Sopron – Gyirmót SE Gyõr WU19  2-3

Gyirmót SE Gyõr WU19: Bakó Rebeka, Dömötör Dóra, Burján Beatrix, SchvarczDorina, Vörös Torma Petra, Németh Kitti, Mohácsi Dóra, Fodor Dzsenifer, SüvegesHanna, Vangel Celina, Illés Lili

Cserék: Burján Petra, Tóth Éva, Bogdán Liliána

Csapó Sándor: “Azelsõ félidõben a védelmünk gyenge hibáit jól kihasználta a fizikálisan erõsebbés 2 év átlagéletkorral idõsebb ellenfelünk és megérdemelten vezettek 2:0-ra. Amásodik félidõnek nagy gyõzni akarással vágtak neki a lányok. Végig nagyotküzdöttek és többet birtokolták a labdát valamint több veszélyes támadást éshelyzetet alakítottak ki. Sikerült a magunk javára fordítani a mérkõzést. Csakdicsérni tudom a lányokat a második félidõben nyújtott játékukért, fõleg atámadósort. “

Gy-M-S Megyei U14 C csoport bajnoki mérkõzés

Gyirmót, 2018.10.26 péntek 17.00, 7-es pálya

Gyirmót SE Gyõr U12-Gyõrszentiván SE U13  8-2 (3-0)

Gólszerzõink: Szabó Márkó (3), Pécskai Levente(3), Kim Jun és Pápai Levente.

Gyirmót SE U12 kezdõ csapata: 2-3-3(támadó) FeketeMór- Takács Donát,Molnár Marcell-Csiszár-Piedl Dávid, Szabó Márkó, Kim Jun- Árpási Kristóf, Szemeti Dávid,Molnár Barnabás

cserék: Pápai Levente, Gálos Zsombor László,Árpási Bálint, Antal László, Jakabovits Marcell, Pécskai Levente

Bencze Károly edzõ: Mint minden mérkõzésen, mostis támadólag lépünk fel. A játékosaim betartották a taktikai utasításokat, ésez kapcsán is szép játékkal eredményesek tudtunk lenni a sportszerû ellenféllelszemben. Ismét voltak kiemelkedõ teljesítmények, Szabó Márkó és Pécskai Leventeszemélyében, akik 3-3 góllal járultak hozzá a nagyarányú gyõzelmünkhöz. Acserejátékosaim is sokat tettek a mérkõzésen. Gratulálok a játékosoknak!

MLSZ I.o ÉNY Régió U12 bajnoki mérkõzés 9.forduló

Hévíz, 2018.10.29 hétfõ 12.30

Hévíz – Gyirmót SE Gyõr U12 0-7(0:3)

gólszerzõk: Árpási Kristóf (4), Szabó Márkó (2),Pécskai Levente

Összeállítás (2-3-3):Fekete Mór (kapus)- Gálos Zsombor László,Takács Donát -Szabó Márkó,  Csiszár-Piedl Dávid, Kim Jun – Molnár Barnabás, Szemeti Dávid,Árpási Kristóf

Cserék: Simon Krisztofer kapus, Fekete Benedek,Árpási Bálint, Pécskai Levente, Novák Szabolcs, Pápai Levente

Bencze Károly edzõ: Az elsõ perctõl kezdvetámadólag léptünk fel, ahogy az összeállításban is látszik. Nagyon örülök azidegenbeli bátor játékunknak. Kiváló egyéni és csapat teljesítmény meghozta azeredményt. Szép akciókat és még szebb gólokat tudtunk szerezni. Az elsõ félidõteljesítményét, még tovább tudtuk fokozni a második játékrészben is.Kiemelkedõt nyújtott az egész csapat. Azonban Árpási Kristóf négy góljamindenféleképpen említést érdemel, és Szabó Márkó egyéni játéka és szabadrúgásapedig (nem csak nekem) élményt nyújtott mindenkinek. Gratulálok a csapatnak ésvárjuk a hétvégi Üstökös elleni városi rangadót.

HévízU13-Gyirmót SE GYÕR U13  0-6

Gyirmót SE Gyõr U13:Gerencsér D., Virág Z., Ács B., Kiss M., Károly B., Földes D., Szirtes O., KissG., Baksa D., Berki A., Szapári L.,

Cserék:Tréger P., Farkas P., Oláh Zs., Gyurasits Á., Szabó Á., Jáger G., Hauzer B.,

Gólszerzõk:Berki A.(2), Földes D., Szirtes O., Gyurasits Á.(2)

Kiemelkedõteljesítmények: Berki A., Szabó Á., Gyurasits Á., Szirtes O.,

Orosz Márk: Amérkõzést nem kezdtük a legjobban, az elsõ 15-20 percben nem voltunk eléggédinamikusak, nem sikerültek olyan jól a labdakihozatalok. Utána felpörögtünk ésegy nagyszerû játékkal szép gyõzelmet arattunk.

