoz passzolt, aki a kifutó kapus mellett a kapu jobb oldalába lõtt.

53.p. 0-2 Czanikot buktatták a büntetõterületen belül, 11-es! A büntetõt Csopaki magabiztosan vágta a kapu bal oldalába.

73.p. 0-3 Cseri ugratta ki Tóth Norbertet, aki egy védõt kicselezve 15 méterrõl, középrõl félmagasan a kapu bel oldalába lõtt.

Ez volt három nap alatt, a harmadik mérkõzésünk. Ez látszott a fiúkon, de becsületükre legyen mondva, így is küzdöttek rendesen. A mérkõzés elsõ félidejében a Haladás fiataljai szervezetten visszaálltak térfelükre, jól védekeztek, és megnehezítették dolgunkat. Látszott ellenfelünkön, hogy jól fel vannak készítve. Ekkor egy védelmi hibát kihasználva szereztünk vezetést, de több gólszerzési lehetõségünk is akadt.

A második félidõben mindkét együttes komplett csapatot cserélt, és ekkor már jobban kijött a két gárda közti különbség.

Összességében egy jól játszó ellenfelet sikerült ma legyõznünk, s így megszereznünk a tornagyõzelmet.

Lannert Bence lett a torna legjobb játékosa.

Külön öröm, hogy a torna legjobb játékosának egyik friss igazolásunkat, Lannert Bencét választották, míg a torna legjobb kapusa Deli Zoltán lett.
Gratulálunk a fiúknak, és a különdíjasoknak!

Deli Zoltán lett a torna legjobb kapusa.