Csapatunk szombaton játszotta az OTP Bank Liga NB I-ben a 7. fordulóban bajnoki mérkőzését a Budapest Honvéd ellen, ahol 4-2 vereséget szenvedett.

Az OTP Bank Liga 8. fordulójában az Újpest FC vendégei leszünk október 02-án szombaton. A találkozó a Szusza Ferenc Stadionban, 14.45 perckor kezdődik.

Legutóbb tétmérkőzésen a 2016-2017-es OTP Bank Ligában játszottunk a lila-fehér csapattal. Az élvonalban együttesünk eddig három alkalommal találkozott az Újpestel, ahol az első két bajnoki mérkőzésen a fővárosi csapat aratott győzelmet, míg a harmadik mérkőzésen Mijusko Bojovic és Novák Csanád góljaival 2-2-es döntetlen született.

A 2021-2022-es bajnoki szezonban gárdánk szombaton ez eddigi lejátszott mérkőzéseket figyelembe véve az első győzelem megszerzésének reményében utazik a fővárosiakhoz.

Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a mai naptól elővételben már tudnak jegyet váltani a szombati mérkőzésre az alábbi linken