VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA – GYIRMÓT FC 1-1 (1-1)

JÁTÉKVEZETÕK: SZÕTS GERGELY, MOHOS MILÁN, GYÜRÜSI GÁBOR

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA: SOMODI B.; VASZICSKU G.; PAPUCSEK B.; APOSTOLOPOULOS V.; FARKAS N.; MACSICZA D; SZOLNOKI R.; SOÓS J.; BALOG G.; MÁTÉ J.; BABOS B.

VEZETÕEDZÕ: HARTYÁNI GÁBOR

GYIRMÓT FC: TARCZY P.; KOZMÉR L.; LAKI B.; SZABÓ CS.; WEITNER Á.; BOGNÁR ZS.; VARGA L.; CSERI T.; MAKRAI L.; CZANIK K.; MOLNÁR B.

VEZETÕEDZÕ: SOÓS IMRE

CSERÉK

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA: szünetben: Balog G. – Baracskai R.; 67.p. Soós J. – Király P.; 89.p. Babos B. – Jankovics zs.

GYIRMÓT FC: szünetben: Varga L. – Tóth B.; 55.p. Czanik K. – Tóth N.; 75.p. Weitner Á. – Homonyik G.

GÓLLÖVÕK

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA:
1-1 43.p. Máté J. 11-esbõl;

GYIRMÓT FC: 0-1 10.p. Apostolopoulos V. (öngól);

SÁRGA LAP:

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA: 79.p. Macsicza D.; 85.p. Apostolopoulos V.; 86.p. Vaszicsku G.

GYIRMÓT FC: 24.p. Varga L.; 34.p. Molnár B.; 43.P. Tarczy P.; 60.p. Weitner Á.;

PIROS LAP:

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA: 88. Apostolopoulos V.

GYIRMÓT FC: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés!

10.p. 0-1 Laki ugratta ki Weitnert a bal oldalon, csatárunk elhúzta a labdát a kifutó kapus mellett, majd kapura lõtt, a hazaiak védõje Apostolopoulos menteni akart, de a saját kapujába lõtt.

15.p. A hazai csapat teljesen átadja a területet, gyakorlatilag csak mi támadunk.

16.p. Apostolopoulos jobb oldali beadását vetõdve szerezte meg Tarczy.

24.p. Varga László kapott sárgát mûesésért.

27.p. Farkas lõtt kapunk mellé 30 méterrõl.

29.p. Molnár Balázs lövését blokkolták a hazai védõk.

34.p. Molnár Balázs kapott sárgát buktatásért.

42.p. Tarczy buktatta a hazaiak játékosát Babost, 11-es, és Tarczy sárga lapot kapott.

43.p. 1-1 Máté értékesítette a büntetõt.

SZÜNET 1-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ, Varga László helyett Tóth Balázs a pályán, a hazaiaknál pedig Balog helyett Baracskai.

52.p. A hazai Bognár lõtt két csel után keresztbe a kapunk elõtt a bal oldali 16-os sarkáról.

54.p. Cseri jobb oldali szöglete után Czanik lõtt fölé 15 méterrõl.

55.p. Czanik helyet Tóth Norbert a pályán.

56.p. Baracskai beadását Papucsek fejelte mellé.

60.p. Weitner kapott sárga lapot reklamálásért.

61.p. Molnár ugratta ki Bognárt a jobb oldalon, védõnk beadását blokkolták, a kipattanót ismét Bognár fejelte kapura, de a hazai kapus védett.

64.p. Tóth Balázs ugratta ki Bognárt a jobb oldalon, beadását 3 csatárunk várta, de Apostolopoulos szögletre mentett.

65.p. Cseri kényszerítõzött Tóth Norberttel, de a passzába beleléptek, és oda lett a helyzet.

67.p. Soós helyett Király a hazaiaknál.

74.p. Kozmér 35 méteres szabadrúgása pattant le a sorfalról.

75.p. Weitner helyett Homonyik a pályán.

78.p. Tóth Balázs ugratta ki Tóth Norbertet, aki visszaadott középre, de a hazai kapus lehúzta a beadást.

79.p. Macsicza kapott sárgát Laki visszahúzásáért.

83.p. Laki cselezett be a 16-oson belülre, de 16 méterrõl jobbról mellé lõtt.

85.p. Apostolopoulos V. kapott sárgát Tarczy akadályozásáért.

86.p. Vaszicsku kapott sárgát Cseri buktatásáért.

88.p. Apostolopoulos V. kapott sárgát, s mivel volt már neki a játékvezetõ kiállította.

91.p. Egy hazai kontra után Máté passzolt a középen üresen lévõ Baracskaihoz, de Tarczy vetõdve felszedte a labdát az nagy helyzetben lévõ játékos elõtt.

VÉGEREDMÉNY 1-1 (1-1)

EDZÕI NYILATKOZATOK

HARTYÁNI GÁBOR A VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA VEZETÕEDZÕJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

Az elsõ húsz percben a hazaiak teljesen átadták a területet, és gyakorlatilag a védekezéssel törõdtek. Feladatukat tökéletesen látták el, hiszen nem sok gólszerzési lehetõséget tudtunk kialakítani, mivel a kis pályán kevés hely maradt a folyamatos játékra.

A félidõ második felében feljöttek a hazaiak, és egy szép egyéni akció után egyenlíteni tudtak a jogosan megítélt büntetõ után.

A második félidõben is többet támadtunk, több helyzetünk volt, de ma nem sikerült további gólokat szerezni, így döntetlen maradt a találkozó.