Budaörsi SC – Gyirmót FC Gyõr    1 – 1 (0 – 0)

Merkantil Bank Liga 1. forduló

Tatabánya, 2017 július 30. vasárnap18.00 óra

Gólszerzõk: Kékesi Alexander 54.perc / Présinger Ádám 91. perc

Budaörsi SC:

Kemenes – Marques Ariosa, Kékesi,Tányéros, Medgyes – Czvitkovics (Lengyel B. 84. perc), Sajbán Miklós, SajbánMáté (Horváth R. 90. perc), Bakos – Pethõ (Ódé 80. perc), Deli

Vezetõedzõ: Bognár György

Gyirmót FC Gyõr:

Sebõk – Achim, Lázár, Szõcs,Présinger – Kiss M., Varga P. – Szegi (Kõris 75. perc), Simon A., NémethZs.(Paku 84. perc) – Jano (Máté J. 66. perc)

Vezetõedzõ: Molnár László

A Budaörs csapatával, ezt megelõzõen a 2015 / 2016 – osidényben játszottunk utoljára, amikor a Miskei Attila által irányítottbudaörsiek , az NB II. –es bajnokság meglepetés csapatának számítottak. Eztmutatja, az ellenünk lejátszott két bajnoki találkozó végeredménye is, hiszenpályaválasztóként legyõztek minket és vendégként is alaposan megdolgoztatták acsapatunkat.

Merkantil Bank Liga 6. forduló

2015 szeptember 12. szombat 16.30 – Budaörs Városi Stadion

Budaörs – Gyirmót FC Gyõr 4 – 0  (2 – 1)

Gólszerzõk: Papp Máté 2 (10. perc, 65. perc), Bogáti Péter51. perc, Varga Bence 68. perc / Lázár Patrik 18. perc

Merkantil Bank Liga 21. forduló

2016 április 02. szombat 19.00 óra – Gyirmót, Gyirmót FCStadion

Gyirmót FC Gyõr – Budaörs 3 – 2  (2 – 1 )

Gólszerzõk: Simon Attila 3. perc, Simon András 30. perc,Szekeres Adrián 53. perc / Bogáti Péter 41. perc, Sajbán Miklós 94. perc

A tavalyi bajnokságban, már kevésbé ment a budaörsi szekér,hiszen a csapat nem tudott elmozdulni a bajnokság alsó felébõl és végül a 15.helyen végeztek. Komoly kiesési gondja igaz nem volt a Budaörsnek, de várhatóvolt, hogy a nyáron alaposan átalakul majd a játékos keretük.

Több olyan rutinos labdarúgóval is erõsödött, Bognár Györgyszakmai igazgató kerete, akik sokat segíttettek az idén. Elsõként, a voltFerencváros, MTK, Honvéd és Paksi kapus, Kemenes Szabolcs nevét kell említeni.A 31 éves hálóõr, 183 élvonalbeli mérkõzéssel rendelkezik, és Angliában, aCharlton Athletic U 21- es csapatában, és a ciprusi élvonalban pedig azEthnikos Achnas és az Ermis Aradippou gárdáiban is védett. A volt korosztályosválogatott kapus, ma már kapusedzõként is dolgozik a klubnál. Komoly erõsítésnekszámít, Czvitkovics Péter is, aki tízszeres magyar válogatott, négyszeresmagyar bajnok és háromszoros kupagyõztes középpályás. Czvitkovics Péter, azMTK, a belga Kortrjik, a Debreceni VSC, a Puskás Akadémia FC, a Vasas FC és alegutolsó fél évben, a BFC Siófok labdarúgója volt és 326 élvonalbeli találkozón,64 gólt szerzett.

Az NB II. mezõnyébõl és alacsonyabb osztályokból is igazoltlabdarúgók is beváltak a Budaörsi SC csapatában. Lengyel Béla (Ceglédi VSE),Bakos Szabolcs (III. Kerületi TVE), KékesiAlexander (FC Csákvár), Bese Balázs (MTK Budapest kölcsön) és a felvidéki származású,Medgyes Sinan (ETO FC Gyõr)  mind meghatározólabdarúgók lettek Budaörsön.

