Gyirmót SE Győr – Várda Labdarúgó Akadémia 0-4 (0-1)

Gyirmót SE Győr: Kocsis – Reizer, Németh, Gönye, Rozs – Szabó, Lengyel (Reizinger 81’), Molnár (Somogyi 56’) – Czintula (Csonka 67’), Szücs, Süveges (Matyi 81’)

Nagy Attila: Egy jobb játékerőt képviselő vendégcsapat elvitte a három pontot.

Pokorny József Sport és Szabadidő központ
Gólszerző: Gyurasits (27’), Katona (47’)

Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid-Albrecht Áron, Dénes Tamás, Molnár Marcell, Árpási Bálint-Káli Zsombor – Meizner Rajmund, Szirtes Olivér, Kümmel Benedek, Katona Erik – Gyurasits Ákos.
Cserejátékos: Nikolics Balázs, Virág Zalán, Hollós Levente

Domanyik Szilárd: Panaszkodhatnék, de nem teszem. Amíg, így játszunk, egy vereség is belefér. Saját magunkat vertük meg!

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugati csoport 13.forduló

2022.11.26., szombat 10:00
SC Sopron – Gyirmót SE Győr 1-0 (1-0)
Sopron Ágfalvi Sporttelep

Gyirmót SE Győr: Fekete Mór , Lengyel Botond , Cseszregi Csanád ( Csala Máté 57’), Neskov Olivér, Horváth Bence ( Vécs Kristóf 75’ ), Szecsődi Bence, Árpási Kristóf (Szabó Markó 57’), Laurinyecz Ármin (Szemeti Dávid 46’),Neskov Milán (Kövi Máté 75′ ), Hajdu István Péter (Kopp Noel Barnabás 80’), Szecsődi Máté

Koltai Tamás: Egy gyenge játékvezetés mellett az ellenfél 2 – szer jött át a térfelünkre amiből egyszer eredményes volt. Mi viszont mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, mert pontatlanok és határozatlanok voltunk az ellenfél kapuja előtt. A csapatot dicséret illeti , hogy az utolsó percig akartak és próbáltak játszani a bírói tevékenységet is kizárva.

MTE 1904 Sporttelep
Gólszerző: Dobos (17’), Bogár (öngól 78’)

Gyirmót SE Győr: Tóth – Dobos, Németh, Kun-Putics, Török – Parcsami, Kovács, Czelter, Gere – Karhusz, Herold
Cserejátékosok: Laki, Péntek, Martinák

Stark Péter: Jó ellenféllel szemben, egy jó iramú mérkőzésen, nagy akarattal és némi szerencsével, de az összteljesítményt figyelembe véve megérdemelten nyertünk. Kipróbáltunk 3-4 játékost is új pozícióban, nagyszerűen teljesítettek! Az eredmény nem érdekelt, annál inkább a csapat, hozzáállása, ami remek volt!

Jók: Tóth, Dobos, Németh, Kun-Putics, Gere, Parcsami, Kovács, Czelter, Martinák

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugati csoport 14.forduló

2022.11.23., szerda 12:00
Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia 0-1

Gyirmót SE Győr: Dombos Balázs, Burzik Alexander, Rojkó Botond, Hiba Noel, Varju Nataniel Kelemen Dominik, Schepf Ruben K.Szabó Péter, Lunk-Hlagyvik János
Cserejátékosok: Zagyva Bálint, Fedics Nimród

Nyúl Martin:  Mentálisan maximálian rendben voltunk. Sokat tartotta az ellenfél a labdát próbáltuk letolódni és labdát szerezni. Több kialakított helyzet után egy megpattanó lövéssel gólt ért el az ellenfél.

Kiemelkedő játékos:  Varju Nataniel, Fedics Nimród, Dombos Balázs

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugati csoport 12.forduló

2022.11.26., szombat 09:00
Gyirmót SE Győr – Király SE 5-1 (0-0)
Gólszerző: K. Szabó (14’, 18’, 51’), Schepf (45’), Kelemen (77’)

Gyirmót SE Győr: Dombos Balázs, Burzik Alexander, Rojkó Botond, Hiba Noel, Varju Nataniel Kelemen Dominik, Schepf Ruben K.Szabó Péter, Fedics Nimród
Cserejátékos: Zagyva Bálint, Lunk-Hlagyvik János, Benkő Olivér

Nyúl Martin: Szervezett játék és sok kialakított helyzet jellemezte a csapatot. Törekedtünk a széleken a létszámfölényes helyzetek megoldásaira, ami rendre működött is. Védekezésben nagyon stabilok voltunk a meg szerzett labdát tudatosan hoztuk ki.

Gratulálok a csapatnak!

Kiemelkedő játékos: Dombos B., K.Szabó P., Burzik A., Varju N., Hiba N., Kelemen D., Lunk Hlagyvik J., Rojkó B.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 14.forduló

Gyirmót SE Győr – Illés Akadémia 2-7
Gólszerző: Tompos Barnabás (60’), Pfening András (47’)

Gyirmót SE Győr: : Gerendai Martin, Rokob Máté, Tompos Barnabás, Szabó Dominik, Hadarics Mike András, Csapó Zsombor, Juhász Móric, Pfening András, Laffer Levente
Cserejátékosok:
Nemes Áron, Kukorelli Domán, Laki Szabolcs

Hegyi József: A mérkőzést két részre osztanám. Az első 30 percben az Illés Akadémia dominált és 4 gólos előnyt szerzett. Sajnos ebből kettő ki nem kényszerített hibából esett. Ezt követően jöttek a mi pillanataink. 30 percen keresztül sok helyzetet alakítottunk ki, melyekből kettőt sikerült is gólra váltani. Ezt az időszakot mi domináltuk, de nem tudtunk élni a kialakított lehetőségeinkkel. Az utolsó negyed első 2 percében volt két lehetőségünk, amiből nem született gól. Az ellenfél rá egy percre megszerezte az 5. gólját. Itt már nem tudtunk váltani és felpörögni a folytatásra. A játékosok sok mindent megtettek, de ma ez nem volt elég. Szorosabb eredmény benne volt a mérkőzésben.

Kiemelkedő játékosok: Tompos Barnabás

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 12.forduló

Gyirmót SE Győr – Király SE 3-2 (0-0)
Gólszerző: Csapó Zsombor (16’), Hadarics Mike András (60’) Laffer Levente (80’)

Gyirmót SE Győr: Gerendai Martin, Rokob Máté, Tompos Barnabás, Szabó Dominik, Hadarics Mike András, Csapó Zsombor, Gere Barnabás, Pfening András, Kukorelli Domán
Cserejátékosok: Horváth Martin, Laffer Levente, Laki Szabolcs

Hegyi József: A csapat az egész mérkőzés folyamán jó teljesítményt nyújtott. Szép kombinatív játék jellemezte a társaságot a nehéz talaj ellenére. Labdakihozatalok jól működtek. A játékfelépítés mind tengelyben, mind a széleken kiegyensúlyozottan és stabilan lettek kialakítva. Sok jó támadás előkészítésünk volt, viszont amiben hiányérzetünk lehet, hogy a helyzet kihasználásunk nem volt megfelelő. A mai napon több ziccer is kimaradt. Gratulálok a játékosoknak a mutatott teljesítményért, a győzelem pedig a jó játékhoz társuló eredmény.

Kiemelkedő játékosok: Tompos Barnabás, Csapó Zsombor, Gere Barnabás, Laffer Levente, Rokob Máté, Hadarics Mike András