VEZETTE: Kerékgyártó Zsolt – Szalai Zoltán – Simon János.

GÓLLÖVÕK: 5.p. Kozmér L., 78.p. Laki B. 11-esbõl

VASAS FC: Németh G., Balogh Zs., Arnaut G., Gáspár J., Katona M., Kulcsár D., Kovács G., Lisztes K., Rezes L., Szilágyi P., Ferenczi I.

CSERÉK: 60.p. Lisztes K. – Arsics L., 64.p. Balogh Zs. – Polényi G., 73.p. Kulcsár D. – Beliczki G.

VEZETÕEDZÕ: KOMJÁTI ANDRÁS

Komplett csapattal állt fel a Vasas (foto: gyirmotfc.hu)

GYIRMÓT FC: Deli Z., Pirka T., Kozmér L., Böjte A., Szabó Cs., Czanik K., Baumgartner A., Tóth B., Nagy L., Laki B., Weitner Á.

CSERÉK: 25.p. Weitner Á. – Tóth N., szünetben Kozmér L. – Horváth R., szünetben Deli Z. – Boros T., 70.p. Baumgartner A. – Polyák G., 83.p. Nagy L. – Varga L.

VEZETÕEDZÕ: KIPRICH JÓZSEF

A szokásos kezdõbõl ma csak Kiss Zsolt hiányzott. (foto: gyirmotfc.hu)

0-1 Weitnert buktatták a Vasas kapujától mintegy 40méterre. A szabadrúgáshoz Kozmér állt oda, és hatalmas bombát zúdított a jobb felsõ sarokba.

78.p. 0-2 Egy elõre ívelt labdát Tóth Norbert csúsztatott meg, majd Laki szerezte meg azt, és a büntetõ terülere tört be. Itt a hazaiak védõje egy csel után elhúzta a lábát, 11-es! A büntetõt Laki a jobb alsó sarokba lõtte.

Magabiztos gyõzelem Angyalföldön

Ismét NB I-es ellenfél ellen kelett bizonyítaniuk játékosainknak. A kirándulás jól sikerült, hiszen magabztos, helyenként jó játékkal sikerült legyõznünk NB I-es ellenfelünket.

Korán vezetést szereztünk, már az 5. percben betaláltunk, Kozmér ritkán látható bombájával. Ezt követõen egyenrangú ellenfelei voltunk a Vasasnak.

A második félidõben a hazai csapat többet támadva beszorított kapunk elé, de igazi gólhelyzete – számszerint kettõ – csak a mérkõzés vége felé volt. Igaz, ebben a periódusban Tóth Norbet is növelhette volna eõnyünket, ha a kapussal szemben állva gólt szerez.

Értékelve a mai mérkõzést nagyon fontos tény – az eredménytõl függetlenül -, hogy végig egyenrangú ellenfelei voltunk a kitûnõ játékosokat felvonultató angyalföldi alakulatnak, rúgtunk két gólt, kidolgoztunk jónéhány helyzetet, és ami nagyon fontos, hogy nem kaptunk gólt! Bírtuk az iramot végig, és jó mentalitásban, agresszíven játszottunk, ami jó elõjel lehet a bajnok rajtra.

Sajnos azonban ma két játékost is sérülés miatt kellett lecserélni, Weitner Ádám és Nagy László is combját fájlalta, de pontos diagnózist majd csak késõbb tudunk közölni.