CSORNA SE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14 0:8 (0:2)

Gyirmót SE Gyõr U14: Grutto Bence(Nagy Gergely, 50p.) – Kelemen Milán(PusztaiGergõ, 50p.), Németh Noel(Dobai Dominik, 41.p), Kráz Tamás, Németh Kende(ForgóPatrik, 50.p) – Szabó Krisztián, Gönye Máté(Szenderák Szabolcs, 50.p), MolnárMárton(Jánoki-Jászai Donát, 50.p) – Nyári Rikárdó(Kováts Balázs, 50.p), RozsRenátó, Barta Tamás

Gólszerzõk: Nyári Rikárdó 2, Barta Tamás 2, Dobai Dominik 2,Szabó Krisztián, Kováts Balázs

Kiemelkedõt nyújtott: Barta Tamás

Polyák Gábor edzõ: “A mérkõzés elején kihagytuk a helyzeteinket és ez kicsittürelmetlenné kapkodóvá tette a további játékunkat egészen az elsõ gólig.Ellenfelünk csak a védekezéssel törõdött, mivel minõségi különbség volt a kétcsapat között. A héten nagyon kemény edzéseken vettek részt a srácok és ennekköszönhetõen kicsit tompábbak is voltunk. Ha fejben nem vagyunk fáradtabbak ésegyszerûbben, gyorsabban járattuk volna a labdát, akkor nagyobb különbséggel isnyerhettünk volna. Gratulálok a csapatnak a gyõzelemhez! “

Gyirmót SE Gyõr U19 – Békéscsaba  0:1 (0:0)
Kiállítva: Gelencsér

Gyirmót SE Gyõr U19: Lovász – Béli, Tóth E., Turi, Lampert – Gelencsér, Felde, Tokaji, – Mayer(Pataki), Bergendi (Bányai), Buruzs (Kovács P.)

Makkos Tamás: Az elsõ félidõben, ha négy-öt góllal vezet az ellenfél, akkor egyszót sem szólhattunk volna. A csapat minõsíthetetlen hozzáállása és indolensviselkedése a félidõ végén kapott piros lappal csúcsosodott ki. A másodikfélidõben, emberhátrányban kezdtünk el olyan erõszakosan, sokat futva játszani,ahogyan azt a mérkõzés elejétõl fogva kellett volna. Nem a játékunk lettellenállhatatlan, hanem az, hogy a mentalitás változott meg a létszámhátránykompenzálása miatt. Ugyanakkor várható volt, hogy lesz olyan szituáció ahol”elfogyunk” és az ellenfél megtalálja a rést. Így is történt, azegyik legkisebb helyzetébõl szerzett góllal elvitte mindhárom pontot avendégcsapat, nekünk pedig maradt a mérkõzés végén a bosszankodás, a “milett volna ha”…”

Csorna SE – Gyirmót SE Gyõr U15  0-4

Gyirmót SE Gyõr U15: Kocsis-Horváth, Kümmel, Kalmár, Tarsoly-Koch, Domján, Lengyel-Nemeskéri, Rimai, Dovánszki
Csere: Bohunicky, Milos, Csonka
Gól: Nemeskéri,Rimai 2, Milos
Jók: Mindenki

Török Szabolcs: “Rangadónak indult az 1-2 helyezettmérkõzésén.

Nagyon motiváltan és kellõagresszivitással kezdtünk ami meglepte ellenfelünket és már a 30.percbenkényelmes helyzetbe kerültünk három gólunknak köszönhetõen. Sorra dolgoztuk kia helyzeteket amiket elég pontatlanul fejeztünk be. A második játékrészreellenfelünk teljesen visszahúzódott és a nagyarányú vereséget akarta elkerülniMINDEN eszközzel a durvaságtól sem riadva. Játékosaim hideg fejjel kezelték eztés csak a játékkal foglalkoztak! Gratulálok a Fiúknak”

Újpest FC – Gyirmót SE Gyõr U17 0-0

Gyirmót SE Gyõr U17:Iváncsics-Kohán, Szabó, Gergely, Babayigit-Nagy, Ominger-Ferenczi/Dán/, Orbán, Varga/Horváth/-Gál

NagyAttila: “Szervezett, jó futballt játszó Újpest otthonából egy ponttal hazatérnidicséretes dolog számunkra!!