U 19. NB II. osztály – 8. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 19 – Veszprémi FCUSE U 19    3 – 0  (0 – 0)

2017 október 14. szombat 10.00 óra– Gyirmót

Gólszerzõk: Fekete Tamás 70.perc,Szabó Szebasztián 76. perc, Széles András 91. perc

Gyirmót SE Gyõr U 19:

Vass Gábor – Orbán István, SzabóSzebasztián, Széles András, Kovács Ákos – Gere Zoltán (Csányi Máté 86. perc),Nagy Bence – Zimonyi Dániel (Bányai Róbert 75. perc), Éri Dominik, Varga Tamás(Klauz Dániel 46. perc) – Fekete Tamás

Vezetõedzõ: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 15.helyezés

U 19. NB III. Észak Nyugati Csoport– 7. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 18 – Király SZE U19    2 – 2  (1 – 1)

2017 október 14. szombat 12.00 óra– Gyirmót

Gólszerzõk: Vörös József 2 (40.perc, 59. perc) / Fogl Barnabás 19. perc, Biácsy Márk 67. perc

Gyirmót SE Gyõr U 18:

Kürnyek Félix (Turi Dániel 46.perc) – Vacic Ádám (Póczik Richárd 46. perc), Fülöp Dániel (Bartalos Adrián 74.perc), Felde Bence (Pataki Martin 46. perc), Kiss Ábel – Kuroli Kristóf (BergendiMáté 74. perc), Pákai Norbert – Vadász Krisztián (Börzsei Róbert 84. perc), JordákiMátyás, Tóth Máté – Vörös József

Vezetõedzõ: Germán Ferenc

14 csapatos bajnokság: jelenleg 4.helyezés

Germán Ferenc edzõ értékelése:

Az elmúlt heti vereségünk után, sikerült felrázni a csapatot és ezen a találkozón jól is fociztak a srácok. Szép támadásokat vezettünk és a labdabirtoklásunk is megfelelõ volt. Elmarasztalni tehát nem lehet a csapatot, de a gyõzelem mégis elmaradt. Egyrészt az ellenfelünk kihasználta a védelmi hibáinkat, mi pedig határozatlanok voltunk a kapu elõtt és nagyon sok gólhelyzetet elrontottunk.

U 17. NB II. osztály – 8. forduló

SC Sopron U 17 – Gyirmót SE Gyõr U17    1 – 6  (0 – 4)

2017 október 14. szombat 10.00 óra– Sopron

Gólszerzõk: Horváth Dominik 51.perc / Lampert Krisztián 10. perc, Tokaji Dávid 37. perc, Buruzs Barnabás 43.perc, Kovács Péter 45. perc, Mayer Ádám 52. perc, Babayigit Kevin 56. perc

Gyirmót SE Gyõr U 17:

Lovász Ákos (Nyári Bence 65. perc)– Kovács Péter (Béli Renátó 75. perc), Turi Levente (Pablényi Máté 59. perc),Tóth Erik, Lampert Krisztián – Korsós Dominik, Tokaji Dávid (Kovács Bálint 59.perc) – Babayigit Kevin, Fördõs Gergõ (Gelencsér Márton 59. perc), BuruzsBarnabás – Mayer Ádám

Vezetõedzõ: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 11.helyezés

Polyák Gábor edzõ értékelése:

Minden pontosan úgy történt taktikailag, ahogyan arra az egész héten készültünk és számítottunk. Már az elsõ félidõben eldöntöttük a mérkõzést, mert a jó csapatmunka mellett, most ismét volt 6 – 7 kimagasló egyéni teljesítmény is a csapatunkban. A játék szervezésében, türelmesek voltunk és a labdaszerzések, pedig a támadó zónában olyan jól sikerültek, hogy azokból gólokat is értünk el.

U 16. NB II. osztály – 8. forduló

SC Sopron U 16 – Gyirmót SE Gyõr U16     1 – 3 (0 – 1)

2017 október 14. szombat 12. 00 óra– Sopron

Gólszerzõk: Kiss Péter 63. perc /Horváth Ambrus 44. perc, Vékássy Dániel 56. perc, Ominger Bence 74. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16:

Csizmazia Márk – Szemenyei Péter,Vékássy Dániel, Gergely Norbert, Samu Soma – Csemez Bence, Szabó Zalán (NagyKristóf 71. perc) – Lakatos Ádám (Siska Flávió Zsolt 90. perc), Ominger Bence, HorváthAmbrus (Valentino Carrera 65. perc) – Gál Máté

Vezetõedzõ: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 14.helyezés

Nagy Attila edzõ értékelése:

Minden játékosunk tudta, hogy ezen a mérkõzésen milyen fontos a gyõzelem, a három bajnoki mérkõzés megszerzése. Így ennek érdekében, nagy elszántsággal és motiváltan futballozott a csapatunk. A csapatjátékunk mûködött és voltak nagyon jó, sõt kimagasló teljesítmények is csapatunkban. Magabiztos gyõzelmet arattunk és helyenként jól is futballoztunk és én biztos vagyon abban, hogy ez az elszántság, meg is marad a folytatásban is, a keretünk minden egyes játékosánál.

