90. perc Zsótér balodali szöglete után Bojovic fejelt 5 méterrel a kapu fölé.

88. perc Obinna buktatásáért baloldali 22 méteres szabadrúgásból Zsótér ívelt a kapu elé a középen érkezõ Bojovoc pedig a jobb alsó sarok mellé fejelt.

82. perc Bojovics buktatta a 16-os és az alapvonal találkozásánál Strestiket, ami után a játékvezetõ büntetõt ítélt, amibõl Nagy Patrik a balra mozduló Gundel-Takács mellett jobbal a kapu jobb oldalába helyezett. 1-2

79. perc Strestik jobboldali szabadrúgása után a fejelni szándékozó Kamarás és Horváth R. ütközött a védõkkel ami után mindkettõ rövid ápolásra szorult.

68.perc Solomon kapott sárga lapos figyelmeztetést Kontárral szembeni szabálytalankodásért

64. perc Nagy Patrik remek labdával indította a bal oldalon felfutó Kamarást, aki egy csel után 8 méterrõl jobbal az oldalhálóba lõtt.55. perc Heffler baloldali beadása után a középen lendületbõl érkezõ Horváth Roland 5 méterrõl lõtt lövése a vetõdõ Litauszki testérõl pattant vissza.

45. perc Véget ért az elsõ félidõ

39. perc Présinger jobboldali szabadrúgása után a hosszú saroknál érkezõ Lázár 4 méterrõl a jobb oldali kapufára lõtt.

32. perc Koltai indítása után Horváth Roland lépett ki középen, 15 méterrõl jobbal lõtt és a labda a kivetõdõ Banai testérõl a jobb kapufára pattant.

24. perc Jobb oldali beívelést követõen a hosszú saroknál érkezõ Sandal elé került a labda, aki kapásból ballal 8 méterrõl a kapu bal oldalába lõtt. 1-1

21. perc Bojovic indította a jobb oldalon Beridzét, aki pontosan ívelt középre, az érkezõ Solomon pedig 10 méterrõl a kapu jobb oldalába fejelt. 1-0

17. perc Solomon tört elõre középen, nagy helyzetben a keresztezõ Villám menteni tudott.

15.perc Présinger bal oldali szabadrúgása után Horváth Roland a jobboldalon érkezõ Herjeczki elé csúsztatott, aki 12 méterrõl jobbal a bal kapufára lõtt.
7. perc Horváth Roland kapott jó labdát a jobb összekötõ helyénél, egy cselt követõen 8 méterrõl ballal lõtt, de a bal alsó sarokra tartó labdát Pajovic bravúrral tolta szögletre.
A mieink tiszta sárgában, míg a hazaiak lila csíkos szerelésben Játszanak. Horváth Roland kezdõrúgásával a Gyirmót indította a találkozót.
0. Perc A szokatlan idõponthoz képest 50-60 rajongó kíváncsi a két csapat küzdelmére.
-20. Perc Melegítenek a csapatok, a kevesebb játéklehetõséget kapott labdarúgóink játszanak a jelek szerint.
Játékvezetõk: Dolnegó Bálint (Baghy Csaba, Kovács Gábor)
ÚJPEST FC: Pajovic (Banai 30, perc, Gundel-Takács 63.perc)- Litauszki, Solomon, (Filipoviv 71. perc), Diallo, Bojovic, Balázs, Rácz, (Zsótér szünetben) Nagy D. (Obinna szünetben) Kovács L. (Sankovic 71. perc), Burekovic, (Lukács szünetben), Beridze (Pauljevic 71.perc)

Csere: Wobodo, Zsótér, Filipovic, Sankovic, Banai, Onowo, Gundel-Takács, Pauljevic, Lukács

VEZETÕ EDZÕ: Vignjevic Nebojsa

GYIRMÓT FC GYÕR. 1. félidõ: Rengel – Krebsz, Villám, Szilvássi, Présinger, Varga, Lázár, Koltai, Herjeczki, Horváth R., Sandal

2. félidõ: Rengel, Krebsz (Csongrádi 84. perc), Lipták, Széles, Présinger, Nagy P. Kontár, Kamarás, Strestik, Heffler N. Horváth R.(Szegi 80.perc)