A legnagyobb erõsítésnek azonban az számít, hogy a tavalyibajnokságban is hét gólt jegyzõ Sajbán Máté, az idén már 11 gólt szerzett. Így a21 éves gyors, agresszív és jó fejelõ támadó, holtversenyben vezeti isMerkantil Bank Liga góllövõ listáját, a békéscsabai Birtalan Botondtársaságában. A jó formában lévõ csatárt, Bognár György a hetekben, a németThomas Müllerhez hasonlította, hiszen õ is olyan labdarúgó, aki a gólszerzésszempontjából, mindig a legjobb helyen van.

1.   Budaörsi SC – Gyirmót FC Gyõr               1 – 1    Kékesi

2.   Nyíregyháza – Budaörs S                          4 – 2    Deli, Sajbán Máté

3.   Budaörsi SC – Dorogi FC                           2 – 2    Sajbán Máté 2

4.   Soroksár SC – Budaörsi SC                       2 – 1    Sajbán Máté

5.   Budaörsi SC – Kazincbarcika                    6 – 2    Deli 2, Szántó, Sajbán Máté, Tányéros, Lengyel B.

6.   Szeged 2011 GA – Budaörsi SC                3 – 1    Czvitkovics

7.   Budaörsi SC – MTK Budapest                    0 – 2

8.   Soproni VSE – Budaörsi SC                       3 – 3    Sajbán Máté 3

9.   Budaörsi SC – Mosonmagyaróvár             1 – 0    Sajbán Máté

10. ETO FC Gyõr – Budaörsi SC                       1 – 2    Sajbán Máté, Czvitkovics

11. Budaörsi SC – Zalaegerszeg                       1 – 2    Czvitkovics

12. Kisvárda – Budaörsi SC                               1 – 0

13. Budaörsi SC – BFC Siófok                          2 – 1    Horváth R. 2

14. FC Csákvár – Budaörsi SC                          1 – 5    Bakos 2, Pethõ, Sajbán Miklós, Sajbán Máté

15. Budaörsi SC – Ceglédi VSE                         1 – 1    Preklet Csaba öngól

16. Békéscsaba – Budaörsi SC                          0 – 0

17. Budaörsi SC – Vác FC                                   0 – 2

18. Szolnoki MÁV FC – Budaörsi SC                  0 – 1    Czvitkovics

19. Budaörsi SC – Budafoki MTE                        2 – 1    Czvitkovics, Horváth R.

10. helyezés        19 mérkõzés           7          5          7          31 – 29            26 pont

Budaörsi SC – Budafoki MTE    2 – 1 (1 – 1)

Merkantil Bank Liga 19. forduló

Tatabánya, 2017 november 30.vasárnap 13.00 óra

Gólszerzõk: Czvitkovics Péter 8.perc, Horváth Roland 55. perc / Nagy Tamás 22. perc

Bese B. – Menyhárt, Kékesi, Tányéros,Medgyes – Czvitkovics (Lengyel B. 83. perc), Csobánki, Bakos (Sajbán Miklós 71.perc), Sajbán Máté – Horváth R., Deli (Horváth E. 89. perc)

11 gólos – Sajbán Máté

5 gólos – Czvitkovics Péter

3 gólos – Deli Márió, HorváthRolnad

2 gólos – Bakos Szabolcs

1 gólos – Kékesi Alexander, LengyelBéla, Pethõ Bence, Sajbán Miklós, Szántó Gergõ, Tányéros Ádám

A Budaörsi SC játékos kerete:

Kapusok: Bátyi Gergõ, Bese Balázs, Kemenes Szabolcs, OrdasiGergõ

Védõk: Csobánki Ádám, Gyurácz András, Kékesi Alex, Marques –Airosa Patrik, Medgyes Sinan, Ódé Norbert, Tányéros Ádám, Wild Máté

Középpályások: Bakos Szabolcs, Czvitkovics Péter, HorváthEmil, Lengyel Béla, Menyhárt Attila, Sajbán Miklós, Szántó Gergõ

Támadók: Deli Márió, Fodor Dániel, Horváth Roland, PethõBence, Sajbán Máté, Sprinzeisz Dominik