Dunaújváros – Gyirmót SE Győr 2-0 (2-0)
2023.04.15. (szombat) 12:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya

Gyirmót SE Győr: Kocsis- Somogyi, Reizer, Reizinger, Rozs – Szabó, Molnár, Gönye – Süveges, Barta, Rimai, Cserék: Gruttó, Nyári, Csonka,  Czintula, Szentmihályi | Vezetőedző: Nagy Attila

Nagy Attila: Egy alázatosabban, győzelemre jobban akaró csapat első félidőben nyújtott teljesítményével sikerült otthon tartaniuk a három pontot.

MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat 20. forduló

Gyirmót SE Győr – Szombathelyi Haladás 2-2 (2-0)
Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion
Gólszerzők: Mórocz Balázs (7’), Winkler Aurél (20’)

Gyirmót SE Győr: Gerencsér Dávid, Virág Zalán, Dénes Tamás, Szapári Levente, Árpási Bálint, Mórocz Balázs, Meizner Rajmund, Kümmel Benedek, Árpási Kristóf, Gyurasits Ákos, Winkler Aurél, Cserék: Árpási Hollós Levente (61’), Kutich Tamás (68’), Katona Erik (45’), Kiss Márió (86’) | Vezteőedző: Domanyik Szilárd

Domanyik Szilárd: Igazi rangadót játszottunk egy kiváló csapat ellen. Az első félidőt végig uraltuk, lőttünk két gólt. Szünet után betegségek miatt kényszerű cseréket kellett végre hajtanom, ezáltal megbomlott a stabilitásunk, kiegyenlített az ellenfél, de a slusszpoén nálunk volt a végén, de nem volt szerencsénk. Kiváló mérkőzést játszottunk!

Kiemelkedő játékosok: Virág Zalán, Dénes Tamás, Mórocz Balázs

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat 20. forduló

Soroksár SC – Gyirmót SE Győr  2-2 (2-1)
2023.04.15. (szombat) 10:00
Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep
Gólszerzők: Hajdu István (19’), Takács Donát (94’)

Gyirmót SE Győr: Szabó Áron , Cseszregi Csanád ( Lengyel Botond 46’), Albrecht Áron ( Takács Donát 81’), Neskov Olivér ( Molnár Marcell 88’), Horváth Bence, Szecsődi Bence, Szemeti Dávid ( Laurinyecz Ármin 54’), Kopp Noel Barnabás (Káli Zsombor 54’), Neskov Milán, Hajdu Péter István , Szecsődi Máté ( Szabó Márkó 46’) | Vezetőedző: Koltai Tamás

Koltai Tamás: Egy agresszívan védekező csapat ellen, helyzeteinket rossz százalékban kihasználva igazságos eredmény született. Az akarat miatt dicséret illeti a csapatot , amit mutat a 94. percben szerzett gól is.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 16. forduló

KTE LA. – Gyirmót SE Győr 2-1 (1-1)
2023.04.014. (péntek) 14:00
Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

Gólszerző: Szabó Márkó (40’)

Gyirmót SE Győr: Szabó K. – Módra, Csala, Szabó Á., Szabó M., Horváth G., Tóth, Kövi, Vécs, Botos, Stark Sz. Cserék: Horváth D., Stark X., Gerencsér, Szabó L., Borbély | Vezetőedző: Török Szabolcs

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 21. forduló

Gyirmót SE Győr – III. ker. TVE 2-2 (1-1)
Gólszerző: Péntek (3′), Gere (64′)

Gyirmót SE Győr: Tóth – Kun-Putics, Dobos, Keresztes, Török – Laki, Kovács, Czelter – Herold, Péntek, Gere, Cserék: Parcsami, Bősze, Karhusz, Németh B. | Vezetőedző: Stark Péter

Stark Péter: Az öszképet tekintve játszottunk egy jó mérkőzést egy jó csapat ellen. A második félidőben jobban játszottunk, rúgtunk mindent figyelembe véve a kapufát, kimaradt 2-3 nagy helyzet is. Mindent összevetve megdícsértem a fiúka, nagyot küzdöttek.

Kiemelkedő játékos: Kun-Putics, Dobos, Keresztes

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 21. forduló

Illés Akadémia-Haladás – Gyirmót SE Győr 9-1
Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Gólszerző: K. Szabó Péter

Gyirmót SE Győr: Dombos Balázs, Nemes Áron, Varju Nataniel, Dovánszki Ármin, Hiba Noel, Vécs Milán, Lunk – Hlagyvik János, Molnár René, K.Szabó Péter Cserék: Nagy Attila, Mező Bence | Vezetőedző: Nyúl Martin

Nyúl Martin: Sok hiányzóval mentünk Szombathelyre és úgy érzem ez meg is fogta a csapatot. Rengeteg hiba, pontatlanság jellemezte a mérkőzést a mi részünkről.

Kiemelkedő játékos: Nagy Attila, Vécs Milán

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 21. forduló

Illés Akadémia-Haladás – Gyirmót SE Győr 4-5
Gólszerző: Pfening András (2’, 9’, 12’, 86’), Gere Barnabás (17’)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Rokob Máté, Tompos Barnabás, Szabó Dominik, Gere Barnabás, Kukorelli Domán, Kozicz Kornél, Pfening András, Csapó Zsombor, Cserék: Laffer Levente, Laki Szabolcs | Vezetőedző: Hegyi József

Hegyi József: Nagyon jó felfogásban kezdtük a mérkőzést. Az első 20 percben több veszélyes helyzetet is sikerült kialakítanunk vagy éppen jól koncentrálva használtuk ki ellenfelünk hibáit. Így 17 perc alatt sikerült 4:0-ás előnybe kerülnünk. A 2. és 3. negyedben viszont túl sok területet hagytunk az ellenfélnek és rendre beszorultunk a saját kapunk elé. Ez a bő 40 perc abszolút az Illés Akadémia akarata szerint játszódott, melynek az lett az eredménye, hogy 4:4-re módosult az állás. Az utolsó 20 percben újra magunkra találtunk és mentálisan is visszatudtunk jönni a mérkőzésbe. Itt hol az egyik, hol a másik csapat előtt adódtak lehetőségek. A mérkőzés végül a mi javunkra dőlt el, egy jó kiugratás után a kapust kicselezve Pfening András révén megszerezte a csapat a győzelmet az utolsó másodpercben. Az egész csapat óriási gratulációt érdemel a játéknapon nyújtott teljesítmény miatt. Egy nagyon jó mérkőzésen sikerült egy erős ellenféllel szemben a mai siker, ami még több motivációt adhat a játékosoknak a folytatásra!

Kiemelkedő játékosok: Tompos Barnabás. Pfening András, Gere Barnabás, Rokob Máté