MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat

GYIRMÓT SE U17 – MTE U17 4:1 (2:0)

Gólszerzők: Szapári Levente, Nikolics Balázs, Hollós Levente, Mórocz Balázs

Összeállítás, cserék: Tar Bálint – Albrecht Áron, Szapári Levente, Dénes Tamás, Horváth Bence – Mórocz Balázs, Kümmel Benedek, Szirtes Olivér (Élő Lázár 86.p.) – Katona Erik (Meizner Rajmund 46.p.), Nikolics Balázs (Hollós Levente 76.p.), Winkler Aurél (Virág Zalán 64.p.)

Polyák Gábor Tehetség Központ Vezető, helyettesítő edző értékelése: A mérkőzés kezdetétől irányítottuk a játékot. Örültem a srácok magabiztos játékának. Sok kiváló egyéni teljesítmény volt. Egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk, ilyen arányban is megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok a srácoknak a csapatjátékhoz az egyéni teljesítményükhöz és a győzelemhez!

Kiemelkedő játékosok: Dénes Tamás, Mórocz Balázs, Albrecht Áron, Nikolics Balázs

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugati csoport 4.forduló

2022.09.25., vasárnap 10:00

Gyirmót SE Győr – Főnix Gold FC 4-2 (1-2)

Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Gólszerző: Szabó Márkó (27’), Lengyel Botond (60’), Hajdu István Péter (75’), Neskov Milán (86’)

Gyirmót SE Győr: : Fekete Mór , Lengyel Botond (Cseszregi Csanád 76’) ,Fekete Ádám , Neskov Olivér ( Molnár Marcell 87’) , Horváth Bence (Árpási Bálint 76’) , Káli Zsombor , Szecsődi Bence, Árpási Kristóf (Neskov Milán 56’) , Hajdú István Péter (Szemeti Dávid 87’), Kopp Noel Barnabás (Szecsődi Máté 56’), Szabó Márkó

Koltai Tamás: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, több helyzetet is kidolgoztunk amit nem sikerült góllal befejezni. Ezután az ellenfél kettő egyéni hibánkat könyörtelenül kihasználta. A Csapat erejét mutatja, hogy vesztes állásból sikerült fordítani és megérdemelten nyerni.

Kiemelkedő játékosok: Szecsődi Bence, Szabó Márkó

MLSZ Országos U15 Alap csoport 2.forduló

2022.09.24., szombat 14:30

Szeged-Csanád Grosics A. – Gyirmót SE Győr 0-0

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 4.forduló

2022.09.25., vasárnap 12:00

Gyirmót SE Győr – Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 1-5 (0-2)

Gólszerző: Czelter Ruben (41’)

Gyirmót SE Győr: Tóth – Dobos, Németh, Csaplár, Török – Parcsami (Karhusz sz.), Végvári, Gere (Péntek (55’), Czelter – Kovács, Herold

Stark Péter: Jól kezdtünk, ziccert hibáztunk, lehetőségeink voltak, nem tudtuk őket kihasználni. A második félidőt egyből góllal kezdtük, 2 perc múlva egyenlíthettünk volna. A vendégcsapat összességében megérdemelten nyert, remekül használta ki helyzeteit, velünk ellentétben.

Kiemelkedő játékosok: Dobos, Török, Czelter

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugati csoport 4.forduló

Gyirmót SE Győr  – MOL Fehérvár FC  3-6 (3-7)

Gólszerzők: Molnár René (39’), K.Szabó Péter(43’), Schepf Ruben (50’)

Gyirmót SE Győr: Dombos Balázs, Burzik Alexander, Varju Nataniel, Hiba Noel, Kelemen Dominik, Schepf Ruben, Nagy Zalán, Lunk Hlagyvik János, Molnár René

Cserejátékosok: (Zagyva Bálint, Dovánszki Ármin, K.Szabó Péter)

Nyúl Martin: Nagy lelkesedéssel indultunk neki a mérkőzésnek. 10 percig tartottunk magunkat majd kaptunk egy buta gólt. Az első és a második 20asba nem alakítottunk ki komolyabb helyzetet, de az ellenfél hibájából tudtunk egyet szépíteni. A harmadik húszasba teljesen változott a játék képe. Sok támadás vezetés, sok lövés jellemezte a csapatot, de csak 2 gólt tudtunk elérni.

