Nehéz ellenfelek és igazi rangadók vártak a Gyirmót SE Gyõr utánpótlás csapataira a hétvégi bajnoki találkozókon. Ezek közül is a legfontosabb, az U 17 – es csapatunk mérkõzése volt, amelyen Gyurmánczi Attila tanítványai gyõztek és ezzel megszerezték az elsõ tavaszi pontjaikat. AZ U 16 – os gárdánknak ez most nem sikerül a Paksi FC elleni hazai találkozón és ez az egy gyõzelem, egy vereség mérleg volt jellemzõ, a fiatalabb korosztályok bajnoki találkozóira is. Az U 18 – as korosztály, Veszprémben aratott gyõzelme azonban mindenképpen elismerésre méltó, hiszen a bajnokság éllovasát verték meg. A legidõsebb utánpótlás korosztályunk rossz szériája viszont folytatódott, mert a két rúgott góljuk ellenére, vereséget szenvedtek Békéscsabán. Az U 18 – as lányok csákvári mérkõzésén, pedig egyértelmûen nyerõ szám volt a 21 – es.

U 19. NB II. osztály – 24. forduló

Békéscsaba Labdarúgó Akadémia U 19- Gyirmót SE Gyõr U 19    3 – 2  (0 – 1)

2017 április 22. szombat 14.00 óra- Békéscsaba

Gólszerzõk: Illyés Tamás 3 (54. perc,67. perc, 82. perc) / Gál István.44. perc, Fekete Tamás 88. perc

Gyirmót SE Gyõr U 19:

Kovács Márk – Nyakas Martin (KirályTamás 62. perc), Szabó Szebasztián (Egyed Máté 83. perc), Széles András,Csordás Benjamin – Gere Zoltán, Gál István – Horváth Dávid (Kecskeméti Ferenc69. perc), Tar Péter, Horváth Roland – Fekete Tamás

Vezetõedzõ: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 13.helyezés

Nagy Attila vezetõedzõ értékelése:

Mûködött a csapatjátékunk és szemrehányást sem tehetek a játékosoknak, mert mindenki tette a dolgát becsülettel. Igaz ezért az én dicséretem kívül, semmi sem jár, mert egy pillanatnyi figyelem kihagyás miatt, pontot nem sikerült szereznünk ezen a mérkõzésen.

U 19. NB III. osztály, Észak nyugat- 24. forduló

Veszprém FC USE U 19 – Gyirmót SEGyõr U 18    0 – 1  (0 – 1)

2017 április 23. vasárnap 10.00 óra- Veszprém

Gólszerzõk: Szabó Levente öngól 23.perc

Gyirmót SE Gyõr U 18:

Fehérvári Martin – Csányi Máté,Váczi Milán, Varga Tamás, Varga Patrik – Németh Márton, Detrik Milán (KlauzDániel 62. perc) – Gelencsér György, Éri Dominik, Varga Zsombor (Szabó Zsombor88. perc) – Benecz Dániel (Csillag Dávid 83. perc)

Vezetõedzõ: Germán Ferenc

15 csapatos bajnokság: jelenleg 3.helyezés

Germán Ferenc vezetõedzõ értékelése:

Nagyszerû, taktikus játékkal gyõztünk ezen a mérkõzésen, amelyen védekezésben és támadásban is maradéktalanul betartottuk azt amit megbeszéltünk. Még engem is meglepett, hogy mennyire fegyelmezetten és koncentráltan játszottak most ezek a fiatal labdarúgók. A bajnokság listavezetõjének hazai pályán, egy távoli lövésen kívül tulajdonképpen, nem is volt helyzete ellenünk. Mi pedig sorra vezettük a formás támadásainkat, amelyek közül egyet ki is tudtunk használni. Nem is emelek ki senkit, mert az egész mérkõzés alatt mint CSAPAT játszottunk nagyon jól és magasan ez volt a legjobb teljesítményünk amióta én foglalkozom ezzel a gárdával.

U 17. NB II. osztály – 24. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 17 – Paksi FC U17    2 – 1  (1 – 1)

2017 április 22. szombat 12.00 óra- Gyirmót

Gólszerzõk: Bányai Róbert 06. perc,Vörös József 67. perc / Máthé Dávid 24. perc

Gyirmót SE Gyõr U 17:

Kürnyek Félix – Póczik Richárd(Karcagi Mészáros Lõrinc 46. perc), Bányai Róbert, Kovács Ákos, Fülöp Dániel – FeldeBence, Kiss Ábel (Nagy Bence 80. perc) – Bergendi Máté (Pákai Norbert 58. perc),Orbán István, Vadász Krisztián – Vörös József (Kuroli Kristóf 89. perc)

Vezetõedzõ: Gyurmánczi Attila

Gyurmánczi Attila vezetõedzõ értékelése:

Mivel két azonos képességû csapat találkozott egymással, ezen a mérkõzésen az akarati tényezõk döntöttek a mi javunkra. Rajtunk ezúttal is látszott a hatalmas gyõzni akarás és ez a nagyon sok balszerencsésen alakult bajnoki találkozó után, végre sikerült. Ez a siker pedig remélem azt is jelenti, hogy kikeveredtünk a hullámvölgybõl. A bajnokságunk hátralévõ nagyon fontos szakaszához, erõt kell adjon ennek a három bajnoki pontnak a megszerzése.

