Felkészülési mérkőzés

Gyirmót SE Győr – SC Sopron 5-0 (2-0)
Gólszerzők: Árpási Kristóf, Szabó Márkó (3), Neskov Milán

Gyirmót SE Győr: Szabó Áron (Csalogány Dávid 46’), Fekete Ádám (Molnár Marcell 46’), Neskov Olivér ( Cseszregi Csanád 50’), Albrecht Áron, Horváth Bence, Szecsődi Bence, Hajdú Péter (Kopp Noel Barnabás 46’), Szemeti Dávid (Laurinyecz Ármin 46’), Szabó Márkó, Árpási Kristóf (Káli Zsombor 60’), Neskov Milán

Koltai Tamás: Zord időjárási körülményekben is jól játszva megérdemelten nyertünk. Voltak olyan periódusok a játékban amik kifejezetten tetszett és a jövőre nézve nagy pozitívum.

Kiemelkedő játékosok: Mindenki

U14

Barca Akadémia – Gyirmót SE Győr 6-1 (2-1)
Gólszerző: Kovács

Gyirmót SE Győr: Tóth, Dobos, Németh B., Keresztes, Csaplár-Laki, Kun-Putics, Kovács, Gere-Péntek, Herold, Csere: Bősze, Parcsami, Hujber, Karhusz, Czelter

Stark Péter: Az első félidőben vezethettünk volna, a szünet után, a cserék után valamiért megbomlott az egység, sok teljesítmény teljesen leromlott, a hazaiak megérdemelten nyertek.

Kiemelkedő játékos: Dobos, Kovács, Herold

U13

Mol Fehérvár FC – Gyirmót SE Győr 9-3
Gólszerzők: K.Szabó Péter (12’), Pfening András (24’, 79’)

Gyirmót SE Győr: Dombos Balázs, Hiba Noel, Varju Nataniel, Szabó Dominik, Kelemen Dominik, Gere Barnabás, Nagy Zalán, K.Szabó Péter, Fedics Nimród, Cserék: Nagy Attila, Benkő Olivér, Dovánszki Ármin, Pfening András,  Lunk-Hlagyvik János,

Nyúl Martin: Jó iramú mérkőzést játszottunk a Fehérvár csapatával. Korán vezetést szerzett az ellenfél, de erre jól reagálva betartva a taktikai utasításokat hamar válaszoltunk is. A 60. percig bírtuk is a tempót, helyzetek is alakítottunk ki, sőt a védekezésben is voltak jó, higgadt döntések. A negyedik 20 percben viszont elfáradtunk fizikailag és mentálisan is. Az első 60. percben nyújtott teljesítményhez gratulálok a játékosoknak.

Kiemelkedő játékos:  Gere Barnabás, Pfening András, K.Szabó Péter, Kelemen Dominik, Hiba Noel

U12

MOL Fehérvár FC – Gyirmót SE Győr 8-1
Gólszerzők: Rokob Máté (75’)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Kozicz Kornél, Tompos Barnabás, Maurer Álmos Nimród, Csapó Zsombor, Rokob Máté, Juhász Móric, Laki Szabolcs, Nemes Áron, Cserék: Gerendai Martin, Hadarics Mike András, Vécs Milán, Laffer Levente

Hegyi József: Egy erős, jóképességű társasággal szemben volt lehetőségünk játszani. Több új dolgot is próbálgattunk az elmúlt időszakban az edzéseken. Most ezekből próbáltunk megvalósítani különböző technikai és taktikai elemeket. Több játékos új pozícióban is szerepelt a mérkőzésen. Hátul nem voltunk kellően határozottak, de az összképet nézve több dolog is megvalósult az előző edzéseken tanultakból.

Kiemelkedő játékosok: Rokob Máté, Kozicz Kornél

U11

Felkészülési torna

(Senc, Petrazalka, Gyirmót)

Gyirmót SE Győr: Vigh Ákos, Ferencz Benedek, Drobina Olivér, Bősze Bernát, Pándorfalvi Áron, Nádasdi Zalán, Tapasztó Máté, Kiss Marcell Ödön, Papp Károly Péter, Mondovics Máté.

Gerstweiler Dániel: Nemzetközi ellenfelek ellen játszottunk a hétvégi felkészülési tornán Gyirmóton az U11-es korosztályban. Örömünkre szolgált egy másik futball kultúrát megismerni, tanulságos volt összehasonlítani a 2 szlovák csapat játékát a mieinkkel. Megdicsérem a gyerekeket, mert szoros mérkőzéseket játszva sikerült felvennünk a versenyt mindkét ellenfelünkkel!