Kiemelkedő játékos: K.Szabó Péter

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 3.forduló

2022.09.20., kedd 11:00

Gyirmót SE Győr – MOL Fehérvár FC 3-2 (0-0)

Gólszerzők: Pfening András (32’,79’), Kozicz Kornél (65’)

Gyirmót SE Győr: Horváth Martin, Rokob Máté, Tompos Barnabás, Szabó Dominik, Gere Barnabás, Csapó Zsombor, Kozicz Kornél, Pfening András, Hadarics Mike András.

Cserejátékosok: Gerendai Martin, Laki Szabolcs, Mező Bence, Laffer Levente, Nemes Áron, Kukorelli Domán

Hegyi József:  Mind a két csapat kezdeményező játékot mutatott a mérkőzésen. A labdaszerzések és a labdabirtoklás során is jellemző volt a játékosokra a bátor, előre gondolkodó játék. Az előző mérkőzéseinkhez képest a csapat előre lépett, labdaszerzések és a területszűkítések terén. Az összjátékban és játékhelyzet kialakításokban többre is képes a társaság, ma ezen a téren sok szituációban elhamarkodott döntések születtek. A végig kiegyenlített mérkőzés az utolsó percben dőlt el a javunkra, ami a csapat győzni akarását is bizonyítja.

Kiemelkedő játékosok: Pfening András, Tompos Barnabás, Gere Barnabás

Leány Regionális U-19 Észak-Nyugati csoport 5. forduló

Gyirmót SE Győr – Dorogi FC 0-5 (0-3)

Gyirmót SE Győr: Mitro – Gerencsér, Rios-Neskov, Fontos, Rácz, Magyar, Gódor, Bogárdi, Kuris, Horváth, Csizmadia, Mészáros

Leány Regionális U-16 NP Nyugati csoport 3. forduló

2022.09.24., szombat 10:00

ZTE  FC – Gyirmót SE Győr 3-0 (2-0)

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum (Ifi Centrum)

Leány Regionális U-14 HNP Észak-Nyugati csoport 5. forduló

Gyirmót SE Győr – BSC 1-0 (1-0)

Gólszerző: Tóth Zóé (10’)

U11

Regionális Bozsik Torna, Szombathely

A hétvégén Regionális Bozsik Tornán vett részt az U11-es csapat Szombathelyen. A kiemelt tornán 4 csapat vett részt, 3 mérkőzést játszottak a fiúk.

A tornán résztvevő játékosok: Vigh Ákos, Ferencz Benedek, Drobina Olivér, Bősze Bernát, Pándorfalvi Áron, Nádasdi Zalán, Tapasztó Máté, Kiss Marcell Ödön, Mészáros Fábián

Gerstweiler Dániel: Az esős idő ellenére az első mérkőzésen nagyon sokat birtokoltuk a labdát, szép támadásokat vezetve szereztük a góljainkat. A mutatott játékkal elégedett voltam, az apró védekezési hibák ellenére. A torna többi meccsén is igyekeztek a gyerekek a tanult elemeket alkalmazni. Dicséretet érdemel, hogy a szakadó eső és kevés cserejátékos ellenére is próbálták betartani, amit kértem és egymásért küzdve, csapatként játszották végig a 3×30 percet.

Gratulálok a fiúknak a mutatott játékhoz és a gratulálunk az ellenfeleinknek is!

