Videoton FC II – Pálhalma 3-0 (0-0) Felcsút, 50 nézõ

Videoton FC II: Somodi (Czirjék 52′) – Margitics, Vaszicsku, Rása (Papp 62′), Kõbányai L. – Szolnoki, Soós, Gyurcsó, Móri, Kõbányai R. (Bezerédi 46′) – Babos

Utolsó felkészülési mérkõzését az NB III-ban remeklõ Pálhalma ellen játszotta Hartyáni Gábor csapata. Az elsõ félidõben egy igazi nagy helyzetet jegyezhettünk fel, egy kapu elõtti keveredés után Szolnoki lövése csattant a kapufán. Fordulás után sokkal többet birtokolta a Vidi II a labdát. Az 53. percben Babos remek cselekkel játszotta tisztára magát a 16-oson belül és önzetlenül, kihagyhatatlan helyzetbe hozta Mórit, akinek 9 méterrõl nem okozott gondot a visszavetõdõ kapus mellett a kapuba passzolni a labdát (1-0). Az 58. percben Bezerédi ugratta ki Babost, aki szép bokamozdulattal csapta be védõjét, majd 11 méterrõl a hosszú sarokba lõtt (2-0). Az utolsó félórában további helyzeteket dolgozott ki csapatunk, de a harmadik gólra a 89. percig kellett várni. Kõbányai Leventét vágták fel a kaputól 18 méterre, a szabadrúgást Móri védhetetlenül csavarta a bal felsõbe (3-0).
Meggyõzõ játékkal nyerte meg utolsó felkészülési mérkõzését a Vidi II. Március 6-án, vasárnap már bajnoki mérkõzést játszik a csapat, az ellenfél az FC Ajka lesz.

Hartyáni Gábor:

“Hasonló mérkõzés volt, mint a hétközi Eger elleni találkozó. Ezúttal is végig mi domináltunk, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de továbbra is sok ziccerünk kimaradt. Összességében azonban elégedett vagyok a csapattal, igaz továbbra is nagy problémát okoz nekünk, hogy rengeteg sérültünk van.”