U 16. NB II. osztály – 24. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 16 – Paksi FC U16    0 – 3 (0 – 2)

Gólszerzõk: Szabó András 39. perc,Kósa Edmond 45. perc, Kovács László 71. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16:

Nyári Bence – Béli Renátó (KovácsPéter 71. perc), Turi Levente, Tóth Erik, Lampert Krisztián – Korsós Dominik,Fördõs Gergely (Kovás Bálint 71. perc) – Tokaji Dávid (Csizmadia Alen 46. perc),Nagy Lionel (Gelencsér Márton 55. perc), Buruzs Barnabás – Mayer Ádám (HajnalPéter 55. perc)

Vezetõedzõ: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 7.helyezés

Polyák Gábor vezetõedzõ értékelése:

Egy fontos mérkõzést veszítettünk el, mert most nagyon sok gyenge teljesítmény volt a csapatunkban. Egyénileg pedig jobbak vagyunk mint az ellenfelünk volt és hét közben fel is készültünk belõlük. A Paksi FC csapata azonban nem azt játszotta védekezésben mint amit gyakoroltunk és ez kicsit meg is zavarta a csapatunkat. A mérkõzés elején kihagyott büntetõnk is döntõen befolyásolta a mérkõzés kimenetelét. Nagy gólhelyzeteink voltak még 0 – 2 – es állásnál is, de most nem sikerült betalálnunk. Így a Paksi FC végül megérdemelten nyerte meg ezt a mérkõzést.

U 17. NB III. osztály, Észak nyugat- 24. forduló

Veszprém FC USE U 17 – Gyirmót SEGyõr U 16/B    5 – 1  (2 – 1)

2017 április 23. vasárnap 12.00 óra- Veszprém

Gólszerzõk: Molnár Balázs 2 (83.perc, 85. perc), Horváth Ákos 34. perc, Mosonyi Viktor 44. perc, Simon Róbert57. perc / Hajnal Krisztián 35. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16/B:

Csizmazia Márk – Pablényi Máté(Vékássy Dániel 76. perc), Bene Kevin, Vacic Ádám, Kovács Bálint – Posta Bence,Szabó Zalán – Hajnal Péter, Gál Máté (Gergely Norbert 51. perc), Gelencsér Márton- Hajnal Krisztián (Tar Bence 85. perc)

Vezetõedzõ: Török Szabolcs

15 csapatos bajnoksás: jelenleg 7.helyezés

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat- 24. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 15 – SC Sopron U15    2 – 0  (1 – 0)

2017 április 22. szombat 10.00 óra- Gyirmót

Gólszerzõk: Józsa Mátyás 36. perc, OmingerBence 79. perc

Gyirmót SE Gyõr U 15:

Varga Raul Péter – Szemenyei Péter,Imre László, Gergely Norbert, Kiss Krisztián – Ominger Bence, Kristóf  Levente – Nagy Máté (Siska Flávió Zsolt 50.perc), Józsa Mátyás (Kormos Dávid 50. perc), Lakatos Ádám – Ferenczi Kevin

Vezetõedzõ: Radics Zsolt

16 csapatos bajnokság: jelenleg 5.helyezés

Radics Zsolt vezetõedzõ értékelése:

Már az elsõ játékrészben eldönthettük volna ezt a találkozót de akkor még a döntõ pillanatokban vétettünk labdakezelési hibákat. A mezõnyben kiegyenlített volt a játék, mert sajnos nagyon sok volt a pontatlanság a passzainknál is. A védelmünk viszont jól semlegesítette a Sopron erõs és magas támadóit. A hátralévõ mérkõzéseken azonban sokkal nyugodtabb és koncentráltabb játékra lesz szükség.

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat- 24. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 14 – SC Sopron U14    0 – 4  (0 – 3)

2017 április 22. szombat 10.00 óra- Gyõr

Gólszerzõk: Farkas Ádám 04. perc,Rosta Milán 16. perc, 19. Boros Ágoston 19. perc, Jókuti Krisztián 78. perc

Gyirmót SE Gyõr U 14:

Kecskés Barnabás – Halász Csaba(Prácser Ádám 74. perc), Görcs Márió, Sujtner Kristóf, Horváth Andorás (BerthaBenjámin 62. perc) – Kovács Martin, Kocsis Gergõ – Madarász Máté (HorváthMarcell 74. perc), Kocsis Zoltán, Nemes Adrián (Kállai László 51. perc) – MilosBence (Radics Marcell 74. perc)

Vezetõedzõ: Ördög József

U 18. leány NB II. osztály, Nyugaticsoport – 16. forduló

Csákvári TK leány U 18 – Gyirmót SEGyõr leány U 18    0 – 21  (0 – 9)

2017 április 22. szombat 14.00 óra- Csákvár

Gólszerzõk: Nagy Kitti 8 (06. perc,12. perc, 14. perc, 25. perc, 46. perc, 76. perc, 79. perc, 80. perc) VangelCelina Hanna 3 (08. perc, 50. perc, 70. perc), Markotics Virág 3 (30. perc, 53.perc, 60. perc), Söveges Orsolya 2 (19. perc, 20. perc), Mohácsi Dóra 2 (24.perc, 53. perc), Szücs Luca 2 (67. perc, 74. perc), Istenes Eliza 43. perc

Gyirmót SE Gyõr leány U 18:

Bakó Rebeka – Bódis Zsanett,Söveges Orsolya, Markotics Virág (Schwarz Dorina 79. perc), Válint Rita – IstenesEliza (Szekeres Alexandra 79. perc), Szûcs Luca – Vangel Celina Hanna, NagyKitti, Takács Fanni (Kokics Melinda 41. perc) – Mohácsi Dóra

Vezetõedzõ: Csapó Sándor

11. csapatos bajnokság: jelenleg 6.helyezés

Csapó Sándor vezetõedzõ értékelése:

A sok szép rúgott gólért mindenképpen dicséret jár a lányoknak. Én pedig annak is örültem, hogy nem becsültük le a lelkes, de szerény képességû ellenfelünket.  Mindvégig pontosan és koncentráltan játszottunk és ezért sikerült ilyen sok találatot szereznünk.