ZTE FC: Szappanos P. – Forgács A., Szakály A., Koller K., Babati B., Simonfalvi G., Króner M., Patvaros Zs., Daru B., Bedi B., Városi V.

GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Nagy S., Balogh B., Szekeres A., Présinger Á. – Kiss M., Horváth A. – Simon András, Simon Attila, Vass P. – Máté J.
CSERÉK: 66.p. Koller K. – Wittrédi D., 68.p. Simonfalvi G. – Sundas A., 81.p. Szakály A. – Gyagya A. ill. 59.p. Máté J. – Paku R., 67.p. Simon András – Tóth N., 75.p. Kiss M. – Madarász M.
GÓLSZERZÕK: 41.p. Daru B., 70.p. Wittrédi D., 87.p. Babati B.
SÁRGA LAPOK: 62.p. Szakály A., 84.p. Forgács A. ill. 35.p. Présinger Á., 42.p. Simon András, 67.p. Paku R.
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
2.p. Vass jobb oldali beadása után az érkezõ Balogh jobb alsóba tartó fejesét fogta Szappanos.
6.p. Szakály cselei után 16 méteres, lapos lövését fogta biztosan Rusák.
14.p. Babati 22 méteres szabadrúgását tolta szögletre Rusák.
22.p. Nagy adott a jobb szélrõl Simon Andráshoz, aki két védõ szorításában ugyan kapura tudott fordulni, ám a gyenge erejû lövését könnyen védte Szappanos.
26.p. Bal oldali átadás után Vass visszafejelt labdájáról centikkel maradt le a hosszú oldalon érkezõ Máté.
32.p. Présinger bal oldali átadását a hosszú oldalon érkezõ Vass tette akrobatikus mozdulattal kapura, de Szappanos hárítani tudott.
33.p. Présiger ugratta ki jó ütemben a bal szélen kiugró Simon Attilát, aki remekül adott a jobb szélen érkezõ Vass fejére, ám a labda centikkel a hosszú kapufa mellett hagyta el a játékteret.
35.p. Taktikai szabálytalanság, Présinger kapott sárga lapot.
41.p. Jobb oldali beadás után Daru csúsztatott a felsõ léc alá. 1-0.
42.p. Simon András kapott sárga lapot.
45.p. 1 perc a hosszabbítás.
45+1.p. Vége az elsõ félidõnek.
FÉLIDÕ: 1-0
46.p. Megkezdõdött a második játékrész.
47.p. Babati 17 méteres szabadrúgását tolta szögletre bravúrral Rusák.
52.p. Daru jobb oldali, 18 méteres lövése a felsõ kapufán csattant.
58.p. Kiss bal oldali szöglete után a Vass lövésébõl lecsorgó labdát Simon András tette kapura, de a hazaiak menteni tudtak.
59.p. Csere csapatunkban, Máté helyén Paku.
62.p. Szakály buktatta a lendületben lévõ Vasst, sárgát kapott a zalai.
63.p. Kiss 19 méteres szabadrúgása szállt kicsivel a kapu fölé.
66.p. Csere a hazaiaknál, Koller helyén Wittrédi.
67.p. Paku kapott sárga lapot.
67.p. Kényszerû csere csapatunkban, a sérült Simon Andrást Tóth N. váltotta.
68.p. Újabb vendég csere, Simonfalvit Sundas váltotta.
70.p. Nagy csúszott el a jobb szélen, Wittrédi csapott le a labdára, s könyörtelenül a bal alsóba vágta a labdát. 2-0.
73.p. Présinger lõtt balról, 8 méterrõl a kapu mellé.
75.p. Csere nálunk, Kiss helyén Madarász.
81.p. Megtörtént a mérkõzés utolsó cseréje is, Gyagya állt Szakály helyére.
84.p. Tóth adott remekül Vassnak, aki védõi közül kitört, majd nyilvánvaló gólhelyzetben buktatta Króner, amiért piros lapott a zalai, illetve ezt követõen reklamálásért sárgát Forgács.
85.p. Présinger 17 méteres, lapos szabadrúgását fogta üggyel-bajjal Szappanos.
87.p. Egy felívelt labdára mozdul ki rosszul Rusák, így Babati 20 méterrõl az üres kapuba tudott emelni. 3-0.
90.p. 3 perc a ráadás.
90+2.p. Simon Attila lekészítése után a középen érkezõ Madarász nagy erejû bombáját tolta kis Szappanos.
90+3.p. Erdõs József játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 3-0 (1-0)
Jobban kezdtük a mérkõzést, mint a hazaiak, és az elsõ félidõben mi alakítottuk ki a több helyzetet. Mindezek ellenére addig egyetlen nagy ziccerét gólra váltotta a ZTE, így elõnnyel mehettek a szünetre a hazaiak.
A második félidõben egy nagyon lelkes, hajtós hazai csapattal kellett felvennünk a kesztyût, akik mindent megtettek a sikerért, és végül megérdemelten tartották otthon a 3 pontot.
Folytatás jövõ héten szombaton, 19 órakor Sopronban.