Gratulálunk az ellenfeleinknek és köszönjük, hogy színvonalas és sportszerű mérkőzéseket tudtunk velük játszani!

Kiemelkedő játékosok: Bősze Bernát, Vígh Ákos.

U10

Gyirmót SE Győr: Csapó Gergő, Nagy Gergő, Samu Milán, Forrás Milán, Balogh Damján, Tar Brandon, Nagy-Mázsa Mór, Hollós Zalán, Molnár Gellért, Gerencsér Áron, Szabó Soma, Vereb Ábel, Kocsis Zsolt, Bárány Iván, Bárány Boris, Chergui Amir

Bieder Gábor: Két mérkőzést játszottunk a Szenc és a Petrzalka együttese ellen,c mi két csapattal vettünk részt 1×25 perces mérkőzések voltak. Fizikailag jól felvettük a versenyt velük, aminek örülök. Mindenki sokat tudott játszani, de a hideg ellenére úgy láttam önfeledten játszottak a srácok próbálták betartani amit kértem tőlük ez nem mindig sikerült, van még mit fejlődnünk minden szinten.

Kiemelkedő játékosok: Bárány Iván, Bárány Boris, Balogh Damján

U9

Gyirmót SE Győr– Szenc 8-4
Gólszerzők: Soós Armand 4, Mátyás Gergő 3, Nagy Bence

Gyirmót SE Győr: Háhn Zalán, Gerendai Patrik, Bárány Márk, Soós Armand, Nagy Bence, Mátyás Gergő, Piller Dávid, Horváth Bódog, Forgács Ákos

Szabó Zsolt: Nagyon jó mérkőzést játszottunk egy jó ellenfél ellen. Tetszett a gyerekek hozzáállása és játékban is sok szép dolgot láttam, örülök, hogy egyre több a tudatos elem a játékunkban. Ez a mérkőzés is kiválóan szolgálta a gyerekek fejlődését. Elégedett vagyok a srácok teljesítményével, gratulálok nekik!

Kiemelkedő játékosok: Soós Armand, Mátyás Gergő, Háhn Zalán

U8

Gyirmót mini torna

Gyirmót SE Győr: Károlyi Alex, Szűcs Bálint, Pingiczer Bercel, Szabó-Kovács Tas, Király Belián, Szabó Noel, Kövecses András, Kámán Bendegúz, Pázmándi Zoé, Tallér Dominik, Varga Kristóf, Németh Csongor

Bagó Bonifác: Gyirmóton játszottunk a szlovák Petrezalka és Szenc csapata ellen. Mi 2 csapatot állítottunk ki, így körmérkőzéses formában 3 meccset játszottak a fiúk. Rengeteg játékidő jutott mindenkinek. Mindenkit dicséret illet, hiszen a fiúk labdabirtoklásban és labdaszerzésben is törekedtek maximálisan megvalósítani az edzéseken gyakorolt elemeket. Bátor, lendületes támadó foci, sok-sok szép gól, örömteli pillanatok jellemezték a vasárnap délelőttöt. Gratulálok mindenkinek, hajrá Gyirmót!

Kiemelkedtek a csapatból: Tallér Dominik, Pingiczer Bercel, Szabó-Kovács Tas, Károlyi Alex, Pázmándi Zoé

U7

Győrszentiván SE – Gyirmót SE Győr

Gyirmót SE Győr: Herczeg Soma, Horváth Ciprián, Kertész Milán, Pándorfalvi Ábel, Élő Dominik, Predut Adrián Brendon, Kelemen Koppány Tuzson, Laki Gábor, Laki Tamás, Müller Dániel, Nagy Erik, Kis Hercsel Soma

Lenzsér Zsolt: Pénteken Győrszentivánon játszottunk. Négy csapattal érkeztünk és a három pályán folyamatosan cseréltük a sorokat. Remek késő délutáni teremfocit láthattak a lelkes szülők. Minden csapatunk játszott a két hazai sorral és közben a harmadik pályán a mi másik két csapatunk focizott. Nagyon sok párharcot vívtak egymással a srácok. A remek cselek és lövések eredményeképpen sok gólt láthattunk a találkozókon. Jó hangulatú meccsek után pacsikkal köszöntük meg a játékot és a vendéglátást.

Kiemelkedő játékosok: Mindenki ma is jól teljesített.