VLS VESZPRÉM – GYIRMÓT FC GYÕR II 1-3 (0-2)
JÁTÉKVEZETÕK: Lapath Dávid – Kulcsár Dániel, Rózsás Rita
VLS VESZPRÉM: Hársfalvi A. – Felber P., Dobsa G., Kocsis G., Bene Zs. (Márkus A. M. – 69.p.), Gunther Zs. (Burcsik M. – 75.p.), Büki B., Bognár B., Kókány P., Krebsz M., Simon B. (Gulyás G. – 40.p.)
VEZETÕEDZÕ: Orbán Tamás
GYIRMÓT FC GYÕR II: Rusák E. – Veres M, Nagy B., Lengyel D., Aranyos M., Szegi V. – Szalánszki G., Veres Sz. (Horváth D. – 68.p.), Dávid L. (Borkai Á. – 58.p.) – Tóth N., Máté J. (Kovács Zs. – 55.p.)
VEZETÕEDZÕ: Nagy László
10.p. Szegi rántotta le ellenfelét a 16-oson belül, amiért büntetõhöz jutottak a veszprémiek. A 11-est Büki lõtte a bal alsó sarokba, az ellenkezõ irányba vetõdõ Rusák mellett. 1-0
25.p. Büki jobb oldali keresztlabdáját, a bal oldalon érkezõ Dobsa fejelte vissza a hosszú felsõ sarokba. 2-0
65.p. Egy keresztlabdát Bene rúgott közelrõl a kapuba. 3-0
81.p. Lengyel ívelését, Tóth N. vágta közelrõl a kapuba! 3-1
VÉGEREDMÉNY: 3-1 (2-0)
A mérkõzést a Veszprém kezdte valamivel jobban, de kisebb, ígéretesnek tûnõ támadásokat mi is vezettünk, de ezek a hazai kapura nem jelentettek veszélyt. A tiszta kékben játszó hazai gárda már a 10. percben vezetéshez jutott. Ezt követõen a csapatunk megpróbált minél elõbb egyenlíteni, és az elsõ negyedóra végén két komolyabb gyirmóti helyzetet jegyezhettünk fel. Elõbb azonban, a végig jól védõ Hársfalvi kapus, utóbb pedig a védõk mentettek. A szünet elõtt, az egész mérkõzés lelkesen játszó, Szalánszki lövése kerülte el kicsivel a kaput.
A második 45 percben is inkább az agresszíven és összeszedetten játszó hazai csapat elõtt adódtak a lehetõségek, melynek eredménye a harmadik Veszprém-gól lett. Ezen kívül is adódtak hazai lehetõségek, amelyek végén Rusák hárított. A 71. percben aztán ismét Szalánszki veszélyeztetett, de Hársfalvi eszén sajnos nem tudott túl járni. Ellentétben a találkozón sokat futó Tóth Norberttel, aki szépíteni tudott Sajnos többre viszont már nem futotta az erõnkbõl, és így 3-1-es vereséget szenvedett II. számú csapatunk Veszprémben.

NAGY LÁSZLÓ ÉRTÉKELÉSE: Sajnos a mai mérkõzésen az ellenfelünk jobban akarta a gyõzelmet és többet is tett érte. Így összességében, a veszprémi csapat megérdemelt gyõzelmet aratott.