A Húsvéti szünetben, már hét közben lejátszották a Gyirmót SE Gyõr utánpótlás mérkõzéseit. Az U 18 – as lányok pedig most nyugodtan foglalkozhattak a locsolkodással, mert nekik ezen a héten nem volt bajnoki találkozójuk. Az U 16 – as csapatunk, kedden a norvég Lommedalen IF elleni 6 – 1 arányú gyõzelemmel hangolt a bajnoki mérkõzésére. A bajnokságban pedig folytatta remek sorozatát és bravúros sikert aratott Zalaegerszegen. Az U 17 – esek, tavasszal a negyedik 1 – 0 arányú vereségüket szenvedték el és ezzel már kiesõ helyre csúsztak vissza a tabellán. Egy az utolsó percben szerzett góllal mentett pontot az U 19 – es korosztályunk, az Újpest elleni hazai találkozón. Az Észak – Nyugati csoportokban szereplõ gárdáink pedig gyõztek, a Balatonfüred és az Üstökös FC Gyõr csapatai ellen.

U 19. NB II. osztály – 23. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 19 – Újpesti TE U19    1 – 1  (0 – 0)

2017 április 13. csütörtök 11.00óra – Gyirmót

Gólszerzõk: Varga Zsombor 90. perc/ Holló Balázs 81. perc

Gyirmót SE Gyõr U 19:

Új Bence – Nyakas Martin (KirályTamás 81. perc), Szabó Szebasztián, Széles András, Csordás Benjamin – GelencsérGyörgy, Gál István – Gere Zoltán (Varga Zsombor 59. perc), Éri Dominik (TarPéter 74. perc), Horváth Roland – Fekete Tamás (Horváth Dávid 59. perc)

Vezetõedzõ: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 13.helyezés

Nagy Attila vezetõedzõ értékelése:

Jól kezdtük a mérkõzést és mivel dinamikusan futballoztunk, gólhelyzeteket is sikerült kialakítanunk. Nagyobb figyelemmel és koncentrációval ezeket ki is használhattuk volna. A folytatásban is sokat birtokoltuk a labdát és nagy akarattal játszottunk. Megérdemeltük volna a gyõzelmet, amelyhez meg is volt a mérkõzés labdánk. De végül meg kellett elégednünk a döntetlennel, egy olyan találkozón amelyen minkét csapat egyértelmûen a gyõzelemre játszott.

U 19. NB III. osztály, Észak nyugat- 23. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 18 – BalatonfüredUFC U 19    4 – 1  (2 – 0)

2017 április 13. csütörtök 13.00óra – Gyirmót

Gólszerzõk: Klauz Dániel 2 (9.perc, 56. perc), Varga Patrik 41. perc, Varga Tamás 66. perc / Henn Márk 82.perc

Gyirmót SE Gyõr U 18:

Fehérvári Martin – Csányi Máté,Váczi Milán (Kiss Ábel 46. perc), Varga Tamás, Kiss Martin – Varga Patrik,Detrik Milán – Klauz Dániel (Máthé Balázs 56. perc), Szabó Zsombor (Fehér Ádám46. perc), Csillag Dávid (Pataki Martin 46. perc) – Benecz Dániel

Vezetõedzõ: Germán Ferenc

15 csapatos bajnokság: jelenleg 3.helyezés

Germán Ferenc vezetõedzõ értékelése:

A mostani ellenfelünk, nem véletlenül tartozik a tabella alsó feléhez, mert a csapatunk egy mérsékeltebb teljesítménnyel is magabiztosan tudott gyõzni ellenük. Jól kezdtük a találkozót, hiszen nagyon hamar vezetést szereztünk. Ezután volt három nagy gólhelyzetünk, tehát tulajdonképpen fél óra alatt el kellett volna döntenünk ezt a találkozót. Ez a mérkõzés tehát inkább edzés jellegû volt, ahol sok lehetõségünk adódott gyakorolni a támadás vezetést. Szép gólokat rúgtunk, de ezek mellett nagyon sok helyzetet elpuskáztunk.

U 17. NB II. osztály – 23. forduló

Zalaegerszegi TE Akadémia U 17 -Gyirmót SE Gyõr U 17    1 – 0  (0 – 0)

2017 április 14. péntek 12.00 óra -Zalaegerszeg

Gólszerzõk: Dan Gergõ 65. perc

Gyirmót SE Gyõr U 17:

Kürnyek Félix – Póczik Richárd, FeldeBence (Tóth Máté 79. perc), Orbán István, Karcagi Mészáros Lõrinc – BányaiRóbert, Fülöp Dániel – Pákai Nornert, Bergendi Máté (Nagy Bence 75. perc), VadászKrisztián – Vörös József

Vezetõedzõ: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 15.helyezés

Gyurmánczy Attila vezetõedzõ értékelése:

Két hasonló  képességû csapat összecsapásán, a szerencsésebb hazai gárda szerezte meg a három bajnoki pontot. Ez pedig a tavaszi szezonban, már negyedik egy gólos, balszerencsés veresége a csapatunknak. Ez pedig azért különösen fájó, mert mindegyik mérkõzésünk, fordítva is alakulhatott volna. Most azonban egy ilyen szériában vagyunk, de nagyon reméljük, hogy ez a sorozat, már a következõ fordulóban megszakad. Egy gyõzelem, nagyon sok erõt adna a játékosainknak a folytatáshoz.

