Megérezte az öt sárga miatt nem játszó Nagy Patrik és Kontár hiányát csapatunk. Mert bár a közelmúltban igazolt Koltai Tamás – elsõ meccsét játszotta a Gyirmótban – és Lázár Patrik megpróbálta pótolni a középpályásokat, ám kevés sikerrel. Az elsõ félidõben kiegyenlített játék folyt és helyzetek kimaradtak mindkét oldalon. Második félidõre változott a játék képe, fölénybe került csapatunk. Aztán a nagy akarásunk eredménnyel járt, sokadik helyzetünkbõl egyenlítettünk, így megõriztük vezetõ helyünket a tabellán.

ONLINE EREDMÉNYKÖVETÉS:
90+3 perc vége a mérkõzésnek 1-1
90+2 perc Sterstik beadása után Szarka “tûnt el” a védõk között, de a játékvezetõ sípja néma maradt.
90. perc 3 perc a hosszabbítás
84. perc Sandal jó cserének bizonyult. Szarka sarkazása után 5 méteres lövése a kapufát érintve kötött ki a bal alsóba. 1-1
83. perc Cserél mindkét csapat. Csillag helyett Kákonyi, Széles Imre helyett Sandal Dominik.
82. perc Kamarás cselezgetett a tizenhatoson belül és beadása nem talált sárga mezest.
81. perc Murai szabálytalankodott Szilvási ellen és kapta meg érte a sárga lapot.
79. perc Sóron helyett Murai a pályán.
77. perc: Sóron lõtt újból, tizennégy méterrõl a bal alsót célozta, Rusák azonban most is hárított.
76. perc: Sóron játszotta magát tisztára a tizenhatos vonalánál, belépett a büntetõterületre, majd megpróbálta átemelni a labdát Rusákon, a kapus azonban még éppen elérte a labdát.
75. perc: Csillag Dárius cselezgetett, majd huszonhárom méterrõl lõtt, alig a kapu fölé.
69. perc Strestik kapott sárga lapot
68. perc Váci kapu elõtti kavarodás után Kamarás lövését Szabó tisztázta a gólvonalon…
63. Perc Herjeczki helyett Kamarás a pályán.
57. Perc Koltai helyett Présinger
52. Perc Heffler esett el érdekes körülmények között a büntetõ területen belül, de az esést sárga lappal jutalmaztak.
46. perc elkezdõdött a második félidõ. A Váci Sóron indította útjára a labdát.
45. perc 1-0-ás Váci vezetéssel vonultunk a szünetre
44. perc: Csillag kapott sárga lapot Strestik megrúgásáért.
40. Perc Szeles kapott sárga lapot.
34. Perc 1-0 szép kontra támadás után Sóron jobbról belõtt labdáját a kiszolgáltatott Rusák mellett lõtte Csillag a kapuba
33. perc: Gyirmóti kontra végén Széles baloldali beadását Koltai fejelte az ötösrõl mellé.
31. Perc Lipták sárgult be.
30. Perc a Tóth tört be a tizenhatoson belülre és a nagy helyzetben a hosszú kapufa mellé lõtt.
28. Perc bal oldali akció után több lehetõséget is elpuskázott a Vác. Egy lövés után Lázárról pattant szögletre.
19. perc Szarka lépett ki Széles kiugratása után és a védõ szorításában a bal lábas bal alsóba tartó lövését bravúrral védte szögletre Halasi.
14. perc szinte lemásoltuk az elõzõ szabadrúgást és Strestik jobb oldali bal lábas beadását Lipták ismét a kapus kezébe csúsztatta.
10. perc sokadik Strestik fault után, egy jobb oldali szabadrúgást fejelt kapu felé Lipták.
7. perc egy bal oldali Vác beadást tisztázott Széles.
3. perc Zsolnai jobbról beadott labdájára Hegedûs Csaba érkezett a bal ötös sarkánál, de szercsére kissé szorongatva mellé fejelt.
1. perc Ihász Kálmán gyász szünete után csapatunk kezdte a mérkõzést.

0. perc csapatunk a szokásos tiszta sárga mezben az hazai Vác kék/piros szerelésben.

JÁTÉKVEZETÕK: KOVÁCS GÁBOR PÉTER – MÁYER GÁBOR, MÁRKUS PÉTER – NAGY RÓBERT
VÁC: Halasi – Búrány, Görgényi, Szabó N., Hegedûs Cs. – Durso – Varga Sz., Tóth G., Csillag D., (Kákonyi 83.) – Zsolnai, Sóron T. (Murai, 79.)
Vezetõedzõ: Horváth Károly
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák – Varga P., Lipták, Szilvási, Széles (Sandal 83.) – Lázár P. – Hejreczki (Kamarás 63.), Koltai (Présinger 57.), Strestík, Heffler N. – Szarka
Vezetõedzõ: Szepessy László
Gólszerzõ: Csillag D. (35.) ill. Sandal (85.)