U 17. NB III. Észak Nyugati Csoport– 7. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 16/B – KirálySZE    0 – 5  (0 – 2)

Gólszerzõk: Vatamaniuc Bartha Gábor(10. perc, 73. perc, 75. perc), Réti Gábor 8. perc, Hegedûs Márton 85. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16/B:

Varga Raul (Szabó Bálint 46. perc)–Józsa Mátyás, Nagy Máté, Koronkai Dominik, Szõke Kristóf (Barabás Dániel 46.perc) – Kiss Krisztián (Vörösbaranyi Kolos 62. perc), Ferenczi Kevin – KohánCsaba, Németh Kevin (Takács Dominik 79. perc), Dezsõ Martin (Radics Marcell 72.perc) – Mester Ádám

Vezetõedzõ: Rokob Péter

14 csapatos bajnokság: jelenleg 13.helyezés

Rokob Péter edzõ értékelése:

Betegségek, sérülések és iskolai elfoglaltságok miatt, nagyon kevesen edzettünk ezen a héten. Az ellenfelünk pedig egy szervezett és jó képességû tizenhét éves csapat volt. A gólkülönbség talán egy kicsit túlzott, de reális eredmény született. Azt pedig nagyon sajnálom, hogy mi csak rontjuk a Gyirmót SE Gyõr eredményeinek statisztikáját.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat– 8. forduló

FC Ajka U 15 – Gyirmót SE Gyõr U15    0 – 1  (0 – 0)

2017 október 14. szombat 12.00 óra– Ajka

Gólszerzõk: Nemes Adrián 47. perc

Gyirmót SE Gyõr U 15:

Kecskés Barnabás – Halász Csaba, GörcsMárió, Madarász Máté (Kocsis Gergõ 55. perc), Kovács Martin – Nemes Adrián,Kocsis Zoltán (Prácser Ádám 78. perc) – Szokolics Richárd, Sujtner Kristóf,Milos Milán (Kállai László 55. perc) – Bertha Benjámin (Horváth Andorás 51.perc)

Vezetõedzõ: Ördög József

16 csapatos bajnokság: jelenleg 1.helyezés

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat– 8. forduló

FC Ajka U 14 – Gyirmót SE Gyõr U14    1 – 6  (1 – 4)

Gólszerzõk: Rimai Ákos 2 (2. perc, 64.perc), Bessenyei Dominik 2 (10. perc, 47. perc), Füzi Ákos 32. perc, KalmárPéter 34. perc

Gyirmót SE Gyõr U 14:

Kocsis Hunor (Sebõk Martin 71.perc) – Kümmel Milán (Lapincs Boldizsár 71. perc), Kalmár Péter, Tarsoly Kristóf,Horváth Zétény (Tankovics Máté 60. perc) – Csollány Milán (Bonnyai Milán 52.perc), Füzi Ákos – Rimai Ákos, Peisser Soma (Simon Attila 60. perc), LányiDominik (Sipõcz Merse 52. perc) – Bessenyei Dominik (Fekete Márton 71. perc)

Vezetõedzõ: Török Szabolcs

U 16. leány NB II. osztály, Nyugati csoport – 6. forduló

Gyirmót SE Gyõr leány U 16 – Pápai ELC leány U 16    5 – 0 (2 – 0)

2017 október 15. vasárnap 10.00 óra – Gyirmót

Gólszerzõk: Mohácsi Dóra 3 (10. perc, 60. perc, 78. perc),Nagy Kitti 23. perc, Markotics Virág 42. perc

Gyirmót SE Gyõr leány U 16:

Bakó Rebeka – Havas Patricia, Markotics Virág, Keresztes Réka(Horváth Alexandra 41. perc), Nyári Szilvia (Máthé Eszter 41. perc) – VörösTorma Petra, Schwarcz Dorina – Vangel Celina Hanna (Tóth Mária Éva 41. perc), TakácsFanni, Nagy Kitti (Nick Veronika 41. perc) – Mohácsi Dóra

Vezetõedzõ: Kálmán Tibor

7 csapatos bajnokság: jelenleg 2. helyezés

Kálmán Tibor edzõ értékelése:

A legerõsebb összeállításunkban vártuk a Pápai ELC elleni bajnoki találkozót és így már az elsõ perctõl, a mi akartunk érvényesült. A védelmünk nagyon jól zárt, a középpályán pedig ügyesen megtartottuk a labdát és jó ütemben indítottuk a szélsõinket. A sérülésébõl felépült kapusunk, Bakó Rebeka is remekül védett, sõt még egy büntetõt is hárított. Most a helyzeteinket is elég jó százalékban használtuk ki és ezért és így magabiztos és teljesen megérdemelt gyõzelmet arattunk.