U 16. NB II. osztály – 23. forduló

Zalaegerszegi TE Akadémia U 16 -Gyirmót SE Gyõr U 16    1 – 3 (1 – 2)

Gólszerzõk: Káróczkai Noel 39. perc/ Buruzs Barnabás 1. perc. Mayer Ádám 32. perc, Nagy Lionel 81. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16:

Nyári Bence – Béli Renátó, TuriLevente, Tóth Erik, Lampert Krisztián – Korsós Dominik, Fördõs Gergely – TokajiDávid (Kovács Bálint 66. perc), Gelencsér Márton (Nagy Lionel 53. perc), BuruzsBarnabás (Hajnal Péter 74. perc) – Mayer Ádám (Csizmadia Alen 66. perc)

Vezetõedzõ: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 5.helyezés

Polyák Gábor vezetõedzõ értékelése:

Az ellenfelünk hibáját kihasználva, már az elsõ percben vezetést szereztünk ezen a bajnoki találkozón. Fegyelmezettek és koncentráltak voltunk és egy középpályás labdaszerzés után, meg tudtuk duplázni az elõnyünket. A hazai csapat egy közeli szabadrúgásból tudott szépíteni és a második félidõben mezõnyfölényben játszottak. Gólhelyzetet azonban szinte egyáltalán nem tudtak kialakítani, miközben mi egy újabb góllal eldöntöttük a mérkõzést. Magabiztos gyõzelmet arattunk tehát, egy nagyon jó képességû és a mezõnyben szépen is futballozó zalaegerszegi csapat ellen.

U 17. NB III. osztály, Észak nyugat- 23. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 16/B -Balatonfüred USC U 17    2 – 0  (1 – 0)

Gólszerzõk: Nagy Máté 44. perc,Lakatos Benjamin 53. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16/B:

Csizmazia Márk – Tölgyesi-GálMátyás (Pintér Dávid 86. perc), Bene Kevin, Vacic Ádám (Szõke Máté 67. perc), PablényiMáté – Kausits Patrik, Posta Bence – Ferenczi Kevin (Ominger Bence 46. perc),Gergely Norbert (Lakatos Ádám 46. perc), Nagy Máté (Szalai Ádám 81. perc) -Hajnal Krisztián

Vezetõedzõ: Török Szabolcs

15 csapatos bajnoksás: jelenleg 6.helyezés

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat- 23. forduló

Üstökös FC Gyõr U 15 – Gyirmót SEGyõr U 15    2 – 5  (2 – 1)

2017 április 12. szerda 17.00 óra -Gyõr

Gólszerzõk: Bauer Marcell 24. perc,Sopronyi László 30. perc / Lakatos Ádám 2 (49. perc, 53. perc), Józsa Mátyás29. perc, Gergely Norbert 45. perc, Kormos Dávid 78. perc

Gyirmót SE Gyõr U 15:

Varga Raul Péter (Germán Marcell41. perc) – Szemenyei Péter, Kiss Krisztián, Józsa Mátyás (Kormos Dávid 73.perc), Imre László – Ominger Bence, Csemez Bence (Kristóf  Levente 41. perc) – Ferenczi Kevin, GergelyNorbert, Lakatos Ádám (Koronkai Dominik 73. perc) – Siska Flavió Zsolt (NagyMáté 41. perc)

Vezetõedzõ: Radics Zsolt

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat- 23. forduló

Üstökös FC Gyõr U 14 – Gyirmót SE Gyõr U 14    0 – 2 (0 -1 )

2017 április 13. csütörtök 17.00óra – Gyõr

Gólszerzõk: Milos Bence 22. perc, KocsisGergõ 60. perc

Gyirmót SE Gyõr U 14:

Váczi Máté – Halász Csaba (TakácsDominik 56. perc), Görcs Márió (Hegedûs Richárd 79. perc), Madarász Máté, HorváthAndorás (Bertha Benjámin 56. perc) – Sujtner Kristóf (Radics Marcell 79. perc),Kocsis Zoltán (Prácser Ádám 75. perc) – Kovács Martin, Kocsis Gergõ, NemesAdrián (Horváth Marcell 75. perc) – Milos Bence (Kállai László 56. perc)

Vezetõedzõ: Ördög József

16 csapatos bajnokság: jelenleg 7.helyezés