MTE – Gyirmót SE 4-3

Összeállítás, cserék: Csapó Gergő, Nagy Gergő, Balogh Damján, Samu Milán, Szabó Soma, Hollós Zalán, Gerencsér Áron, Pfeiffer Péter, Vereb Ábel

Zsidi Zsombor: Két nagyszerű mérkőzést játszottunk amelyek nagyon jól szolgálták a gyerekek fejlődését, mivel jó ellenfelekkel tudtunk meg mérkőzni, illetve megmutatkoztak azok a hiányosságok amelyeken még javítanunk kell. A mérkőzések során nagyon sok olyan játékhelyzet vissza köszönt amiket edzéseken gyakoroltunk, ezen játékhelyzeteket a játékosok elég nagy arányban jól oldották meg, ezenfelül kiemelném a szépen felépített támadásokat és az egységes védekezést, amiket a srácok nagyon jól oldottak meg. A labdakihozatalok is jól működtek kisebb hibákkal, amiket a közeljövőben majd javítunk. Összeségében büszke vagyok a csapatra és gratulálok a fiúknak a mutatott játékhoz és az elért eredményekhez egyaránt!

Gólszerzők: Soós Armand 3, Felsődiósi Flórián 4, Forgács Ákos, Pázmándii Zoé 2

Összeállítás, cserék: Háhn Zalán, Gerendai Patrik, Forgács Ákos, Felsődiósi Flórián, Pázmándi Zoé, Soós Armand, Mátyás Gergő

Szabó Zsolt:  Kicsit vegyesek az érzéseim a tornával kapcsolatban, mert játszottunk két kiváló mérkőzést és egy nagyon gyengét a saját a szempontunkból. Nem is az eredmény fontos, hanem a mutatott játék, a koncentráció, az agresszivitás, a küzdőszellem nem volt megfelelő a Király elleni mérkőzésen. Viszont a Veszprém és az MTE ellen működtek azok a dolgok, amiket megbeszéltünk és nagyon jól játszottak a gyerekek, azt gondolom, hogy a játék minden elemében jobbak voltunk ma az ellenfeleinknél ezeken a mérkőzéseken.

Kiemelkedő játékosok: Felsődiósi Flórián, Soós Armand

U8

Körzeti Bozsik fesztivál – Dac pálya

Pályára lépő játékosok: Szűcs Bálint, Szabó Noel, Kámán Bendegúz, Németh Csongor, Hadfi Trisztán, Király Belián, Károlyi Alex, Stelescu András, Kövecses András, Bősze Marco, Sörös Marcell, Nagy Bence, Varga Kristóf

Bagó Bonifác: Az idei szezonban első alkalommal vettünk részt a körzeti Bozsik fesztiválon. 3 U9-es játékossal kiegészülve 2 csapattal vettünk részt a megmérettetésen. A srácok 5 meccset játszottak, ahol zömében 1 évvel idősebbek ellen remekül helytálltak. Jó volt látni, hogy már próbálják figyelni egymás mozgásait és sok esetben már jól döntenek, hogy éppen mikor kell cselezni, vagy mikor kell passzolni. Gratulálok a fiúknak, rengeteg szép gólt szereztek és minden játékos nagyon bátran, kezdeményezően focizott. Öröm volt nézni, hogy élvezik a játékot!

U7

Részvevő csapatok: Győrújbarát, Nyúl, Kajárpéc, Ménfőcsanak, Tét

Pályára lépő játékosok: Herczeg Soma, Élő Dominik, Predut Adrián Brendon, Kovács Patrik, Horváth Ciprián, Kelemen Koppány Tuzson, Laki Gábor, Laki Tamás, Müller Dániel, Polyák Dávid,

Lenzsér Zsolt:  Vasárnapi tornán három csapattal vettünk részt. Az előző tornákon már kezdtük megmutatni, hogy vannak ügyes játékosaink. A mostani körzet Bozsik tornán is kifejezetten jó játékot és ügyes cseleket láthattunk a gyerekektől. Ami kifejezetten örömteli, hogy sok gól szereztek, ügyesen, bátran játszottak, rengeteget vállalkoztak és számomra ez a legfontosabb.

Kiemelkedő játékosok: Mind a három csapat játékosai kiemelkedően teljesítettek.