U 13. NB I. osztály Észak Nyugati Csoport – 6. forduló

ETO FC Gyõr U 13 – Gyirmót SE Gyõr U 13    5 – 0 (1 – 0)

2017 október 14. szombat 12.00 óra – Gyõr

Gólszerzõk: Zsédely Bence 3 (3. perc, 33. perc, 39. perc),Szûcs Patrik 37. perc, Bíró Barnabás 58. perc

Gyirmót SE Gyõr U 13:

Hujber Martin – Németh Kende, Blaskovits Gergõ (BrandiszDávid), Ásványi Domonkos (Kováts Balázs), Forgó Patrik – Molnár Martin, SzabóKrisztián (Lakics Barnabás) – Rozs Renátó, Csöngei Balázs, Németh Noel (Kelemen Milán) – KrázTamás (Dobos Dávid)

Vezetõedzõ: Lakatos Attila

12 csapatos bajnokság: jelenleg 6. helyezés

Lakatos Attila edzõ értékelése:

Azidei évtõl komoly változás, hogy az U 13 korosztály is az MLSZ által szervezett nagy pályás bajnokságban, 10 + 1játékossal szerepel. Az ellenfelek ebben a bajnokságban, akadémiai ésalközponti csapatok, az Észak Nyugati csoportban. Ez a verseny nagy kihívásszámunkra, hiszen játékosainknak ugyanazon a pályán kell helytállniuk, mint mindenfelnõtt csapatnak. Az eddig lejátszott mérkõzéseken lépésrõl lépésre fejlõdtünkcsapat és egyéni szinten egyaránt. A védekezésünk úgy gondolom alapjában véveösszeállt, rengeteget gyakoroltuk a területvédekezést, a tolódásokat, az egymásbiztosítását, bár ennek alapjait már a tavalyi évben lefektettük. A támadójátékbanlátok még nagy elõrelépési lehetõséget csapatunknál, az elkövetkezõ idõszakbanennek fejlesztésére nagy hangsúlyt fogunk fektetni.

U 12 NB I. osztály Észak Nyugati Csoport 8 + 1 bajnokság – 6.forduló

ETO FC Gyõr U 12 – Gyirmót SE Gyõr U 12    3 – 0 (0 – 0)

2017 október 14. szombat 13.30 óra – Gyõr

Gólszerzõk: Tollár Imre 2 (35. perc, 51. perc), HauzerBálint 37. perc

Gyirmót SE Gyõr U 12:

Gerencsér Dávid (Nad Noel) – Kümmel Benedek, Farkas Péter (BaksaDániel) Szapári Levente (Jäger Gergely), Markó Levente, Földes Dénes, SzirtesOlivér, Oláh Zsombor (Kiss Márkó), Berki Attila (Ács Balázs)

Vezetõedzõ: Kovács Zsolt

12 csapatos bajnokság: jelenleg 7. helyezés

Kovács Zsolt edzõ értékelése:

Az ETO FC Gyõr megérdemelten nyert, de mi is Jól játszottunk ezen a mérkõzésen. Az elsõ félidõben, még nulla – nullás állásnál, sajnos kihagytuk a szinte kihagyhatatlan gólhelyzetet. Késõbb fölénybekerült az ETO, de mi szervezetten védekeztünk, mert nagyon sokat segítettek egymásnak is a játékosaink. Vereséget szenvedtünk egy jobb képességgel rendelkezõ csapattól, de emelt fõvel jöhettünk le a pályáról.

U 14 GYMS megyei 8 + 1 bajnokság, A. csoport – 4. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 12 B – Üstökös FCGyõr U 14    4 – 4  (2 – 3)

2017 október 12. csütörtök 18.00óra – Gyirmót

Góllövõk: Kümmel Benedek 3 (4.perc, 7. perc, 38. perc), Szirtes Olivér 41.perc / Gyurasits Ákos 2 (26. perc,30. perc), Czank István 31. perc, Boros István 53. perc

Gyirmót FC Gyõr U 12 B:

Tréger Patrik – Károly Bendegúz(Farkas Péter), Kümmel Benedek, Földes Dénes (Szirtes Olivér), Oláh Zsombor,Kiss Márkó (Gerencsér Dávid, Pécsi Barnabás), Markó Levente, Berki Attila (ÁcsBalázs), Sebestyén Bence

8 csapatos bajnokság: jelenleg 6.helyezés

Bátran és ügyesen futballoztunk ezen a bajnoki mérkõzésen. Sajnos a négy kapott gólunk elõtt viszont hibáztunk, mert kétszer a kapunk elõtt veszítettük el a labdát, kétszer pedig kontra támadásból kaptunk gólt. Mivel nem engedjük az ellenfelünknek, hogy kihozza a labdát, nagy területek vannak a védõink mögött. Gyakorolnunk kell, hogy a letámadás után, ezekre a felívelésekre is figyeljünk.