NB III-as csapatunk vasárnap délután a Balatonfüred ellen kezdte meg a 2023/2024-es bajnoki szereplését.

Az első félidőben több helyzetet is kialakítottunk, a 10. percben egy szöglet variáció után Bagó Bálint lőtt kapura, de lövését blokkolták. Két perccel később Ominger Bence 30 méteres szabadrúgása centiméterekkel a kapu fölé szállt. A 23. percben Csöngei Balázs és Ominger Bence játszottak össze, utóbbi lövését Erdélyi Ádám magabiztosan hárította. A 35. percben Bagó Bálint 20 méteres szabadrúgása a jobb kapufa mellé szállt. A félidő záró szakaszában Nagy Richárd góljával az ellenfél megszerezte a vezetést.

A második félidő 50. percében egyenlíthettünk volna, mikor Bagó Bálint került gólhelyzetbe, de lövése célt tévesztett. A mérkőzés hajrájában csapatunk sokat tett a kiegyenlítésért, ez végül nem sikerült, így maradt 1-0-s végeredmény.

NB III-as együttesünk szerda délután a Puskás Akadémia FC II. csapatát fogadja a következő fordulóban.

Aktuális ellenfelünk a 2022-2023-as szezonban 70 ponttal a 4. helyen végzett a tabellán.

Legutóbb tétmérkőzésen az előző szezonban játszottunk a felcsúti csapattal, ahol ősszel az Alcufer Stadionban 5-0-s vendég győzelem született, míg tavasszal idegenben 3-0 arányban maradtunk alul.

Ördög József együttese augusztus 02-án, az ALCUFER Stadionban 17:30-kor lép pályára a Puskás Akadémia FC II. ellen.