VÁC FC – GYIRMÓT FC GYÕR 0-1 (0-0)

2015.10.03. 15.00-óra, Vác, Városi Stadion, 250 nézõ
Merkantil Bank Liga, 9. forduló
JÁTÉKVEZETÕK: Gyarmati II Tibor – Szécsényi István, Szalai Balázs – Bereczki Miklós
VÁC FC: Tajti N. – Hegedûs Cs., Görgényi D., Dlusztus A., Tóth G. Cs. – Sipeki I., Tóth B. – Obot D. S., Zsolnai R. T., Magos T. – Frank R.
VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor
GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Nagy S., Balogh B., Lázár P., Présinger Á. – Kiss M., Madarász M. – Paku R., Bori G., Vass P. – Simon András
VEZETÕEDZÕ: Bene Ferenc
CSERÉK:
VÁC FC: 61.p. Magos M. – Rusvay G., 75.p. Obot D. S. – Németh G. V., 85.p. Frank R. – Pölöskei P.
GYIRMÓT FC GYÕR: 61.p. Nagy S. – Beliczky G., 61.p. Paku R. – Tóth N., 80.p. Vass P. – Horváth A.
GÓLSZERZÕK:
VÁC FC: nem volt
GYIRMÓT FC GYÕR: 68.p. Tóth N. (0-1)
SÁRGA LAPOK:
VÁC FC: 90.p. Rusvay G.
GYIRMÓT FC GYÕR: 20.p. Lázár P., 90.p. Tóth N.
PIROS LAPOK:
GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

10.p. Vass kapott remek labdát a jobb szélen, de lövését bravúrral védte Tajti.

10.p. Simon lõtt balról, éles szögbõl, de a labda a rövid kapufáról kipattant.

20.p. Lázár kapott sárga lapot.

20.p Zsolnai szabadrúgása ment el laposan a sorfal mellett, de Sebõk biztosan fogta a labdát.

30.p. Présigner jobb oldali szöglete után Simon csúsztatott a hosszú kapufa mellé.

35.p. Balogh indította a jobb szélen Borit, aki Vasshoz továbbított, õt szabálytalanul sem tudták megállítani, a játékvezetõ elõnyszabályt alkalmazott, majd Vass beadását blokkolta egy hazai védõ, így a labda nem tudott eljutni a hosszú oldalon üresen érkezõ Simonhoz.

40.p. Simon lõtt jobbról, éles szögbõl, de Tajti ki tudta ütni a labdát a bal alsó sarokból.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-0
46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

50.p. Bori csapott le Hegedûs rossz hazaadására, majd Vasshoz készített, de utóbbi lövése után Görgényi fejjel felszabadított.

61.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Nagy helyén Beliczky, Paku helyén Tóth N., a hazaiaknál pedig Magost Rusvay váltotta.

68.p. Beliczky kapufáról visszapattanó lövését Tóth N. fejelte kapu közepébe! 0-1!

71.p. Présinger bal oldali beadása után az érkezõ Simon elõl Görgényi piszkálta el a labdát.

73.p. Vass lõtt a 16-os bal sarkáról, Tajti fogta a labdát.

75.p. Cserélt Sisa Tibor, Obor helyén Németh.

80.p. Utolsó cserelehetõségét is kihasználta Bene Ferenc, Vass helyén Horváth A.

84.p. Bal oldali beadás után Tóth B. közeli lövését védte bravúrral Sebõk.

85.p. Sisa Tibor is kihasználta utolsó cserelehetõségét, Frankot váltotta Pölöskei.

90.p. Tóth N. kapott sárga lapot.

90.p. Rusvay kapott sárga lapot.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Gyarmati II. Tibor játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-0)

Az elsõ félidõben ugyan végig mezõnyfölényben játszottunk, de hiába támadtunk többet, ez meddõnek bizonyult. Az elsõ 45 percben remekül funkcionált a Vác FC védelme, igaz néhány alkalommal Tajti védéseire is szükségük volt a hazaiaknak.

A második félidõ is a inkább a mi irányításunk alatt zajlott, rengeteg támadást vezettünk, és a Vác addig jól mûködõ védekezését a 68. percben sikerült is áttörni, és teljesen megérdemelt megérdemelt gyõzelmet arattunk az újonc otthonában.

Jövõ héten bajnoki szünet, két hét múlva pedig szombaton az Alcufer Stadionban fogadjuk 18 órakor a Balmaz Kamilla Gyógyfürdõ csapatát.