Az NB2 Nyugati csoportjában, kiegyenlített mérkõzésen a Somogy megyei együttes hagyta el gyõztesen a pályát a Veszprém FC ellen. A kezdõrúgást Porga Gyula, Veszprém Megyei Jogú Város alpolgármestere végezte el.

Veszprém FC – Barcsi SC 1:2 (1:1)

Bajnoki mérkõzés

Veszprém, 500 nézõ.

Játékvezetõ: Gyarmati II Tibor.

Gólszerõ: Finta illetve Da Cruz Dias, Kordé

Veszprém FC: Kiss, Grósz, Kollár, Fehér, Leitold, Hudec, Sánta(Czvetkó70), Boromisza(Szöllõskei77), Tatai, Finta, Karakai(Nagy K.60). Edzõ: Orbán Tamás

Barcsi SC: Kuczkó – Pókos, Dienes, Balogh, Horváth(Baranyai68), Kordé, Koller, Hock, Da Cruz Dias(Gergulás85), Pavicevic(DR. Matus60), Scepanovic.
Edzõ: Puskas Dragan

2. percben egy bal oldali szöglet után a vendégek játékosa néhány centivel fejelt a kapu fölé. 10. percben Tatai veszélyeztetett egy csukafejessel.

14. percben Tatai szöglete után Leitold csúsztatott, de a barcsi hálóõr a helyén volt.

17. percben Márió Hudec remek ütemben ugratta ki Fintát, aki lerázta a védõjét, majd 11 méterrõl kilõtte a kapu bal alsó sarkát (1-0).

23. percben Egy barcsi jobbról érkezõ szabadrúgást Kollár még 5 méterrõl a kapufára fejelte, de itt az akció nem ért véget, ugyanis Kollár beívelését Da Cruz Dias jutatta fejjel a kapuba (1-1).
26.percben Kollár lövése Kiss Gábor ölében halt el.

38.percben remek cselek után Boromisza lõtt a 16-os jobb sarkáról, de Kuczkó magabiztosan hárított.

A remek iramú elsõ félidõ után a második játékrészre inkább a küzdelem volt a jellemzõ, javarészt a két tizenhatos között folyt a harc labdáért. A középkezdés után kis híján vezetést szerzett a Veszprém FC.

46. percben Tatai kapott remek labdát, elviharzott a jobb szélen, majd kissé kiszorított helyzetben lõtt, de Kuczkó hárította a jobb sarokba tartó próbálkozást.

55. percben Pavicevic lépett ki egyedül, Kiss Gábor azonban remekül jött ki, megzavarta a vendégek csatárát, akit így a visszaérõ védõk szerelni tudtak.

75. percben ismét vezethetett volna a hazai csapat, de Boromisza beadása után, a csereként beállt Czvetkó, a vendég hálóõr legnagyobb meglepetésére a kapufára fejelte a játékszert.

76.percben megbosszulta magát a kihagyott helyzet, egy eladott labda után Kordé jobb külsõvel lõtt a kapufa segítségével Kiss kapujába (1-2).